Comeon Casino

4.8 / 5

100% deri në $25

Comeon Casino

 • Luaj nga Celulari apo Tableti
 • Ka lojra jackpot
 • Ofron Live Casino
 • Ofron Baste Live
 • Ofron edhe PayPal si metode depozite

Pros

 • Comeon Casino eshte nje opeator I sukseshem dhe Operon ne te gjitha shtetet ku jetojne shqiptare pervec USA. Licensuar në: Malta Gaming Authority, Curacao, UK Gambling Commission, Swedish Gambling Authority

Cons

 • Nga kerkimet tona Comeon ka nje vleresim pozitiv nga lojtaret anembane botes

Comeon Casino info

Name Comeon Casino
Website URL comeon.com
Established 2008
Minimum Deposit $5
Support Options Live Chat, Phone, E-mail
Deposit Options Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Entropay, Sofortuberwaisung, Diners Club International, Online Bank Transfer, Skrill, Skrill 1-Tap, WebMoney
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Skrill
Shtetet që nuk lejohen Asia, Australia, Belgium, Curaçao, Czech Republic, France, Guadeloupe, Guyana, Italia, Latvia, Martinique, Réunion, Spain, Turkey, United States
Maximumi I tërheqjes $4000 për transaction
Software Playtech, Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, Play'n GO, Genesis Gaming, Yggdrasil Gaming, Thunderkick, Extreme Live Gaming, Skillzzgaming, Foxium, Fuga Gaming, Sthlm Gaming

Comeon Casino, analizë e detajuar

Comeon Casino ka si softuer kryesor NetEnt, një ndër prodhuesit më të mëdhenj të lojërave të fatit online. 

Lojërat e kazinosë

Lojërat sigurisht ofrohen nga platforma të ndryshme si: Netent, Microgaming apo Plytech. Ky i fundit është një nga softwaret më të vjeter dhe të njohur për bonuset dhe betin e madh që mund të vendosësh në lojë. Lojërat elektronike në distancë që ofrohen nga këto softuere janë të kategorive nga më të ndryshmet.

Slots:

 • Video Slots
 • Video Poker
 • Live Casino
 • Blackjack
 • Roulette dhe shumë të tjera janë pjesë e platformës së kazinosë Comeon.

comeon casino

Cmimet Jackpot

Sigurisht që duke qënë se Comeon Casino operon me disa software, njëkohësisht ju do të keni mundësi të luani lojërat më të famshme me Jackpot Progresiv. Një pjesë e betit tuaj i shkon cmimit Jackpot.

Lexo më tepër: Fiton $20 milionë në Jackpot Online.

Mega Moolah nga Microgaming, Hall of Gods nga Netent apo Beach Life nga Plytech do të jenë vetëm një mundësi e vogël për t’u bere milioner. E gjitha kjo vetëm nëpërmjet një beti minimal të lojës.

Bonusi i hyrjes

Bonusi i hyrjes është një bonus i thjeshtë, simbolik, duke ofruar vetëm maksimumi 25 euro mbi depozitën tuaj, max 100%. Sigurisht që ashtu si cdo kazino tjetër që ne promovojmë, edhe Comeon Casino siguron transaksionet tuaja financiare dhe mbron të dhënat tuaja personale. Kjo bëhet nëpërmjet enkriptimit të transmetimit të të dhënave.

Licensat në Comeon

Comeon ka përparuar për sa i përket termave të licensimit. Kjo pasi aspiron për të operuar në një treg të rregulluar me ligj, ku sigurisht edhe konkurenca është më e madhe. Aktualisht Comeon Casino mban 4 licensa: Malta Gaming Authority, Curacao, UK Gambling Commission dhe Swedish Gambling Authority. Këto licensa i garantojnë cdo lojtari që paratë e tyre sigurisht do të paguhen në kohë, sado që të jetë shuma. Siguria dhe suporti teknik janë prioritet i kazinosë.

Verifiko licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

comeon casino

Luaj në Comeon Casino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!