Pros
 • E licensuar në: MGA
 • Ofron mbi 750 lojra
 • Ofron 20% cdo ditë pas humbjes së depozitave tuaja
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2020
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi, UK dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
crazy fox casino

Analizë e Crazy Fox Casino

Crazy Fox Casino është një kazino e krijuar në vitin 2010. Ajo është nën pronësinë e N1 Interactive Ltd, dhe vepron sipas rregullacioneve të autoritetit maltez të lojërave. Kazinoja është e aksesueshme nëpërmjet çdo telefoni të zakonshëm celuar, apo browser-ave si Google Chrome apo Mozilla. Por, lojtarët mund të shkarkojnë dhe aplikacionin për Android.

Një avantazh i madh i Crazy Fox Casino është se ofrojnë një kthim parash bonus në masën 20%, për të gjithë lojtarët pa kufizime. Gjithashtu kazinoja ofron dhurata për anëtarët e saj, sa herë që ata depozitojnë një shumë të caktuar.

Kazinoja ofron disa mënyra pagesash, nëpërmjet disa valutave botërore. Crazy Fox ofron për të gjithë lojtarët e saj, një univers të pafundëm lojërash. Të gjitha të certifikuara nga rreth 20 kompani lider në industri. 

Tek Crazy Fox Casino të gjithë trajtohen njësoj! Nuk ka rëndësi nëse jeni anëtar i ri apo i vjetër. Nëse keni minimumi $5 apo €5 në llogari, gjithmonë do të kompensoheni me 20% të humbjeve ditore. Për bonusin nuk ka asnjë kufizim, të gjithë lojtarët përfitojnë. Një tjetër opsion fantastik i kësaj kazinoje është se për çdo depozitë në llogari, lojtarët përfitojnë bileta llotarie bazuar në vlerën që depozitojnë!

Program për lojtarë VIP

Crazy Fox Casino ofron dhe një program VIP. Përdoruesit mund të bëhen pjesë e tij thjesht duke qënë aktivë në kazino. Programi VIP ofron bonuse speciale, dhurata dhe promocione që i përshtaten kërkesave të përdoruesit.

Mënyrat e pagesave në Crazy Fox Casino

Një kazino e mirë ofron dhe metoda pagese të mira. Crazy Fox momentalisht pranon pagesa me:

 • Visa
 • MasterCard
 • Trustly
 • Neteller
 • Skrill
 • Zimpler
 • iDebit
 • Neosurf etj.

Mes valutave që suportohen janë euro (€), dollari amerikan ($), dollari kanadez, krone, rubla ruse etj.

Në Crazy Fox çdo lojtar është i lirë të luajë lojërat që dëshiron, në çdo moment të ditës. Kazinoja suportohet nga Hacksaw, NetEnt, NoLimit, Amatic, Big Time Gaming dhe shumë të tjerë, për të sjellë tek anëtarët e saj një larmi të gjerë lojërash. 

Lojërat në kazino

Tek Crazy Fox mund të luani lojëra jackpoti si:

 • 5 Lions Gold
 • Caishen’s Cash
 • Monkey Warrior
 • Wizard’s Ring
 • Wish upon a Star etj.

Gjithashtu “slot games” si:

 • Book of Dead
 • Always Fruits
 • Book of the Aztec
 • Wild Toro
 • Wolf Gold etj.

Por sigurisht që nuk mungojnë as lojërat live, ku përfshihen:

Roulette, Baccarat, Blackjack, Dragon Tiger, Dream Catcher, Monopoly, Top Card, dhe sigurisht Poker.

Suporti ndaj klientit

Për çdo problem që hasin lojtarët, kazinoja ofron suportin e saj nëpërmjet një chati live i cili është i disponueshëm 24/7. Gjithashtu një formë tjetër kontakti është me anë të email-it, support@crazyfox.com, apo dhe numrit të telefonit +442038079430. Suporti është mjaft i shpejtë kur vjen fjala për të zgjidhur problemet e anëtarëve.

Konluzion për Crazy Fox Casino

Nëse po kërkoni një kazino të denjë ku të testoni fatin tuaj, atëhere Crazy Fox po ju pret. Këtu jo vetëm mund të luani lojërat tuaja të preferuara, por dhe të riskoni. Sepse në fund të ditës, gjithmonë do të merrni mbrapsht 20% të vlerës që humbisni. Bëhu pjesë e një eksperience ndryshe me Crazy Fox Casino!

Është Crazy Fox Casino Mashtrim apo jo?

Crazy Fox është një kazino e re, por e licensuar nga Autoriteti i Lojrave të Fatit në Maltë. Licensa Malteze konsiderohet një licensë e fortë ndaj mendojmë që është më se e sigurtë të luani në këtë kazino.

Crazy Fox Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X