Grand Mondial Casino

4.9 / 5

Depozito $10 për bonus surprizë

Grand Mondial Casino

 • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
 • Limiti i terheqjes javore, 4 mije dollare
 • Licensuar në: UK,Kahnawake
 • Ofrohet në 3 gjuhë
 • 500 Lojra Kazino

Pros

 • Kazino Grand Mondial eshte nje kazino e vjeter por e stabilizuar. Amerikanet thone: Old but Gold

Cons

 • 2 ditë pagesa qëndron pezull më pas bëhet transferta drejt mënyres që keni kërkuar për tërheqje.

Grand Mondial Casino info

Name Grand Mondial Casino
Website URL www.grandmondial.eu
Established 2005
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, ClickandBuy, EcoPayz, Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Postepay, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, instaDebit, ewire, Visa, Entropay, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, Swedbank, Moneta, Ticket Premium, EZIPay, Euteller, u net, Neosurf, Multibanco, UseMyFunds, eChecks, Trustly, Skrill
Withdrawal Options ClickandBuy, Kalibra Card, Maestro, Neteller, PayPal, Postepay, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Entropay, EZIPay, eChecks, Skrill
Software Microgaming
Limiti i Tërheqjes $4000/javë
Shtetet që nuk lejohen Angola, Armenia, Australia, Azerbajxhani, Belgjika, Benini, Butani, Burkina Faso, Burundi, Cape Verde, Republika e Afrikës Qendrore, Çadi, Ishulli i Krishtlindjeve, Ishujt Cocos [Keeling], Komoret, Kongo Brazzaville, Dominika, Eritrea, Etiopi, Malajzia, Mauritania, Mayotte, Mikronezi, Myanmar [Burma], Nauru, Niger, Niue, Norfolk Island, Koreja e Veriut, Pakistani, Palau, Pitcairn Islands, Guinea, Hong Kong, Irak, Kuala Lumpur, Kirgistan, , Sierra Leone, Afrika e Jugut, Spanja, Sudani, Siria, Taxhikistani, Uganda, Shtetet e Bashkuara, Sahara Perëndimore, Italia, Uellsi i Ri Jugor, Queensland, Australia e Jugut, Tasmania, Victoria, Australia Perëndimore, Territori Australian Capital, Azi

Rreth Kazino Grand Mondial

Në kazino Grand Mondial, ofrohet një shërbim emocionues dhe i besueshëm. Duke përdorur softuerin e avancuar, ata janë në gjëndje t’ju sjellin disa nga përvojat më të mira të lojërave online.

Duke luajtur në Grand Mondial, ju mund të përfitoni nga ofertat fantastike në dispozicion, të cilat i përditësojnë vazhdimisht. Kjo për t’u siguruar që ju po merrni shërbimet më të mira. Gjithashtu ju mund të përfitoni nga Shpërblimet e Kazinosë, një nga programet më të suksesshme të lojërave online.

Kazino Grand Mondial është gjithashtu anëtare e “Këshillit të Lojrave Interaktive” dhe vepron sipas kodit të sjelljes që garanton lojëra të ndershme. Gjithashtu ata kanë shqyrtuar në mënyrë të pavarur “Random Number Generators”. Rezultatet janë publikuar në faqen e tyre të internetit nga Auditorët e Pavarur.

Siguria

Siguria është shumë e rëndësishme për klientët. Për këtë arsye përdorin programe mbrojtëse për kryerjen e transaksioneve online. Nëse ndonjë nga klientët ka ndonjë problem, ekipi është në dispozicion 24 orë në 24.

Gjithashtu kazinoja monitoron vazhdimisht lojërat e tyre, për të identifikuar problemin e aksesimit nga të miturit. Te Grand Mondial mund të vendosin kufijtë e basteve për lojtarë të veçantë. Ata gjithashtu inkurajojnë njerëzit që të kontaktojnë në faqen e internetit të IGC. Ose Gamblers Anonymous për ndihmë dhe më shumë informacion mbi këtë temë.
Grand Mondial Casino

Kumari është një formë argëtimi. Para se të luani duhet të dini sa kohë dhe para ju mund të përballoni për të shpenzuar. Sigurohuni që kumari të mos bëhet problem në jetën tuaj dhe mos humbisni kontrollin gjatë lojës.

Për të shmangur problemet me lojërat e fatit, ju lutemi kini parasysh këto:

 • Vendosni paraprakisht se sa para jeni të gatshëm të shpenzoni.
 • Mos u mundoni të rifitoni humbjet tuaja, mund ta përkeqesoni gjendjen.
 • Kini parasysh sa shpesh dhe sa kohë keni luajtur.
 • Kur fitoni bëni një pushim të konsiderueshëm. Bëhuni të zgjuar.
 • Mos harroni se bixhozi është zbavitje. Jo një mënyrë për t’u pasuruar shpejt dhe për të paguar borxhet tuaja.
 • Mos harroni se bixhozi është një lojë fati. Nuk ka sisteme apo formula për të garantuar sukses dhe fitime parash.
 • Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose të mërzitur.
 • Mos pini ose merrni drogë kur luani.

Sasia e depozitave

Limitet e depozitave ditore, javore dhe mujore mund të vendosen në llogarinë tuaj.

Nëse mendoni se do të përfitoni nga vendosja e kufijve tuaj të depozitave, mund ta bëni këtë duke kontaktuar ekipin mbështetës të kazinosë për të diskutuar opsionet.

Ju lutem vini re se nëse doni të rrisni limitet tuaja përsëri ose t’i hiqni ato plotësisht, kjo nuk do të jetë efektive menjëherë. Vetëm pas 24 orësh, pasi është ndërprerë rritja e limiteve të disponueshme.

Vetë-përjashtimi

Nëse ju mendoni se keni një problem me lojërat e fatit dhe kërkoni një kufizim afatshkurtër ose afatgjatë, ata ofrojnë dy opsione për “Vetë-përjashtim”.

 • Periudha qetësimi ndërmjet 24 orëve dhe 3 muajve.
 • Vetë-përjashtim për 6 muaj.

Ju lutem vini re se sapo të aplikohet një kërkesë për vetë-përjashtim, ata nuk do të mund ta ndryshojnë këtë vendim. Ju këshillojmë ta konsideroni me kujdes këtë vendim para se të angazhoheni në një vetë-përjashtim. Diskutoni situatën tuaj me një grup ndihme për lojërat e fatit në qoftë se keni ndonjë dyshim.

Në mënyrë që të filloni një periudhë Vetë-përjashtimi për shkak të një problemi të lojërave të fatit, ju lutemi kontaktoni ekipin e mbështetjes së kazinosë për të diskutuar opsionet e disponueshme për të vendosur se cilat do të përputhen më mirë me nevojat tuaja.

Pas këtij konsultimi fillestar, do të kërkohet një kërkesë në formatin e emailit në mënyrë që ata të aplikojnë kufizime efektive. Kjo duhet të dërgohet nga adresa e postës elektronike e regjistruar në llogarinë e kazino Grand Mondial. Vetë-përjashtimi nuk supozohet të aplikohet derisa një mesazh konfirmimi të jetë dërguar nga kazinoja në adresën e email-it të regjistruar në llogarinë e kazinosë.

Kufizimet e kazinosë

Kazino Grand Mondial është në dispozicion vetëm për personat mbi 18 vjeç. Të miturit nuk mund të luajnë në këtë kazino online në asnjë rrethanë. Ata kanë të drejtë për të kërkuar dëshmi të moshës në çdo fazë, me qëllim që të sigurohet ndalimi i lojës nga të miturit.

Luaj në Grand Mondial

One Response to “Grand Mondial Casino”

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!