Pros
 • E licensuar në: Curacao eGaming
 • Krijuar më 2012
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 1250 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Golden Star Casino

Konkurrenca midis kazinove është e madhe, dhe për hir të së vërtetës, shumë kazino dështojnë në misionin e tyre. Dhe misioni është shërbimi kualitativ i lojtarëve. Disa nuk arrijnë numrin e duhur të lojtarëve për të mbajtur biznesin në këmbë. Kjo, për të paguar detyrimet e mëdha që aplikohen në këtë biznes.

Golden Star Casino nuk e ka këtë problem deri tani. Fakti që është hapur në vitin 2012, licensuar në Curacao dhe e audituar publikisht, tregon që kazinoja e ka kaluar testin e “mbijetesës” në kushtet e një tregu të vështir. Njëkohësisht kazinoja ka komente pozitive në faqet që testojnë cilësinë e kazinove online.

Software-et që përdor Golden Star

Kompanitë e software-eve që bashkëpunojnë me Golden Star Casino janë të shumta. Mes tyre mund të përmendim: NetEnt, QuickFire ( Microgaming ) BetSoft etj. Lojëra me cmime Jackpot si Hall of Gods apo Mega Moolah janë prezente në Golden Star Casino për shkak të prezencës së Microgaming apo Netent si software.

Gjithashtu në lidhje të drejtpërdrejtë në studio ju mund të luani Live Roulette apo Live Keno etj. Ata që duan të provojnë fatin, mund të shijojnë mrekullinë e teknologjisë me lidhje të drejtpërdrejtë.

Golden Star Casino mund të aksesohet nga telefoni pa asnjë pengesë, madje me një shpejtësi per t’u admiruar. Transaksionet tuaja janë të mbrojtura 100% nëpërmjet enkriptimit të informacionit.

Cilësia e lojërave

Meqënëse lojërat auditohen nga iTech Labs, kjo do të thotë që kazinoja është plotësisht e monitoruar dhe garanton rezultat komplet të pastër, dhe të drejte, nëpërmjet “Random Number Generator”. ( Rezultat i rastësishem )

Shtetet të cilat nuk lejohen

Si cdo kazino, edhe Golden Star Casino ka një limit të shteteve për shkak të rregullave që ka cdo shtet në lidhje me bixhozin online. Shqiptarët që jetojnë në USA, Francë dhe Spanjë nuk kanë mundësi të luajnë në këtë kazino, por pjesa tjetër e shqiptarëve të kudo ndodhur, do të kenë mundësi të përfitojnë nga bonusi i mirëseardhjes dhe gjithashtu nga ofertat për depozitën e dytë dhe të tretë.

Kontrollo licensën duke klikuar ikonën Antillephone, në fund të faqes.

golden star casino

Golden Star Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.0 rating

One Reply to “Golden Star Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X