EUSlot Casino

4.9 / 5

100% deri në €100

Kushtet e bonusit

EUSlot Casino

  • Licensuar në Maltë
  • Software nga më të mirët
  • Lojra Jackpot
  • Turnament cdo javë
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Desktop
  • Lojra Poker, Roulette dhe Slots

Pros

  • Lojtarët nga Shqipëria, Kosova, Greqia janë të mirëpritur në kazino. Kazino e re me reputacion ne rritje, komentet jane nga me te mirat, e licensuar ne Malte dhe ne nje eksperience te meparshme me produkte te tjera si Golden Star Casino apo Gun's Bet

Cons

  • Ngelet të presim komentet tuaja për këte kazino të re

EUSlot Casino info

Name EUSlot Casino
Website URL www.euslot.com
Established 2018
Location Malta
Minimum Deposit $€/5
Support Options Live chat, Phone, E-mail
Deposit Options EcoPayz, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, instaDebit, Visa, iDEAL, Sofortuberwaisung, Neosurf, QIWI, Trustly, Skrill, Yandex Money, iDebit, Zimpler, Rapid Transfer
Withdrawal Options MasterCard, Neteller, instaDebit, Visa, Bank transfer, EcoPayz, QIWI, Skrill, Trustly, Yandex Money, iDebit, Rapid Transfer
Limiti i tërheqjes €15.000 në muaj, Lojtarët VIP kanë limit më të lartë
Shtetet që nuk lejohen Australia, Belgium, Czech Republic, Estonia, France, Ireland, Italia, Lithuania, Martinique, Slovakia, Spain, Sweden, Turkey, United Kingdom, United States
Gjuhët që ofrohen në platformë English, Finnish, German, Norwegian, Polish, Spanish, Russian

EUSlot Casino,

kazinoja më e re në industrinë e lojërave të fatit.

EUSlot Casino është një kazino online ndër më të rejat në treg. Ajo synon të afrojë të gjithë lojtarët e zhgënjyer nga shërbimet e kazinove të tjera. Duke qenë se konkurenca është e madhe në drejtim të lojërave të fatit dhe kazinove online, atëherë një produkt i ri si EUSlot patjetër që ofron dicka më ekstravagante se sa të tjerët. 

Por, ndoshta shumë lojtarë preferojnë të qëndrojnë klasikë në shije, duke preferuar të luajnë vetëm në kazino Microgaming apo NetEnt. Pavarësisht faktit se EUSlot ofron një numër të madh të prodhuesëve më të famshëm të software-eve.

Shtetet që nuk lejohen

Shumica e shteteve për arsye të ndryshme të lobingut të brendshëm, nuk pranojnë lojtarë dhe kompani të operojnë online. Kështu që dhe kazinoja është e detyruar të pranojë lojtarë vetëm nga ato shtete ku lejohet me ligj. Listën e plotë e gjeni në tabelën përshkruese.

Lojërat kazino që ofron EUSlot Casino

Sic e përmendëm, kazinoja ofron lojëra fati të kategorive të ndryshme. Duke filluar me më të preferuarat, slots si: Gonzo’s Quest, Phantom of the Opera, MegaMoolah etj. Duke vazhduar më pas me lojëra tavoline, quajtur ndryshe “Table Games”, apo lojëra Poker dhe Roulette.

Gjithashtu lojtarët mund të shijojnë operatorët në seksionin LIVE CASINO direkt nga studio. Ju mund të luani Live Roulette apo Live Blackjack.

Lojra per telefon

Lojëra kazinoje për telefon

Sigurisht meqënëse teknologjia mobile ka avancuar tashmë në ekstrem, edhe EUSlot casino është një lider i cili ofron një eksperiencë nga telefoni. Ju mund të luani madje edhe lojërat jackpot nga telefoni.

Suporti teknik

Kazinoja ka një suport online prej 24 orësh, në shtatë ditë të javës. Prandaj për cdo problem apo ankesë mund t’i drejtoheni stafit në 7 gjuhë të suportuara. Mes tyre janë: Anglisht, Finlandisht, Gjermanisht, Norvegjisht, Polonisht, Spanjisht dhe Rusisht.

Metodat e pagesave

Në tabelë kemi përcaktuar të gjitha format që mund të përdorni për depozitim apo tërheqje parash. Tabela e mëposhtme është marrë nga faqja zyrtare e kazinosë.

euslot casino

Tournamentet në kazino janë një mënyrë e mirë për të fituar para extra.

euslot casino

Bonusi në kazino

Sigurisht për lojtarët e rinj bonusi prej 100% deri në €100 plus 100 free spins është një mënyrë e mirë për të thënë Faleminderit.

Verifiko licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

euslot casino

Luaj në EUSlot Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!