Giggle Bingo

4.8 / 5

100% deri në $400

Kushtet e bonusit

Giggle Bingo

  • Licensuar ne Malte
  • Lojra me 75 dhe 90 topa
  • Lojra slot machines si: Thunderstruck, Mad Hatters etj
  • Luaj nga telefoni, tableti apo desktop, iPhone, Samsung, iMac,Windows etj
  • Mund te kryeni depozita me Credit Cards apo Neteller dhe Skrill, qe jane teper te njohura
  • Bingo dhe Casino Games per nje shumellojshmeri te argetimit tuaj

Pros

  • Licensuar ne Malte
  • Lejohet ne shume vende te ndryshme
  • 4 depozitat e para deri ne $400 bonus

Cons

  • Nuk lejohen depozitat me Paypal

Giggle Bingo info

Name Giggle Bingo
Website URL www.gigglebingo.com
Established 2009
Location Australia
Minimum Deposit $10
Support Options Live chat, Email, Phone
Deposit Options Debit card, Credit Card, Neteller, Skrill
Withdrawal Options Debit card, Credit Card, Neteller, Skrill

Bonusi i hyrjes në Giggle Bingo ju lejon të luani bingo falas!

Lojtarët kanë shprehur një përvojë mahnitëse në Giggle Bingo, duke luajtur bingo falas me bonusin e saj të parë pa depozitë. Më pas nëpërmjet depozitës, ju mund të fitoni cmimet Jackpot. Për kuriozitet, Giggle Bingo është e licencuar dhe e rregulluar nën Autoritetin e Lojrave të fatit në Maltë. Kazinoja gjithashtu mban një licencë Kahnawake Gaming.

Kjo bën që lojtarët e regjistruar të luajnë të pashqetësuar sa i përket ligjshmërise së bingos. 

Lojërat e bingos dhe software-et

bingo falas

Lojëra Bingo dhe lojëra kazinoje përfshihen në Giggle Bingo. Një koleksion prej 500 lojërash ju siguron që argëtimi juaj të jetë i pafund. Microgaming, Netent apo edhe të tjerë, ofrojnë lojëra elektronike në distancë, të cilat mund t’i luani nga iPad, iPhone apo laptopi juaj. Lojëra si: Immortal Romance apo Phantom of the Opera do të pasurojnë eksperiencën tuaj.

Siguria e transaksioneve 

Në këtë bingo përdoret si kudo tjetër enkriptimi i informacionit që transmetohet online. Menaxherët kanë menduar për një shërbim sa më të sigurtë, nderkohë që ju depozitoni apo tërhiqni para nga bingoja. “128-Bit SSL encryption” garanton ruajtje dhe transmetim të dhënash në mënyrën më të sigurtë. Duke filluar me bonusin prej $10 për të luajtur bingo falas! Më pas duke vazhduar me depozitat nëpërmjet kartave të kreditit. 

bingo falas

Bingot janë tepër të preferuara në përgjithesi për shqiptarët apo qytetarët në Kosovë, por jo vetëm. Edhe Anglia ka një numër të madh lojtarësh të bingos. Sidomos femra, ku një tjetër sugjerim për to është edhe 888 Bingo Ladies.

Suporti ndaj klientit

Sigurisht që në gjuhën angleze por jo vetëm, Giggle Bingo ka një staf të posaçëm për çdo problem që mund të hasni. Stafi i përgjigjet chatit tuaj, e-maileve, apo telefonatave qe mund të kryeni. 

Giggle Bingo ju fton të provoni eksperiencën e teknologjisë, duke luajtur bingo me 75 apo 90 topa dhe jo vetëm. Pa asnjë depozitë, ju mund të filloni të luani bingo falas nëpërmjet ofertës së tyre bujare për të regjistruarit e parë.

 

Verifiko licensën duke klikuar logot respektive, MGA dhe Kahnawake Gaming Commission.

giggle bingo

 

Luaj në Giggle Bingo

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!