Casino X

4.9 / 5

200% deri në 2000 EUR

Aplikohen kushtet e bonusit

Casino X

  • QIndra Slots, Video Slots, Jackpots
  • Luaj nga iOS, Android, Lap Top, Tablet etj
  • Turnamente javore me cmime fantastike
  • Licensuar ne Curacao
  • Minimumi i depozitimit dhe terheqjes vetem 5 EUR

Pros

  • Nje kazino me nje numer te madh lojtaresh nga e gjithe bota, me teper e fokusuar ne Europe. Vleresohet per cmimet javore per lojtaret e regjistruar

Cons

  • Nuk kemi ankesa per kete kazino pervec lojtareve qe luajne per te perfituar nga bonuset e hyrjes, quajtur bonus hunters, bonus abusers

Casino X info

Name Casino X
Website URL www.casino-x.com
Established 2012
Minimum Deposit 5 EUR
Support Options Live Chat
Deposit Options Visa, Mastercard, Skrill, Discover, QIWI, EcoPayz, Neteller, Paysafecard, Giropay, WebMoney, Trustly, Sofort, Alfa-click, BTC, ETH, XRP, LTC, МИР, EPS, Nordea, Poli, ePay.bg
Withdrawal Options Visa, Skrill, Neteller, Bank transfer, Qiwi, EcoPayz, ETH, BITCOIN, XRP, LTC
Shtetet qe nuk lejohen USA, Spain, Italy, Portugal, Belgium, Denmark, South Africa, France, United Kingdom, Netherlands, Germany, Latvia, Czech, Sweden, Switzerland, Hungary, Bulgaria, Latvia, Slovakia
Software Net Entertainment, Novomatic, Microgaming, Playson, Quickspin, ELK Studios, Thunderkick, NYX, Evolution, Yggdrasil, PushGaming, Play'n GO
Gjuhet e ofruara English, deutsch, Italiano, Romania, Svenska, Norsk, Bulgaria, Ukraine, Rus, Espanol, Arabic, portugues, Polski, Suomi, Jap

Analizë e detajuar e Casino X

Casino X është një kazino me një trend të madh në fushën e socializimit të lojërave të fatit, dhe argëtimit në përgjithesi. Kazinoja gërsheton elementët e zbavitjes me ato të lojërave të fatit në pergjithesi. Koncepti bazë është që lojtarët të kenë për akses në lojërat e tyre të preferuara. Kështu, ata kanë mundësinë të fitojnë çmime jackpot online.

Microgaming apo Netent janë disa nga emrat më të mëdhenj në këtë fushë ku argëtimi nuk ka fund. 

Të gjitha këto lojëra mund të luhen nga celulari apo tableti juaj, me një shpejtësi të admirueshme nëpërmjet metodës “Instant Play”. Nga shfletuesi juaj ju mund të hapni çdo lojë që dëshironi. Megjithatë, të mos harrojmë që eksperiencën më të mirë do ta merrni duke luajtur nga tableti ose laptopi juaj. 

Licensa

Casino X është e licensuar në Curacao. Kjo licensë i lejon kazinosë të operojë pothuajse në të gjitha vendet e botës. Me përjashtim të USA, Italy apo disa shteteve të tjera ku me ligj, nuk lejohet të luash kazino online.

Lojërat më të famshme janë slotet, lojërat me jackpot progresiv apo Live Casino, ku një operator Live me lidhje të drejtpërdrejtë e bën lojën emocionuese! Njëlloj sikur lojtari të gjendej në një kazino reale.

Bonusi i hyrjes në Casino X

Bonusi për regjistrimin dhe ai për depozitën e parë sigurisht që tërheqin interesin për ketë kazino. Me 200 free spins dhe me 200% bonus deri në 2000 EUR, kazinoja siguron një start fantastik, me fuqi dhe mundësi për të shumëfishuar depozitën tuaj.

Suporti ndaj klientit

Nëpermjet Live Chat dhe gjuhëve të ndryshme që ofrohen, lojtarët nuk do ta kenë të vëshitrë të gjejnë zgjidhje për pyetjet që mund të kenë.

Siguria

Siguria e depozitave tuaja, dhe tërheqjes së parave është maksimale. Kjo pasi kazinoja përdor lidhjen e enkriptuar “SSL” drejt serverit të tyre.

 

Luaj në Casino X

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!