Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Krijuar më 2020
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
evospin home page

EvoSpin Casino Review

EvoSpin është një tjetër kazino mjaft e famshme e kompanisë së njohur N1 Interactive LTD. Kjo kompani është e njohur për shumicën e lojtarëve pasi ka nën pronësinë e saj disa faqe të tjera të suksesshme si: Maneki, Casiqo, CasinoBuck etj. Edhe kazinoja EvoSpin, është po në të njejtin standart sigurie dhe besueshmërie për lojtarët, si faqet e tjera të N1. Kazinoja ka një dizajn të thjeshtë, por modern dhe mjaft tërheqës për lojtarët. Sapo të vizitoni faqen e EvoSpin do të “takoheni” me një robot të animuar i cili do t’ju njohë jo vetëm me lojërat e kazinosë, por dhe ofertat dhe promocionet. Gjuha gjithashtu nuk do të jetë problem për ju, pasi EvoSpin vjen për lojtarët si një platformë multi-linguale në gjuhë të ndryshme si: anglisht, spanjisht, gjermanisht, rusisht, greqisht, etj.

Shtetet e ndaluara

Si çdo kazino tjetër, dhe EvoSpin ka listën e saj të shteteve në të cilat kazinoja nuk ka akses. Midis tyre janë: Anguila, Australia, Belgjika, Republika Çeke, Estonia, Franca, Gjibraltari, Britania e Madhe, Guami (USA),  Izraeli, Italia, Lituania, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Turqia, dhe disa shtete të tjera.

Ofruesit e lojërave

Në këtë pjesë avantazhi i EvoSpin është i qartë, pasi kazinoja ofron lojëra nga plot 29 prodhues të ndryshëm në treg. Këtu përfshihen dhe disa nga emrat më të njohur të industrisë si: NetEnt, Play’n GO, Big Time Gaming, Evolution Gaming, Playson, Relax, Thunderkick, Push Gaming, Fantasma, 1×2, Amatic, ELK Studios, etj. Përsa i përket lojërave live, shumica e tyre ofrohen nga kompania Evolution Gaming.

Bonusi i mirëseardhjes

evospin casino bonus

Bonusi i mirëseardhjes në EvoSpin mund të konsiderohet deri diku standart me atë të kazinove të tjera. Ju do të përfitoni një bonus në masën 100%, që është i vlefshëm deri në limitin 300 euro. Përveç kësaj do të përfitoni dhe 100 “free spins”. Depozita minimale për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes është 20 euro. Mbi bonusin dhe përfitimet nga “free spins” ekziston një kusht “wagering” prej 40 herësh. Kjo normë është disi më e lartë se standarti i përgjithshëm i kazinove, por nuk përbën një problem serioz për lojtarët. 

Për lojtarët që janë tashmë të regjistruar, EvoSpin ofron bonuse në masën 55%, çdo të premte. Kushtet për përfitimin e këtij bonusi janë të njejta me ofertën e mirëseardhjes. E vetmja diferencë është fakti se në këtë rast, ju mund të vendosni baste deri në 5 euro, ndërsa për bonusin e parë limiti është 1 euro.

Lojërat në EvoSpin

Kazinoja EvoSpin vjen tek lojtarët me një gamë të gjerë prej më shumë se 3000 lojërash të ndryshme. Këtu përfshihet gjithçka, duke filluar nga lojërat slot, ato live, lojërat e tavolinës, ato me gërvishtje e shumë të tjera.

Tek lojërat e tavolinës EvoSpin ka sjellë të gjitha opsionet klasike si blackjack, baccarat, roulette, hold ‘em, hi-lo, poker etj. Por përveç këtyre dhe opsione të reja, duke ofruar në total mbi 175 tituj të ndryshëm, të gjithë me “dealer” live. Lojërat më popullore live në EvoSpin janë Deal or No Deal, Lightning Roulette dhe Monopoly Live.

Slot-e të reja shtohen vazhdimisht në kazino. Disa nga titujt më të njohur që mund të luani janë: Sweet Bonanza, Book of Dead, Mega Moolah, dhe Divine Fortune. Por, në EvoSpin, mungon një çmim jackpot i madh. Gjithsesi, lojtarët mund të zgjedhin mes jackpot-eve të tjera mjaft popullore si: Age Of The Gods, Divine Fortune, Dragon Chase, Hotpot, Joker Gems, Power Spin, 5 Lions Gold.

Pavarësisht se kazinoja nuk ka një aplikacion mobile, faqja e EvoSpin është totalisht e përshtatshme për një eksperiencë fantastike në pajisjet tuaja smart. Nuk nevojitet asnjë software shtesë për të luajtur lojërat tuaja të preferuara.

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes

Lista e mënyrave të depozitimit dhe tërheqjes te EvoSpin është e gjatë. Ajo përfshin të gjitha metodat klasike si Visa, Mastercard dhe Maestro. Por dhe portofolë të ndryshëm online si: iDeal, iDebit, Instadebit, Interac e-transfer, Skrill, Paysafecard, Neteller, Trustly, EcoPayz, Klarna, Rapid Transfer, Neosurf e shumë të tjerë. Një tjetër avantazh i madh i kazinosë është se EvoSpin gjithashtu pranon depozita në valuta kripto, si p.sh Bitcoin. Shuma minimale e depozitës për të gjitha këto metoda është 20 euro, ndërsa shuma maksimale e një transaksioni është 5000 euro.

Përsa i përket tërheqjeve, rregullat janë pak më të komplikuara, por kushtet e EvoSpin mbeten favorizuese për lojtarët. Tërheqjet nuk kanë tarifë ekstra, por mund të kërkojnë deri në 3 ditë për t’u procesuar. Shuma minimale që mund të tërhiqet nga ana e lojtarëve është 30 euro, ndërsa limiti ditor është 5000 euro. Ekziston gjithashtu një limit javor dhe mujor, respektivisht 10,000 dhe 30,000 euro.

Programi VIP në “evospin”

EvoSpin shpërblen lojtarët e saj më besnikë duke u dhënë atyre mundësinë për t’u bërë pjesë e programit VIP që kazinoja ofron. Në këtë program lojtarët mbledhin pike duke luajtur dhe depozituar para, dhe më pas, në bazë të pikëve përfitojnë oferta dhe bonuse ekstra.

Ekzistojnë deri në 40 nivele të ndryshme në programin VIP të EvoSpin. Sa më shumë që të luani, aq më e thjeshtë është të ngjisni nivelet dhe të përfitoni bonuse dhe promocione favorizuese.

Siguria

EvoSpin është nën pronësinë e një prej kompanive më prestigjoze në biznesin e lojërave të fatit, N1 Interactive. Ky subjekt njihet për korrektësinë dhe sigurinë që i ofron lojtarëve. Për më shumë, EvoSpin është e licensuar nga MGA, pikërisht Autoriteti Maltez i Lojërave. Ky autoritet është një nga më të besuarit e industrisë, dhe garanton gjithmonë siguri dhe besim maksimal te lojtarët.

Nga ana teknike, EvoSpin gjithashtu ka ndërmarrë hapa për të mbrojtur të dhënat e personave që luajnë në kazino. Kjo bëhet nëpërmjet enkriptimit të të dhënave me metodën SSL, si dhe nëpërmjet teknologjisë “firewall”.

Suporti për lojtarët

Në rast se hasni probleme në faqen e kazinosë, shërbimi i suportit është mjaft i shpejtë dhe efektiv. Ai ofrohet nëpërmjet chat-it live si dhe email-it. Në shumicën e rasteve chat-i është i pajisur me një bot të automatizuar, i cili do t’ju asistojë në zgjidhjen e problemit. Por, nëse kjo nuk ndodh ju do të lidheni brenda pak momentesh me një operator. Suporti ofrohet në çdo moment të ditës.

Evospin Casino Details

Shtetet e ndaluara:
Monedha:
4.3 rating

One Reply to “Evospin Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X