Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2020
 • Ofron mbi 1500 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
casoola casino

Analizë e Casoola Casino

Genesis Group sjell te lojtarët e saj një kazino të re, Casoola Casino! Kazinoja e re vjen plot me risi dhe surpriza. Një prej të cilave janë dhe “robotët”, të cilët ndryshe nga ata që jemi mësuar, duan vetëm të argëtojnë përdoruesin. Kështu që përgatisni veten për mjaft surpriza gjatë eksperiencës në Casoola.

Lojërat në Casoola Casino

Kur vjen fjala për lojërat, kazinoja ofron shumë opsione, si: lojërat e tavolinës, lojërat slot, kazino live, dhe sigurisht jackpot. Por, ajo që e diferencon Casoola nga kazinotë e tjera është nderfaqja dhe eksperienca e përdoruesit. Kazinoja ofron filtra për të gjetur lojërat e preferuara të lojtarëve, dhe ky proces është i shpejtë. Anëtarët mund dhe të eksplorojnë dhe gjejnë lojëra të reja. Kjo do të thotë forma të reja argëtimi çdo ditë! Casoola ofron dhe sugjerimet e saj, bazuar në lojërat që anëtarët luajnë më shumë.

Bonusi i mirëseardhjes!

Kazinoja ofron një bonus mirëseardhjeje për anëtarët e rinj që krijojnë një llogari. Bonusi është shumë i lehtë për tu tërhequr nga përdoruesit. Mjafton të krijojni një llogari, të beni depozitën tuaj të parë, dhe më pas të konfirmoni se doni të tërhiqni bonusin. Përveç kësaj lojtarëve të rinj u ofrohen dhe “free spins”. Për t’u njohur më mirë me kushtet dhe ofertat që Casoola ofron, rekomandohet që të gjithë lojtarët të lexojnë “terms and conditions”.

Si të krijoni një llogari në Casoola?

Ata që dëshirojnë të regjistrohen dhe të fillojnë aventurën e tyre në Casoola, mjafton të ndjekin hapat e mëposhtëm:

 • Vizitoni faqen casoola.com nga kompjuteri apo smartphone-i juaj.
 • Klikoni tek “Create Account” (Krijo Llogari).
 • Mbushni kutitë me informacionet përkatëse në mënyrë të saktë.
 • Verifikoni llogarinë me anë të telefonit apo email-it personal.
 • Kthehuni te platforma dhe logohuni me kredencialet e krijuara në hapin numër 3.

Navigoni tek seksioni “deposit”, depozitoni shumën tuaj, dhe zgjidhni nëse doni të përfitoni apo jo bonusin e mirëseardhjes.

Shijoni eksperiencën tuaj në Casoola!

Për të aksesuar Casoola mjafton një web browser i zakonshëm. Kazinoja gjithashtu mund të navigohet nga telefoni, pa asnjë problem për shumicën e lojërave. Casoola ende nuk ofron një aplikacion, por website-i është plotësisht funksional dhe përmbush të gjitha nevojat e përdoruesit.

Metodat e pagesës në Casoola Casino

Një tjetër avantazh i kësaj kazinoje të re janë metodat e pagesës. Në qoftë se po kërkoni për një kazino që pranon gati çdo metodë pagese, atëherë Casoola është zgjidhja për ju. Lojtarët mund të paguajnë me anë të kartave të kreditit, Trustly, Zimpler, Skrill, Ecopayz e shumë të tjera.  

Suporti në Casoola është gjithmonë aty për lojtarët kur ata kanë nevojë. Anëtarët mund të kontaktojnë kazinonë me anë të telefonit dhe email-it. Por, edhe chatit live, i cili është i shpejtë, profesional, si dhe gjithmonë në dispozicion të përdoruesit.

Është Casoola Casino mashtrim apo jo?

Ka disa arsye se përse duhet të provoni të paktën një herë eksperiencën e Casoola Casino: Bonuse dhe free spins që në momentin e parë kur bëheni pjesë. Shumëllojshmëri metodash pagese, si dhe suport për çdo problem që mund të hasni. Një tjetër arsye është se kompania që zotëron Casoola, ka shumë vite që operon në treg. Kjo rrit akoma më shumë besueshmërinë e kësaj kazinoje. 

 • Cfarë po pret ende? Bëhu pjesë e Casoola Casino sot dhe përfito nga ofertat dhe bonuset fantastike!

Verifiko MGA License

Verifiko UK Gambling Commission License

Casoola Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

One Reply to “Casoola Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X