Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2018
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
euslot casino

Analizë EUSlot Casino

EUSlot Casino është një kazino online ndër më të rejat në treg. Ajo synon të afrojë të gjithë lojtarët e zhgënjyer nga shërbimet e kazinove të tjera. Duke qenë se konkurenca është e madhe në drejtim të lojërave të fatit dhe kazinove online, atëherë një produkt i ri si EUSlot patjetër që ofron dicka më ekstravagante se sa të tjerët. 

Por, ndoshta shumë lojtarë preferojnë të qëndrojnë klasikë në shije, duke preferuar të luajnë vetëm në kazino Microgaming apo NetEnt. Pavarësisht faktit se EUSlot ofron një numër të madh të prodhuesëve më të famshëm të software-eve.

Shtetet që nuk lejohen

Shumica e shteteve për arsye të ndryshme të lobingut të brendshëm, nuk pranojnë lojtarë dhe kompani të operojnë online. Kështu që dhe kazinoja është e detyruar të pranojë lojtarë vetëm nga ato shtete ku lejohet me ligj. Listën e plotë e gjeni në tabelën përshkruese.

Lojërat kazino që ofron EUSlot Casino

Sic e përmendëm, kazinoja ofron lojëra fati të kategorive të ndryshme. Duke filluar me më të preferuarat, slots si: Gonzo’s Quest, Phantom of the Opera, MegaMoolah etj. Duke vazhduar më pas me lojëra tavoline, quajtur ndryshe “Table Games”, apo lojëra Poker dhe Roulette.

Gjithashtu lojtarët mund të shijojnë operatorët në seksionin LIVE CASINO direkt nga studio. Ju mund të luani Live Roulette apo Live Blackjack.

Lojra per telefon

Lojëra kazinoje për telefon

Sigurisht meqënëse teknologjia mobile ka avancuar tashmë në ekstrem, edhe EUSlot casino është një lider i cili ofron një eksperiencë nga telefoni. Ju mund të luani madje edhe lojërat jackpot nga telefoni.

Suporti teknik

Kazinoja ka një suport online prej 24 orësh, në shtatë ditë të javës. Prandaj për cdo problem apo ankesë mund t’i drejtoheni stafit në 7 gjuhë të suportuara. Mes tyre janë: Anglisht, Finlandisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Polonisht, Spanjisht dhe Rusisht.

Metodat e pagesave

Në tabelë kemi përcaktuar të gjitha format që mund të përdorni për depozitim apo tërheqje parash. Tabela e mëposhtme është marrë nga faqja zyrtare e kazinosë.

euslot casino

Tournamentet në kazino janë një mënyrë e mirë për të fituar para extra.

euslot casino

Bonusi në kazino

Sigurisht për lojtarët e rinj bonusi prej 100% deri në €100 plus 100 free spins është një mënyrë e mirë për të thënë Faleminderit.

Verifiko licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

euslot casino

EUSlot Casino Details

Software:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Monedha:
4.5 rating

One Reply to “EUSlot Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X