Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Spanish ( DGOJ )
 • Ofron Casino, Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2018
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
genesis casino

Analizë Genesis Casino

Genesis Casino është një kazino online ku anëtarët mund të argëtohen me gamën e gjerë të lojërave të ndryshme. Duke filluar nga ato të tavolinës deri te lojërat live. Sajti është i disponueshëm në disa gjuhë dhe anëtarët mund të shijojnë lojëra të certifikuara nga Microgaming, Quickspin dhe shumë lidera të tjerë të industrisë. Kazinoja është e licensuar nga Autoriteti Spanjoll, Britanik dhe Maltez i gambling.

Lojërat në Genesis Casino

Gjithësecili mund të bëhet pjesë e lojërave live, me “dealers” në cdo moment të ditës. Disa prej opsioneve janë Blackjack, Ruleta Live dhe Caribbean Stud. Të gjitha live!

Ndërkohë, anëtarët që preferojnë lojërat virtuale mund të eksplorojnë një univers të pafundëm me lojëra të ofruara nga NetEnt, Play’n GO etj. Kazinoja gjithashtu ofron opsionin “search” duke ndihmuar perdoruesin të gjejë më lehtë lojërat që dëshiron, duke i kategorizuar ato dhe nga popullariteti. Kazinoja ofron Immortal Romance Slot, Mega Fortune Slot, Twin Spin Slot dhe shumë të tjera.

Genesis Casino do t’ju ofrojë teknologjinë dhe bonuset më të mira në treg, në mënyrë që ju të filloni udhëtimin tuaj drejt fitoreve të mëdha. Jackpotet e mëdha në Mega Moolah, Cosmic Fortune apo Hall of Gods ju presin!

Adhuruesit e lojërave të tavolinës gjithashtu kanë opsionet e tyre të larmishme. Ndër të cilat: Baccarat, Blackjack dhe Ruletë. Anëtarët gjithashtu mund të zgjedhin mes “Video Pokers” si Deuces Wild, Deuces dhe Joker, apo Bonus Deuces Wild. Të tjera lojëra përfshijnë ato me gërvishtje apo dhe të famshmen Bingo!

Zgjidhni mes lojërave popullore si Starburst, Gonzo’s Quest apo Dazzle Me. Ose, luani live me lojtarët e tjerë nga mbarë bota. Gjithçka, nga komoditeti i telefonit tuaj, me vetëm një klik. Një univers i pafundëm argëtimi ju pret në Genesis!

Siguria në kazino

Anëtarët nuk kanë pse të shqetësohen për të dhënat e tyre. Kjo pasi të dhënat enkriptohen me anë të enkriptimit “128-bit SSL”. Të dhënat personale të lojtarëve janë gjithmonë të sigurta. Lojërat gjithashtu testohen nga kazinoja me një numër që gjenerohet në mënyrë të rastësishme. Kjo siguron lojtarët se gjithçka funksionon në mënyrë perfekte.

Program për lojtarët VIP

Sa më shumë të eksploroni, aq më shumë do të zbuloni në Genesis. Kazinoja ofron dhe një shërbim VIP ku lojtarët përfitojnë dhurata, oferta bonus dhe deri në paketa turistike pushimesh dhe udhëtime!

Suporti ndaj klientit

Të gjithë lojtarët që kanë nevojë për ndihmë, mund të shfrytëzojnë chatin live, i cili është në dispozicion çdo ditë të javës, nga ora 1 e darkës deri në 9 të mengjesit. Suporti gjithashtu ofrohet nëpërmjet e-mailit dhe numrit të telefonit.

Në konkluzion

Kazinoja Genesis është gjithmonë aty për ju! Lini pas realitetin dhe eksploroni mes lojërave online të çdo lloji. Video slots, supernova Jackpots si Mega Moolah slot e shumë të tjera do t’ju sigurojnë një eksperiencë plot argëtim dhe fitim. Ju do të përjetoni çdo moment në kazinonë live, në kualitetin më të lartë, full high-definition.

Ruleta Live apo Blackjack Live, atë e zgjidhni ju. Në Genesis ka një gamë të pafund argëtimi që ju pret brenda galaksisë së lojërave. Genesis Casino është e dedikuar të ofrojë shërbim High Class për anëtarët e rinj, me licensa te rregullta garanton ndershmëri në gjithë eksperiencën tuaj aty!

Është Genesis Casino Mashtrim apo jo?

Genesis Casino mban 3 licensa, kjo vlen për të garantuar paratë dhe aktivitetin tuaj në këtë kazino. Mendojmë që është mëse e sigurtë të luani në këtë kazino.

Verifiko Malta Gaming Authority License

Verifiko UK Gambling Commission License

Genesis Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

One Reply to “Genesis Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X