Cosmo Casino

4.8 / 5

150 shance për tu bërë milioner + 100% deri në €250

Kushtet e bonusit

Cosmo Casino

  • Licensuar në: Kahnawake Gambling Commission
  • Microgaming, Rabat dhe Just for Win software
  • Shumë metoda depozitash
  • Luaj nga Celulari, Tableti, PC

Pros

  • Kazino që ofron lojra fati vetëm nga Microgaming
  • Një mundësi e madhe për të fituar Jackpot Progresiv Online
  • Perfekte për shqiptarët e Gjermanisë

Cons

  • Nuk pranon lojtarë nga USA
  • Nuk ka Live Dealers
  • Nuk ka licensë në UK

Cosmo Casino info

Name Cosmo Casino
Website URL www.cosmocasino.com
Established 2017
Minimum Deposit €10
Support Options Live Chat, Phone, E-mail
Deposit Options Direct Bank Transfer; Abaqoos; eCheck; ecoPayz; eKonto; EntroPay; EPS; EUteller; eWire; Ezi-Pay; flexEpin; GiroPay; Instant Banking; iDebit; Instadebit; Jeton; Kalibra; Maestro; MasterCard; Moneta; MultiBanco; Neosurf; NETELLER; Nordea; PayPal; paysafecard; POLi; Postepay; Przelewy24; Qiwi; Swedbank; SOFORT; Ticket Premium; Trustly; uNet; uPayCard; VISA; VISA Electron; Skrill; SWIFT/Wire.
Withdrawal Options Direct Bank Transfer; eCheck; ecoPayz; EntroPay; Ezi-Pay; eCheck; Kalibra; Maestro; MasterCard; NETELLER; PayPal; Postepay; Qiwi; uPayCard; VISA; VISA Electron; Skrill 1-Tap; Skrill; SWIFT/Wire
Shtetet që nuk lejohen Afghanistan, Albania, Angola, Armenia, Australia, Azerbaijan, Belgium, Benin, Bhutan, Bosnia and Herzegovina, Burkina Faso, Burundi, Cape Verde, Central African Republic, Chad, Christmas Island, Cocos (Keeling) Island, Comoros, Congo, Cyprus, Dominica, East Timor, Singapore, Equatorial Guinea, Somalia, Eritrea, Malawi, South Africa, Ethiopia, Maldives, Spain, Mauritania, Sudan, Federated States of Micronesia, Mayotte, Syrian Arab Republic ,France, Myanmar, Taiwan, Guinea-Bissau, Nauru, Tajikistan, Guinea, Niger, Nigeria, Uganda, Hong Kong, Niue, United States , Hungary, Norfolk Island, North Korea (DPRK), Western Sahara, Iran, Netherlands, Iraq, Zaire, Italy, Pakistan, Zimbabwe, Ivory Coast, Palau, Ireland Peru, Portugal, Philippines, Romania, Rwanda
Koha e tërheqjes Ewallets: up to 2 hours; Bank Wire: up to 5 working days
Maximumi tërheqjes €4000 në javë

Cosmo Casino – Kazino e hapur ne 2017

Cosmo Casino eshte nje kazino relativisht e re, e hapur ne vitin 2017 qe operon gjeresisht ne Europe dhe Kanada, por pa nje license ne UK, ndaj vizitoret nga Anglia nuk mund te regjistrohen ne kazino.

Nqs je vizitor nga Anglia shiko listen e kazinove qe operojne ne United Kingdom.

Nqs je vizitor nga Shqiperia, shiko listen e kazinove qe operojne Shqiperi

E licensuar ne Malte ajo jep nje garanci per trajtimin e barabarte te lojtareve te cilitdo shtet i perkasin. Nuk ka perzgjedhje apo te preferuar, megjithate ne i inkurajojme vizitoret tane te cilet mund te hasin ne ndonje veshtiresi te na kontaktojne sepse edhe ne mund te bejme pjesen tone per tju zgjidhur problemin.

Cosmo Casino eshte pjese e kazinove te rrjetit Casino Rewards dhe sigurisht qe ofron te njejten cilesi dhe klas, por mos harroni qe pak software ka ne dispozicion, ku Microgaming mbizoteron arkiven e tyre te lojrave.

Lojrat ne Cosmo Casino

Nje mundesi e mire per lojtaret e kesaj kazinove eshte qe ata mund te luajne lojra jackpot progresiv, ne rrjetin e Microgaming, ku Mega Moolah eshte nje nga te preferuarat ne historine e lojrave me Jackpot, por dhe te tjera me cmim progresiv si: Roulette Royale, Triple 7s Blackjack, Progressive Cyberstud Poker, and Jackpot Deuces.

Gjithashtu Game of Thrones mbetet nje ekskluzivitet i Microgaming.

Gjithashtu Microgaming software ofron Lojra Video Poker si: Joker Poker, Deuces Wild, & Faces, dhe Aces & 8s, 10s ose Better, dhe Jacks or Better.

Lojra Roulette si: Premier Roulette, European, French, multi-wheel, and multiplayer.

Classic Slots, lojra me shtata, lojra me fruta, lojra me letra dhe nje game e gjere prej perafersisht 450 lojrash.

Mund te luani nga celulari, nepermjet instant play option ose te shkarkoni software ne PC dhe te perjetoni nje eksperience te magjishme.

Lexo gjithashtu: Fiton 20 milione dollar ne Jackpot Online, ne nje nga Casino Rewards Network

Metodat e depozitave ne Cosmo Casino

Sidomos shqiptaret qe jetojne ne Diaspore, vende si Gjermania, apo Norvegjia, kane opsione pa fund depozitash si: Paypal, Neteller, Credit Card, Debit Card, VISA, MAstercard, Euteller, Instant Bankink etj.

Per me teper opsione per depozita dhe terheqje shikoni tabelen.

Bonusi i hyrjes ne Cosmo Casino

Lojtaret e rinj kane nje shans te luajne 150 free spins, vetem pas nje depozite minimale prej €10

Me pas sigurisht ju mund te merrni depoziten e pare prej 100% deri ne €250 euro ku sigurisht kushtet e bonusit aplikohen, te cilat jane vetem 30X bonus.

Verifiko licensen, duke klikuar ikonen MGA ne fund te faqes!

cosmo casino

Luaj në Cosmo Casino

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!