Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Gibraltar
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2006
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
eurogrand casino

Analizë e EuroGrand Casino

Eurogrand Casino është një kazino e hapur që në vitin 2006, dhe me kalimin e kohës ka ndërtuar një reputacion goxha të mirë. Kjo bëhet më e besueshme, edhe për faktin se kazinoja është pjesë e grupit William Hill. Grupi i mirënjohur zotëron disa licensa për të operuar në shumë shtete të botes. 

Kazinoja është e licensuar në UK Gambling Commission dhe qeverinë e Gibraltarit. Kjo bën që lojtarët e regjistruar të kenë garanci të dyfishtë. 

Lojërat në kazino

Software-i kryesor dhe i vetëm që kazinoja ka është ai i Playtech. Software ndër më të vjetrit në industrinë e lojërave të fatit. Në këtë software do të gjeni një kategori të pasur lojërash për telefon apo për desktop. Lojëra fati si ato me shtata, lojëra me fruta, të stilit apex, kajot apo admiral. Por dhe lojëra jackpot si: Arabian Nights apo Beach Life, një lojë me jackpot progresiv, që ka berë tashmë milionerë qindra lojtarë anembanë botës.

Për ata që kërkojnë kazino në Shqipëri, kazino në Kosovë, apo kazino në Maqedoni, një opsion shumë i mirë online është Eurogrand Casino.

Gjithashtu në menunë e kazinosë do të gjeni: Video Poker, Roulette, French Roulette, Blackjack etj.

eurogrand casino

Lojëra me Live Dealer

Në kazino gjithashtu do të keni mundësinë të luani Roulette, Hold’em, apo Blackjack, të gjitha live! Një person nga ana tjetër e kompjuterit do të bisedojë drejtpërdrejtë me lojtarët që janë në lojën live.

Platforma e Eurogrand Casino funksionon shumë mirë edhe në tabletin apo telefonin tuaj. Këto lojëra elektronike janë përshtatur edhe për telefon. Kjo ka ndodhur pasi teknologjia mobile pothuajse ka zëvëndësuar përfundimisht atë të tavolinës. Tashmë, njerëzit përdornin kompjuterin e tavolinës si një mënyrë për të naviguar internetin. 

Siguria në EuroGrand Casino

SSL encryption, dhe Gaming Labs janë garancia më e mirë për sigurinë tuaj. Si për transferimin e të dhënave, ashtu edhe për ndershmërinë e lojërave që ju luani. 

Çdo gjë është e monitoruar dhe sigurisht që nuk ka vend për abuzim. Në të kundërt, mbyllja e licensës do të çonte në mbylljen e kazinosë. Por, fakti që kazinoja ka 12 vjet online tregon që nuk ka pasur ankesa për vjedhjen e të dhënave apo më tepër.

Bonusi i hyrjes dhe ofertat javore 

Eurogrand Casino ka një bonus hyrës prej €300, dhe kjo vlen deri në 100% të shumës së depozituar. Kjo do të thotë, në rast se depozitoni €100, atëherë ju do të merrni €100 Bonus.

Gjithashtu regjistrimi juaj për herë të parë shoqërohet edhe me 100 free spins, pas depozitës së parë. 

Kazinoja ka gjithashtu, edhe oferta javore për lojtarët e saj të regjistruar. Plus një VIP CLUB ku n.q.s ju arrini një numër të caktuar pikësh, bëheni pjesë e ofertave VIP.

eurogrand casino

Verifiko licensën duke klikuar logon Gibraltar në fund të faqes.

eurogrand casino
4.5 rating

One Reply to “EuroGrand Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X