Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Ofron LIVE Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2018
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Fast Pay Casino

Fast Pay Casino ështe krijuar në vitin 2018 nga një grup personash me interes të perbashket në fushën e kazinove online. Ata janë kategorikisht kundër të gjitha formave të mashtrimit që kazinotë online i bëjnë lojtarëve të regjistruar. Vonesat e pagesave drejt llogarive të lojtarevë, si dhe vonesat në verifikim, janë dy nga elementet kryesorë të cilat kjo kazino i ka eleminuar.

Pra, që sot e tutje s’ka më nevojë për pritje të kota.

Kazinoja është e licensuar dhe operon në bazë të rregullave ndërkombëtare të lojërave të fatit online.

Cfarë ofron kjo kazino?

 1. Fast Pay Casino ka thjeshtësuar në maksimum procesin e verifikimit të lojtarëve. Brenda 10 minutash, lojtari mund të verifikohet dhe të ndjehet konfident në marrëdhënie me kazinonë ku luan.
 2. Fast Pay Casino ka shkurtuar kohën e depozitave dhe tërheqjeve në maksimum. Kazinoja ka premtuar se tërheqja e parave nuk vonon më tepër se 10 minuta. Pra varion nga 1 në 10 minuta koha kur lojtari ka mundësinë të shijojë fitimet e tij.
 3. Bonusi, një element kaq problematik në tregun e kazinove online, është një element pozitiv në këtë kazino. Kjo pasi në Fast Pay nuk ka rregulla strikte për përfitimin e tij. Lojtari mund të përfitojë në maksimum nga bonuset bujare të kazinosë.
 4. Maksimumi i tërheqjes së parave! Zakonisht kazinotë online vendosin një maksimum në numrin e tërheqjeve. Kjo për shkak të frikës se ndonjë lojtar mund të fitojë mbi 200 mijë euro apo më shumë, në mënyrë aksidentale. Dhe kazinoja sigurisht që ka nevojë për likuiditet për të kryer pagesën. Edhe kazinotë e famshme online e kanë mundësinë për të paguar. I vetmi ndryshim është që ata e vendosin limitin në një farë mënyre që të limitojnë lojtarin nga ana psikologjike.

Pse duhet të zgjidhni Fast Pay Casino?

 • Fast Pay Casino përdor vetëm software të licensuar. Mes tyre si: Amatic, Belatra, Endorphina, Microgaming, NetEnt etj, dhe gjithashtu Live Games nga Evolution.
 • Paratë janë në llogarinë tuaj për max 10 minuta.
 • Verifikimi i dokumentave nuk zgjat më tepër se 10 minuta.
 • Nuk ka komisione për depozitat dhe tërheqjet e parave.
 • 24/7 shërbimi i klientit në dispozicionin tuaj. Gjithashtu VIP suport në e-mail, Skype ose Messenger.
 • Bixhoz i kontrolluar! Vendosni limite të cilat nuk do të ndryshohen asnjëherë nga kazinoja pa miratimin tuaj.
 • Lojtarët mund të luajnë me dollarë, euro apo bitcoins. Por edhe shumë monedha të tjera, si për shembull të quajturat “cryptocurrency”.

Bonuset në Fast Pay Casino

fast pay casino

Bonusi hyrës arrin deri në 100% max 100 EUR, dhe nuk ka maksimum tërheqjeje.

Gjithashtu kazinoja ofron edhe një program VIP. Për lojtarët me depozita të mëdha, dhe të apasionuar pas kazinosë, 4% e vlerës së betit tuaj shkon në llogarinë tuaj gjatë periudhës së Krishtlindjeve dhe ditëlindjes.

Fast Pay Casino mund të aksesohet në disa gjuhë të ndryshme. Mes tyre, gjuhë të suportuara janë dhe: Anglisht, Turqisht, Rusisht, Polonisht, Spanjisht dhe Gjermanisht.

Në Fast Pay Casino do të gjeni metodat më të njohura për të depozituar paratë. Sigurisht që më populloret janë dhe më të perdorshmet. Mes tyre: Neteller, Skrill apo Visa Credit dhe Debit Card!

A është Fast Pay Casino mashtrim apo jo?

Licensa e Fast Pay Casino nuk është ndër më të mirat megjithatë të mos harrojmë, të gjitha lojërat në kazino janë të licensuara dhe audituara ndaj mendojmë që është e sigurtë të luani në këtë kazino.

4.8 rating

One Reply to “Fast Pay Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X