Casoola Casino

4.8 / 5

100% deri në $1500 + 200 free spins

Kushtet e bonusit

Casoola Casino

 • E licensuar në Maltë dhe United Kingdom
 • Procesim i tërheqjes së parave brenda 24 orëve pas aprovimit
 • Librari e pasur e lojrave
 • Luaj nga Celulari, Tableti, Kompiuteri

Pros

 • E licensuar dhe e sigurtë për të vendosur paratë në bast.

Cons

 • Nuk operon në disa shtete kryesore Europiane për shkak të licensës por operon në Angli

Casoola Casino info

Name Casoola Casino
Website URL casoola.com
Established 2020
Minimum Deposit $10
Support Options Live Chat, Phone, E-mail
Deposit Options Visa, MasterCard, Skrill, Maestro, Paysafe Card, Neteller, EcoPayz, MuchBetter
Withdrawal Options Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, EcoPayz, Bank Wire Transfer
Shtetet që nuk lejohen Australia, Belgium, Denmark, France, Greece, Hungary, Iran, Israel, Italy, Portugal, Romania, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United States
Gjuhët e ofruara English, French, German, Finnish, Norwegian
Software NetEnt, Microgaming, Play'n GO, Evolution Gaming, iSoftBet, Quickspin, Red Tiger Gaming, Big Time Gaming, Yggdrasil Gaming, Push Gaming, Gamomat

Analizë e Casoola Casino

Genesis sjell për të gjithë lojtarët e saj një kazino të re, me emrin Casoola Casino, dhe vjen plot me risi dhe surpriza. Një prej të cilave janë dhe “robotët”, të cilët ndryshe nga ata të zakonshmit, duan vetëm të argëtojnë përdoruesin. Kështu që përgatituni për mjaft surpriza gjatë eksperiencës tuaj në Casoola.

Lojrat në Casoola Casino

Kur vjen fjala për lojërat, kazinoja e re ofron të gjitha opsionet e zakonshme si lojërat e tavolinës, lojërat slot, kazino live, sigurisht dhe jackpot. Por, ajo që e diferencon Casoola nga kazinotë e tjera është nderfaqja dhe eksperienca që përdoruesi shijon kur vendos të bëhet pjesë. Kazinoja ofron filtra për të gjetur lojërat e preferuara të lojtarëve dhe procesi është shumë i shpejtë. Gjithashtu anëtarët mund të eksplorojnë dhe gjejnë lojëra të reja, duke zbuluar forma të tjera argëtimi çdo ditë. Casoola ofron dhe sugjerimet e saj, bazuar në lojërat që anëtarët frekuentojnë më shpesh.

Bonusi i mirëseardhjes!

Kazinoja ofron për anëtarët e rinj që regjistrohen dhe një bonus mirëseardhjeje. Ai është shumë i lehtë për tu tërhequr nga përdoruesit, mjafton të krijojnë një llogari, të bejnë depozitën e tyre të parë, dhe të konfirmojnë se duan të tërheqin bonusin. Përveç kësaj lojtarëve të rinj u ofrohen dhe “free spins”. Për tu njohur më mirë me kushtet dhe ofertat që Casoola ofron, rekomandohet që të gjithë lojtarët të lexojnë “terms and conditions”.

Si të regjistrohemi në kazino?

Ata që dëshirojnë të regjistrohen dhe të fillojnë aventurën e tyre në Casoola, mund të ndjekin hapat e mëposhtëm:

 1. Vizitoni faqen casoola.com nga kompjuteri apo smartphone-i juaj.
 2. Klikoni tek “Create Account” (Krijo Llogari).
 3. Mbushni kutitë me informacionet përkatëse në mënyrë të saktë.
 4. Verifikoni llogarinë me anë të telefonit apo email-it personal.
 5. Kthehuni te casoola.com dhe logohuni me kredencialet e krijuara në hapin numër 3.
 6. Navigoni tek seksioni “deposit”, depozitoni shumën tuaj, dhe zgjidhni nëse doni të përfitoni apo jo bonusin e mirëseardhjes.
 7. Shijoni eksperiencën tuaj në Casoola!

Për të aksesuar Casoola mjafton një web browser i zakonshëm. Kazinoja gjithashtu mund të vizitohet nga telefoni, pa asnjë problem për shumicën e lojërave. Casoola ende nuk ofron një aplikacion, por website-i është shumë funksional dhe përmbush të gjitha nevojat e përdoruesit.

Metodat e pagesës në Casoola Casino

Një tjetër pikë e fortë e kësaj kazinoje të re janë metodat e pagesës. Në qoftë se po kërkoni për një kazino që pranon gati çdo metodë pagese, atëhere Casoola është zgjidhja për ju. Lojtarët mund të paguajnë me anë të kartave të kreditit, Trustly, Zimpler, Skrill, Ecopayz e shumë e shumë të tjera.  

Suporti në Casoola është gjithmonë aty për lojtarët kur ata kanë nevojë. Anëtarët mund të kontaktojnë kazinonë me anë të telefonit, email-it, si dhe chatit live i cili është i shpejtë, profesional, si dhe gjithmonë në dispozicion të përdoruesit.

Konkluzion

Ka disa arsye se përse duhet të provoni të paktën një herë eksperiencën e Casoola Casino: Bonuse dhe free spins që në momentin e parë kur bëheni pjesë, shumëllojshmëri metodash pagimi, si dhe suport për çdo problem që mund të hasni. Për tu përmendur është dhe fakti se kompania që zotëron Casoola, ka shumë vite që operon në treg, gjë që rrit besueshmërinë e kazinosë. 

 • Cfarë po prisni ende? Bëhu pjesë e Casoola Casino që sot dhe përfito nga ofertat dhe bonuset fantastike të kësaj kazinoje!

 

Luaj në Casoola Casino

Komento

Nuk hapni dot një faqe të bllokuar???Kliko këtu!
+