Grand Mondial Casino

4.9 / 5

Depozito $10 për bonus surprizë

Grand Mondial Casino

 • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
 • Limiti i terheqjes javore, 4 mije dollare
 • Licensuar në: UK,Kahnawake
 • Ofrohet në 3 gjuhë
 • 500 Lojra Kazino

Pros

 • Kazino Grand Mondial eshte nje kazino e vjeter por e stabilizuar. Amerikanet thone: Old but Gold

Cons

 • 2 ditë pagesa qëndron pezull më pas bëhet transferta drejt mënyres që keni kërkuar për tërheqje.

Grand Mondial Casino info

Name Grand Mondial Casino
Website URL www.grandmondial.eu
Established 2005
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, ClickandBuy, EcoPayz, Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Postepay, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, instaDebit, ewire, Visa, Entropay, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, Swedbank, Moneta, Ticket Premium, EZIPay, Euteller, u net, Neosurf, Multibanco, UseMyFunds, eChecks, Trustly, Skrill
Withdrawal Options ClickandBuy, Kalibra Card, Maestro, Neteller, PayPal, Postepay, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Entropay, EZIPay, eChecks, Skrill
Software Microgaming
Limiti i Tërheqjes $4000/javë
Shtetet që nuk lejohen Angola, Armenia, Australia, Azerbajxhani, Belgjika, Benini, Butani, Burkina Faso, Burundi, Cape Verde, Republika e Afrikës Qendrore, Çadi, Ishulli i Krishtlindjeve, Ishujt Cocos [Keeling], Komoret, Kongo Brazzaville, Dominika, Eritrea, Etiopi, Malajzia, Mauritania, Mayotte, Mikronezi, Myanmar [Burma], Nauru, Niger, Niue, Norfolk Island, Koreja e Veriut, Pakistani, Palau, Pitcairn Islands, Guinea, Hong Kong, Irak, Kuala Lumpur, Kirgistan, , Sierra Leone, Afrika e Jugut, Spanja, Sudani, Siria, Taxhikistani, Uganda, Shtetet e Bashkuara, Sahara Perëndimore, Italia, Uellsi i Ri Jugor, Queensland, Australia e Jugut, Tasmania, Victoria, Australia Perëndimore, Territori Australian Capital, Azi

Rreth Kazino Grand Mondial

Ne kazino Grand Mondial, ofrohet nje sherbim emocionues dhe i besueshem. Duke perdorur softuerin e avancuar, ato jane ne gjendje t’ju sjellin disa nga pervojat me te mira te lojrave online.

Duke luajtur ne Grand Mondial ju mund te perfitoni nga ofertat fantastike ne dispozicion, te cilat i perditesojne vazhdimisht per t’u siguruar qe ju po merrni sherbimet me te mira. Gjithashtu ju mund te perfitoni nga Shperblimet e Kazinose, nje nga programet me te suksesshme te lojrave online.

Kazino Grand Mondial është gjithashtu anëtare e Këshillit të Lojrave Interaktivedhe vepron sipas kodit të sjelljes që garanton lojra të ndershme. Gjithashtu ata kane shqyrtuar në mënyrë të pavarur Random Number Generators, rezultatet e të cilave janë publikuar në faqen e tyre të internetit nga Auditorët e Pavarur.

Siguria eshte shume e rendesishme per klientet  dhe per kete arsye perdorin programe mbrojtese per kryerjen e transaksioneve online. Nese ndonje nga klientet ka ndonje problem, ekipi eshte ne dispozicion 24 ore ne 24.

Gjithashtu po monitorojnë vazhdimisht lojrat e tyre për të identifikuar problemin e të miturve. Mund të vendosin kufijtë e basteve për lojtarë të veçantë. Ata gjithashtu inkurajojnë njerëzit që të kontaktojnë në faqen e internetit të IGCose Gamblers Anonymouspër ndihmë dhe më shumë informacion mbi këtë temë.
Grand Mondial Casino

Kumari është një formë argëtimi. Para se të luani duhet të dini sa kohë dhe para ju mund të përballoni për të shpenzuar. Sigurohuni që kumari të mos bëhet problem në jetën tuaj dhe mos humbisni kontrollin gjate lojes.

Për të shmangur problemet me lojërat e fatit, ju lutemi kini parasysh këto:

 • Vendosni paraprakisht se sa para jeni të gatshëm të shpenzoni.
 • Mos u mundoni te rifitoni humbjet tuaja, mund ta perkeqesoni gjendjen.
 • Kini parasysh sa shpesh dhe sa kohë keni luajtur.
 • Kur fitoni beni nje pushim te konsiderueshem. Behuni te zgjuar.
 • Mos harroni se bixhozi është zbavitje. Nuk është një mënyrë për t’u pasuruar shpejt dhe për të paguar borxhet tuaja.
 • Mos harroni se bixhozi është një lojë fati. Nuk ka sisteme apo formula për të garantuar sukses dhe fitime parash
 • Mos rrezikoni kur jeni në depresion ose te merzitur.
 • Mos pini ose merrni drogë kur luani.

Sasia e depozitave

Limitet e depozitave ditore, javore dhe mujore mund të vendosen në llogarinë tuaj.

Nëse mendoni se do të përfitoni nga vendosja e kufijve tuaj të depozitave, mund ta bëni këtë duke kontaktuar ekipin mbështetës të kazinosë për të diskutuar opsionet.

Ju lutem vini re se nëse doni të rrisni limitet tuaja përsëri ose t’i hiqni ato plotësisht, kjo nuk do të jetë efektive menjëherë. Vetëm pas 24 orësh është ndërprerë rritja e limiteve të disponueshme.

Vetë-përjashtimi

Nëse ju mendoni se keni një problem me lojerat e fatit dhe kërkoni një kufizim afatshkurtër ose afatgjatë, ata ofrojnë një opsion për “Vetë-përjashtim”.

 • Periudha qetesimi ndermjet 24 oreve dhe 3 muajve.
 • Vete-perjashtim per 6 muaj.

Ju lutem vini re se sapo të aplikohet një kërkesë për vetë-përjashtim, ata nuk do të mund ta ndryshojnë këtë vendim. Ju këshilloheni ta konsideroni me kujdes këtë vendim para se të angazhoheni në një vetë-përjashtim dhe të diskutoni situatën tuaj me një grup ndihme për lojrat e  fatit në qoftë se keni ndonjë dyshim.

Në mënyrë që të filloni një periudhë Vetë-përjashtimi për shkak të një problemi të lojrave të fatit, ju lutemi kontaktoni ekipin e mbështetjes së kazinosë për të diskutuar opsionet e disponueshme për të vendosur se cilat do të përputhen më mirë me nevojat tuaja.

Pas këtij konsultimi fillestar, do të kërkohet një kërkesë në formatin e emailit në mënyrë që ata të aplikojnë kufizime efektive. Kjo duhet të dërgohet nga adresa e postës elektronike e regjistruar në llogarinë e kazino Grand Mondial. Vetë-perjashtimi nuk duhet të supozohet të aplikohet derisa një mesazh konfirmimi të jetë dërguar nga kazinoja në adresën e emailit të regjistruar në llogarinë e kazinosë.

Kufizimet e Kazinosë

Kazino Grand Mondialështë në dispozicion vetëm për personat mbi 18 vjeç. Të miturit nuk mund të luajnë në këtë kazino online në asnjë rrethanë. Ata kane të drejtë për të kërkuar dëshmi të moshës në çdo fazë, me qëllim që të sigurohet ndalimi i lojës nga të miturit.

Luaj në Grand Mondial

One Response to “Grand Mondial Casino”

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!