Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Curacao eGaming, Swedish Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Live Casino, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2008
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi, Itali, France etc
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Comeon Casino, analizë e detajuar

Comeon Casino ka si softuer kryesor NetEnt, një ndër prodhuesit më të mëdhenj të lojërave të fatit online. 

Lojërat e kazinosë

Lojërat sigurisht ofrohen nga platforma të ndryshme si: Netent, Microgaming apo Playtech. Ky i fundit është një nga softwaret më të vjeter dhe të njohur për bonuset dhe betin e madh që mund të vendosësh në lojë. Lojërat elektronike në distancë që ofrohen nga këto softuere janë të kategorive nga më të ndryshmet.

Slots:

 • Video Slots
 • Video Poker
 • Live Casino
 • Blackjack
 • Roulette dhe shumë të tjera janë pjesë e platformës së kazinosë Comeon.
comeon casino

Cmimet Jackpot

Sigurisht që duke qënë se Comeon Casino operon me disa software, njëkohësisht ju do të keni mundësi të luani lojërat më të famshme me Jackpot Progresiv. Një pjesë e betit tuaj i shkon cmimit Jackpot.

Lexo më tepër: Fiton $20 milionë në Jackpot Online

Mega Moolah nga Microgaming, Hall of Gods nga Netent apo Beach Life nga Playtech do të jenë vetëm një mundësi e vogël për t’u bere milioner. E gjitha kjo vetëm nëpërmjet një beti minimal të lojës.

Bonusi i hyrjes

Bonusi i hyrjes është një bonus i thjeshtë, simbolik, duke ofruar vetëm maksimumi 25 euro mbi depozitën tuaj, max 100%. Sigurisht që ashtu si cdo kazino tjetër që ne promovojmë, edhe Comeon Casino siguron transaksionet tuaja financiare dhe mbron të dhënat tuaja personale. Kjo bëhet nëpërmjet enkriptimit të transmetimit të të dhënave.

Licensat në Comeon

Comeon ka përparuar për sa i përket termave të licensimit. Kjo pasi aspiron për të operuar në një treg të rregulluar me ligj, ku sigurisht edhe konkurenca është më e madhe. Aktualisht Comeon Casino mban 4 licensa: Malta Gaming Authority, Curacao eGaming, UK Gambling Commission dhe Swedish Gambling Authority. Këto licensa i garantojnë cdo lojtari që paratë e tyre sigurisht do të paguhen në kohë, sado që të jetë shuma. Siguria dhe suporti teknik janë prioritet i kazinosë.

Verifiko licensën duke klikuar ikonën MGA në fund të faqes.

4.5 rating

One Reply to “Comeon Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X