EuroGrand Casino

4.7 / 5

100% deri në €300

Kushtet e bonusit

EuroGrand Casino

  • Licensuar në Gibraltar dhe UK Gambling Commission
  • Certifikuar nga Gaming Labs
  • Ofron Instant Play dhe me shkarkim
  • Lojra nga Playtech
  • Luaj pga Celulari, Tableti, PC

Pros

  • EuroGrand pa dyshim është nje kazino e vjetër, e pasur me promocione, vetëm një software, playtech por me një reputacion ndërkombëtar, pjesë e grupit William Hill

Cons

  • Mund te ketë vonesa në Live Chat

EuroGrand Casino info

Name EuroGrand Casino
Website URL eurogrand.com
Established 2006
Minimum Deposit €10
Support Options Live Chat, Phone, E-mail
Deposit Options ClickandBuy, EcoPayz, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, WireCard, instaDebit, Visa, Entropay, Przelewy24, iDEAL, Sofortuberwaisung, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, eKonto, Moneta, Euteller, Lobanet, Teleingreso, Multibanco, Diners Club International, UseMyFunds, DineroMail, FundSend, QIWI, Todito Cash, Trustly, SporoPay, Skrill, AstroPay Card, Direct Bank Transfer, AGMO, TrustPay, WebMoney, Yandex Money, William Hill CashDirect
Withdrawal Options Bank Draft, ClickandBuy, Neteller, PayPal, Visa Debit, Visa Electron, instaDebit, Visa, Bank transfer, Entropay, EcoPayz, Skrill, WebMoney, bank draft express
Shtetet që nuk lejohen Afghanistan,Australia, Belgium, Botswana, Brazil, Bulgaria, China, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Ethiopia, France, Greece,Hong Kong, India, Indonesia
Limiti i tërheqjes 50.000 EUR/ Muaj
Gjuhët e ofruara Czech, English, Finnish, German, Japanese, Polish, Spanish, French, Russian

Analizë e EuroGrand Casino

Eurogrand Casino është një kazino e hapur që në vitin 2006, dhe me kalimin e kohës ka ndërtuar një reputacion të mirë. Kjo bëhet më e besueshme, edhe për faktin se kazinoja është pjesë e grupit William Hill. Grupi i mirënjohur zotëron disa licensa për të operuar në shumë shtete të botes. 

Kazinoja është e licensuar në UK Gambling Commission dhe qeverinë e Gibraltarit. Kjo bën që lojtarët e regjistruar të kenë garanci të dyfishtë. 

Lojërat në EuroGrand Casino

Software-i kryesor dhe i vetëm që kazinoja ka është ai i Playtech. Software ndër më të vjetrit në industrinë e lojërave të fatit. Në këtë software do të gjeni një kategori të pasur lojërash për telefon apo për desktop. Lojëra fati si ato me shtata, lojëra me fruta, të stilit apex, kajot apo admiral. Por dhe lojëra jackpot si: Arabian Nights apo Beach Life, një lojë me jackpot progresiv, që ka berë tashmë milionerë qindra lojtarë anembanë botës.

Për ata që kërkojnë kazino në Shqipëri, kazino në Kosovë, apo kazino në Maqedoni, një opsion shumë i mirë online është Eurogrand Casino.

Gjithashtu në menunë e kazinosë do të gjeni: Video Poker, Roulette, French Roulette, Blackjack etj.

eurogrand casino

Lojëra me Live Dealer

Në kazino gjithashtu do të keni mundësinë të luani Roulette, Hold’em, apo Blackjack, të gjitha live! Një person nga ana tjetër e kompjuterit do të bisedojë drejtpërdrejtë me lojtarët që janë në lojën live.

Platforma e Eurogrand Casino funksionon shumë mirë edhe në tabletin apo telefonin tuaj. Këto lojëra elektronike janë përshtatur edhe për telefon. Kjo ka ndodhur pasi teknologjia mobile pothuajse ka zëvëndësuar përfundimisht atë të tavolinës. Tashmë, njerëzit përdornin kompjuterin e tavolinës si një mënyrë për të naviguar internetin. 

Siguria në EuroGrand Casino

SSL encryption, dhe Gaming Labs janë garancia më e mirë për sigurinë tuaj. Si për transferimin e të dhënave, ashtu edhe për ndershmërinë e lojërave që ju luani. 

Çdo gjë është e monitoruar dhe sigurisht që nuk ka vend për abuzim. Në të kundërt, mbyllja e licensës do të çonte në mbylljen e kazinosë. Por, fakti që kazinoja ka 12 vjet online tregon që nuk ka pasur ankesa për vjedhjen e të dhënave apo më tepër.

Bonusi i hyrjes dhe ofertat javore 

Eurogrand Casino ka një bonus hyrës prej €300, dhe kjo vlen deri në 100% të shumës së depozituar. Kjo do të thotë, në rast se depozitoni €100, atëherë ju do të merrni €100 Bonus.

Gjithashtu regjistrimi juaj për herë të parë shoqërohet edhe me 100 free spins, pas depozitës së parë. 

Kazinoja ka gjithashtu, edhe oferta javore për lojtarët e saj të regjistruar. Plus një VIP CLUB ku n.q.s ju arrini një numër të caktuar pikësh, bëheni pjesë e ofertave VIP.

eurogrand casino

 

Verifiko licensën duke klikuar logon Gibraltar në fund të faqes.

eurogrand casino

 

Luaj në EuroGrand Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!