Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Krijuar më 1994
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
gaming club casino

Një analizë e Gaming Club Casino

Shkarko lojëra fati në Gaming Club Casino, duke instaluar softuerin e kazinosë. Eshtë e vështirë të besohet duke pasur parasysh sa i përhapur është kumari në internet, por kazino Gaming Club është një ndër të parat në llojin e saj. Dhe është vërtet një histori suksesi.

Gaming Club Casino është një emër vërtet i suksesshëm në tregun e kazinove online. Megjithëse vitet e fundit ka pasur disa ankesa, përgjithësisht kazinoja i ka zgjidhur. Shkarko lojëra kazinoje online në kazinonë më të vjetër, e hapur në vitin 1994 dhe e quajtur ndryshe Klubi i Bixhozit.

Cështja e ankesave nuk ka të bëjë me cilësinë e shërbimit të kazinosë. Ka të bëjë më teper me raste specifike ku janë të përfshira bonuset e kazinosë. Lojtaret duke qenë njëkohësisht edhe kumarxhinj ndonjëherë problematikë, ankohen nëpër portale të tjerë duke pretenduar që kazinoja i ka mashtruar.

Kazinoja përdor një software që është ndër më të vjetrit në treg. Por mos mendoni që kazinoja është mbrapa vetëm se përdor një software të vetëm. Nëse do të ishte ashtu atëherë, me gjithë konkurrencën e sotme, nuk ka gjasa që ajo të operojë ende në treg.

Shkarko lojëra kazinoje online në Gaming Club Casino

Gaming Club Casino është mundësuar plotësisht nga Microgaming, një nga ofruesit kryesorë të softuerëve për kazinotë në internet në të gjithë botën. Për koençidencë, edhe kjo kompani u hap në vitin 1994.

Megjithatë, softueri Microgaming dhe Gaming Club vazhdimisht janë duke u përditësuar për të inkorporuar përparimet e fundit në teknologjinë e kazinove online. Sapo të filloni të luani, ju do të argëtoheni nga grafika, tingujt dhe animacionet! Do të jetë vërtet e vështirë të shkëputeni. Ju do të jeni i gozhduar në ekran, duke dashur të luani për orë të tëra!

Në kazino Gaming Club ke mundësinë të shkarkosh lojëra fati në iPad, ose t’i luash nga kompjuteri.

Me fjalë të tjera, softueri i Gaming Club është në një nivel me kazinotë e reja që do të gjeni online. Por gjithashtu ju ofron, avantazhe nga më të ndryshmet në krahasim me kazinotë e themeluara kohët e fundit. Kjo sepse ata kanë vitet e përvojës në industri dhe një njohuri në thellësi të asaj që lojtarët duan.

Licensa e Gaming Club

Kazinoja është në pronësi dhe operohet nga Digimedia, një kompani që gëzon reputacion të mirë dhe gjithashtu drejton kazino të tjera në internet. Ajo është e licencuar nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojërave të Maltës, i cili gjithashtu konsiderohet shumë prestigjoz. Përveç kësaj, Gaming Club i përmbahet plotësisht standardeve të lojërave online të kazinosë të BE. Gjithashtu mbart dhe vulën e miratimit nga eCogra.

Cfarë ofron kazinoja përvec opsionit shkarko lojëra fati në celular ose kompjuter apo lap-top?

 • Qindra lojëra fati, pjesë e koleksionit të pafund të Microgaming.
 • Kazino për Celular ose iPad.
 • Sigurinë e lojtarit nëpërmjet licensës së lojërave.
 • Promocionet e vazhdueshme javore dhe mujore.
 • Shërbimi i klientit.
 • Programi shpërblyes.
 • Lojërat me jackpot progresiv.

Gaming Club Casino Details

Software:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.0 rating

One Reply to “Gaming Club Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X