Gaming Club Casino

4.7 / 5

100% deri në $200

Gaming Club Casino

 • Lejohet në Shqipëri
 • Limiti i tërheqjes $4000 në javë
 • Licensuar në Maltë
 • Lojrat Microgaming
 • Luaj nga Telefon, Tablet, Desktop

Pros

 • Si perfundim mund te themi qe kazino Gaming Club eshte nje operator I stabilizuar, i licensuar dhe I gatshem te ofroje nje eksperience te magjishme

Cons

 • Koha për të marrë paratë në llogari varion nga 2 deri në 4 ditë ( kjo jo për këdo është negative )

Gaming Club Casino info

Name Gaming Club Casino
Website URL www.gamingclub.com
Established 1994
Minimum Deposit $20
Support Options Telefon, Chat, E-mail
Deposit Options PayPal, ClickandBuy, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Postepay, Visa Debit, Visa Electron, instaDebit, Visa, Entropay, iDEAL, Sofortuberwaisung, POLi, Envoy, EZIPay, Lobanet, UseMyFunds, eChecks, QIWI, Skrill, Direct Bank Transfer, Instant Bank, Citadel Direct
Withdrawal Options Cheque, ClickandBuy, MasterCard, Neteller, Pay Spark, PayPal, instaDebit, Visa, EcoPayz, EZIPay, eChecks, QIWI, Skrill, iDebit, iBanq, Easy EFT
Shtetet që NUK lejohet American Samoa, Antigua and Barbuda, Australia, Austria, Belgium, British Indian Ocean Territory, British Virgin Islands, Czech Republic, Denmark, France, French Guiana, French Polynesia, French Southern Territories, Guam, Guernsey, Hong Kong, Hungary, Iran, Israel, Jersey, Netherlands, North Korea, Portugal, Puerto Rico, Romania, Réunion, Singapore, South Africa, Spain, Swaziland, Taiwan, Turkey, U.S. Minor Outlying Islands, U.S. Virgin Islands, United Kingdom, United States, Vatican City, Italy, New South Wales, Queensland, South Australia, Tasmania, Victoria, Western Australia, Australian Capital Territory
Software Microgaming

Një analizë e kazino Gaming Club

Shkarko lojëra fati në Gaming Club, duke instaluar softuerin e kazinosë. Eshtë e vështirë të besohet duke pasur parasysh sa i përhapur është kumari në internet, por kazino Gaming Club është një ndër të parat në llojin e saj. Dhe është vërtet një histori suksesi.

Gaming Club është një emër vërtet i suksesshëm në tregun e kazinove online. Megjithëse vitet e fundit ka pasur disa ankesa, përgjithësisht kazinoja i ka zgjidhur. Shkarko lojëra kazinoje online në kazinonë më të vjetër, e hapur në vitin 1994 dhe e quajtur ndryshe Klubi i Bixhozit.

Cështja e ankesave nuk ka të bëjë me cilësinë e shërbimit të kazinosë. Ka të bëjë më teper me raste specifike ku janë të përfshira bonuset e kazinosë. Lojtaret duke qenë njëkohësisht edhe kumarxhinj ndonjëherë problematikë, ankohen nëpër portale të tjerë duke pretenduar që kazinoja i ka mashtruar.

Kazinoja përdor një software që është ndër më të vjetrit në treg. Por mos mendoni që kazinoja është mbrapa vetëm se përdor një software të vetëm. Nëse do të ishte ashtu atëherë, me gjithë konkurrencën e sotme, nuk ka gjasa që ajo të operojë ende në treg.

Shkarko lojëra kazinoje online në kazino Gaming Club

Kazino Gaming Club është mundësuar plotësisht nga Microgaming, një nga ofruesit kryesorë të softuerëve për kazinotë në internet në të gjithë botën. Për koençidencë, edhe kjo kompani u hap në vitin 1994.

Megjithatë, softueri Microgaming dhe Gaming Club vazhdimisht janë duke u përditësuar për të inkorporuar përparimet e fundit në teknologjinë e kazinove online. Sapo të filloni të luani, ju do të argëtoheni nga grafika, tingujt dhe animacionet! Do të jetë vërtet e vështirë të shkëputeni. Ju do të jeni i gozhduar në ekran, duke dashur të luani për orë të tëra!

Në kazino Gaming Club ke mundësinë të shkarkosh lojëra fati në iPad, ose t’i luash nga kompjuteri.

Me fjalë të tjera, softueri i Gaming Club është në një nivel me kazinotë e reja që do të gjeni online. Por gjithashtu ju ofron, avantazhe nga më të ndryshmet në krahasim me kazinotë e themeluara kohët e fundit. Kjo sepse ata kanë vitet e përvojës në industri dhe një njohuri në thellësi të asaj që lojtarët duan.

Licensiat në Gaming Club

Kazino Gaming Club është në pronësi dhe operohet nga Digimedia, një kompani që gëzon reputacion të mirë dhe gjithashtu drejton kazino të tjera në internet. Ajo është e licencuar nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojërave të Maltës, i cili gjithashtu konsiderohet shumë prestigjoz. Përveç kësaj, Gaming Club i përmbahet plotësisht standardeve të lojërave online të kazinosë të BE. Gjithashtu mbart dhe vulën e miratimit nga eCogra.

Cfarë ofron kazinoja përvec opsionit shkarko lojëra fati në celular ose kompjuter apo lap-top?

 • Qindra lojëra fati, pjesë e koleksionit të pafund të Microgaming.
 • Kazino për Celular ose iPad.
 • Sigurinë e lojtarit nëpërmjet licensës së lojërave.
 • Promocionet e vazhdueshme javore dhe mujore.
 • Shërbimi i klientit.
 • Programi shpërblyes.
 • Lojërat me jackpot progresiv.

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!