Golden Star Casino

4.7 / 5

100% deri në $100 + 100 free spins

Kushtet e bonusit

Golden Star Casino

  • Licensuar ne Curacao
  • Luaj aga Celulari, Tableti, Pc
  • Cmime jackpot pa fund
  • Bonusi hyrjes me free spins

Pros

  • Golden Star Casino eshte publikisht e audituar dhe kjo eshte nje nder garancite qe ata japin per nje loje te ndershme dhe rezultate te ndershme.

Cons

  • Shqiptaret e Frances dhe Spanjes nuk mund te luajne ne kazino

Golden Star Casino info

Name Golden Star Casino
Website URL www.goldenstarcasino.com
Established 2012
Minimum Deposit $10
Support Options Live Chat 24/7, E-mail
Deposit Options MasterCard, Neteller, Visa, iDEAL, Sofortuberwaisung, QIWI, Trustly, Skrill, Yandex Money, Sberbank Online, Cubits, Comepay, Mobile Commerce
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, Visa, iDEAL, QIWI, Skrill, Trustly, Yandex Money, Cubits, Comepay, Evroset, Mobile Commerce, Sberbank
Limiti terheqjes $2500 ne dite
Software NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, iSoftBet, BGAMING, Ezugi, Thunderkick, Amatic Industries, Endorphina, GameArt, Quickfire, Habanero, Mr. Slotty
Shtetet ku nuk lejohet Asia,Australia,France,Italy,Spain,United Kingdom, United States

Analizë mbi Golden Star Casino

Konkurrenca midis kazinove është e madhe, dhe për hir të së vërtetës, shumë kazino dështojnë në misionin e tyre. Dhe misioni është shërbimi kualitativ i lojtarëve. Disa nuk arrijnë numrin e duhur të lojtarëve për të mbajtur biznesin në këmbë. Kjo, për të paguar detyrimet e mëdha që aplikohen në këtë biznes. 

Golden Star Casino nuk e ka këtë problem deri tani. Fakti që është hapur në vitin 2012, licensuar në Curacao dhe e audituar publikisht, tregon që kazinoja e ka kaluar testin e “mbijetesës” në kushtet e një tregu të vështir. Njëkohësisht kazinoja ka komente pozitive në faqet që testojnë cilësinë e kazinove online.

Software-et që përdor Golden Star

Kompanitë e software-eve që bashkëpunojnë me Golden Star Casino janë të shumta. Mes tyre mund të përmendim: NetEnt, QuickFire ( Microgaming ) BetSoft etj. Lojëra me cmime Jackpot si Hall of Gods apo Mega Moolah janë prezente në Golden Star Casino për shkak të prezencës së Microgaming apo Netent si software.

Gjithashtu në lidhje të drejtpërdrejtë në studio ju mund të luani Live Roulette apo Live Keno etj. Ata që duan të provojnë fatin, mund të shijojnë mrekullinë e teknologjisë me lidhje të drejtpërdrejtë.

Golden Star Casino mund të aksesohet nga telefoni pa asnjë pengesë, madje me një shpejtësi per t’u admiruar. Transaksionet tuaja janë të mbrojtura 100% nëpërmjet enkriptimit të informacionit.

Cilësia e lojërave

Meqënëse lojërat auditohen nga iTech Labs, kjo do të thotë që kazinoja është plotësisht e monitoruar dhe garanton rezultat komplet të pastër, dhe të drejte, nëpërmjet “Random Number Generator”. ( Rezultat i rastësishem )

Shtetet të cilat nuk lejohen

Si cdo kazino, edhe Golden Star Casino ka një limit të shteteve për shkak të rregullave që ka cdo shtet në lidhje me bixhozin online. Shqiptarët që jetojnë në USA, Francë dhe Spanjë nuk kanë mundësi të luajnë në këtë kazino, por pjesa tjetër e shqiptarëve të kudo ndodhur, do të kenë mundësi të përfitojnë nga bonusi i mirëseardhjes dhe gjithashtu nga ofertat për depozitën e dytë dhe të tretë.

Kontrollo licensën duke klikuar ikonën Antillephone, në fund të faqes.

golden star casino

Luaj në Golden Star Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!