Crazy Fox Casino (2020)

4.8 / 5

20% cash back cdo ditë + Free lottery tickets!

Kushtet e bonusit

Crazy Fox Casino (2020)

 • Licensuar nga Malta Gaming Authority
 • 20% Cash Back
 • Luaj nga Celulari
 • Tërheqje automatike të parave në llogari
 • Min deposit $5

Pros

 • Sigurisht që 2 pikat më të forta të kazinosë jane: 20% Cash Back Daily si dhe tërheqjet automatike të parave

Cons

 • Lojtaret janë të kënaqur nga koleksioni i lojrave që kazinoja ofron, nuk ka ankesa përderisa është një kazino e sapo hapur

Crazy Fox Casino (2020) info

Name Crazy Fox Casino (2020)
Website URL crazyfox.com
Established 2020
Minimum Deposit $5
Support Options Live chat, e-mail, phone
Deposit Options Visa, MasterCard, Trustly, Skrill, Neteller, WebMoney, Zimpler, Klarna, QIWI, Yandex Money, Paysafe Card, iDebit, Neosurf, EcoPayz, Rapid Transfer
Withdrawal Options Visa, MasterCard, Trustly, Skrill, Neteller, QIWI, Yandex Money, Bank Wire Transfer, iDebit, instaDebit, WebMoney, EcoPayz, Rapid Transfer, Sofortuberweisung, Maestro
Shtetet që nuk lejohen Australia, Belgium, Czech Republic, France, Israel, Italy, Lithuania, Russia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United Kingdom, United States
Software 1x2Games, Amatic Industries, Booming Games, Elk Studios, Endorphina, Nolimit City, Play'n GO, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Iron Dog Studios, Evolution Gaming, NetEnt, Microgaming
Maximumi i shumës së parave për të tërhequr 5000 EUR/ditë ose 30.000 EUR në muaj

Analizë e Crazy Fox Casino

crazy fox casino

Crazy Fox Casino është një kazino e krijuar në vitin 2010. Ajo është nën pronësinë e N1 Interactive Ltd, dhe vepron sipas rregullacioneve të autoritetit maltez të lojërave. Kazinoja është e aksesueshme nëpërmjet çdo telefoni të zakonshëm celuar, apo browser-ave si Google Chrome apo Mozilla. Por, lojtarët mund të shkarkojnë dhe aplikacionin për Android.

Një avantazh i madh i Crazy Fox Casino është se ofrojnë një kthim parash bonus në masën 20%, për të gjithë lojtarët pa kufizime. Gjithashtu Crazy Fox ofron dhurata për anëtarët e saj, sa herë që ata depozitojnë një shumë të caktuar.

Kazinoja ofron disa mënyra pagesash, nëpërmjet disa valutave botërore. Crazy Fox ofron për të gjithë lojtarët e saj, një univers të pafundëm lojërash. Të gjitha të certifikuara nga rreth 20 kompani lider në industri. 

Tek Crazy Fox Casino të gjithë trajtohen njësoj! Nuk ka rëndësi nëse jeni anëtar i ri apo i vjetër. Nëse keni minimumi $5 apo €5 në llogari, gjithmonë do të kompensoheni me 20% të humbjeve ditore. Për bonusin nuk ka asnjë kufizim, të gjithë lojtarët përfitojnë. Një tjetër opsion fantastik i kësaj kazinoje është se për çdo depozitë në llogari, lojtarët përfitojnë bileta llotarie bazuar në vlerën që depozitojnë!

Program për lojtarë VIP

Crazy Fox Casino ofron dhe një program VIP. Përdoruesit mund të bëhen pjesë e tij thjesht duke qënë aktivë në kazino. Programi VIP ofron bonuse speciale, dhurata dhe promocione që i përshtaten kërkesave të përdoruesit.

Mënyrat e pagesave në Crazy Fox Casino

Një kazino e mirë ofron dhe metoda pagese të mira. Crazy Fox momentalisht pranon pagesa me:

 • Visa
 • MasterCard
 • Trustly
 • Neteller
 • Skrill
 • Zimpler
 • iDebit
 • Neosurf etj.

Mes valutave që suportohen janë euro (€), dollari amerikan ($), dollari kanadez, krone, rubla ruse etj.

Në Crazy Fox çdo lojtar është i lirë të luajë lojërat që dëshiron, në çdo moment të ditës. Kazinoja suportohet nga Hacksaw, NetEnt, NoLimit, Amatic, Big Time Gaming dhe shumë të tjerë, për të sjellë tek anëtarët e saj një larmi të gjerë lojërash. 

Lojërat në kazino

Tek Crazy Fox mund të luani lojëra jackpoti si:

 • 5 Lions Gold
 • Caishen’s Cash
 • Monkey Warrior
 • Wizard’s Ring
 • Wish upon a Star etj.

Gjithashtu “slot games” si:

 • Book of Dead
 • Always Fruits
 • Book of the Aztec
 • Wild Toro
 • Wolf Gold etj.

Por sigurisht që nuk mungojnë as lojërat live, ku përfshihen:

Roulette, Baccarat, Blackjack, Dragon Tiger, Dream Catcher, Monopoly, Top Card, dhe sigurisht Poker.

Suporti ndaj klientit

Për çdo problem që hasin lojtarët, kazinoja ofron suportin e saj nëpërmjet një chati live i cili është i disponueshëm 24/7. Gjithashtu një formë tjetër kontakti është me anë të email-it, support@crazyfox.com, apo dhe numrit të telefonit +442038079430. Suporti është mjaft i shpejtë kur vjen fjala për të zgjidhur problemet e anëtarëve.

Konluzion për Crazy Fox Casino

Nëse po kërkoni një kazino të denjë ku të testoni fatin tuaj, atëhere Crazy Fox po ju pret. Këtu jo vetëm mund të luani lojërat tuaja të preferuara, por dhe të riskoni. Sepse në fund të ditës, gjithmonë do të merrni mbrapsht 20% të vlerës që humbisni. Bëhu pjesë e një eksperience ndryshe me Crazy Fox Casino!

 

Luaj në Crazy Fox Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!