Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2012
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e detajuar e Casino X

Casino X është një kazino me një trend të madh në fushën e socializimit të lojërave të fatit, dhe argëtimit në përgjithesi. Kazinoja gërsheton elementët e zbavitjes me ato të lojërave të fatit në pergjithesi. Koncepti bazë është që lojtarët të kenë për akses në lojërat e tyre të preferuara. Kështu, ata kanë mundësinë të fitojnë çmime jackpot online.

Microgaming apo Netent janë disa nga emrat më të mëdhenj në këtë fushë ku argëtimi nuk ka fund. 

Të gjitha këto lojëra mund të luhen nga celulari apo tableti juaj, me një shpejtësi të admirueshme nëpërmjet metodës “Instant Play”. Nga shfletuesi juaj ju mund të hapni çdo lojë që dëshironi. Megjithatë, të mos harrojmë që eksperiencën më të mirë do ta merrni duke luajtur nga tableti ose laptopi juaj. 

Licensa

Casino X është e licensuar në Curacao. Kjo licensë i lejon kazinosë të operojë pothuajse në të gjitha vendet e botës. Me përjashtim të USA, Italy apo disa shteteve të tjera ku me ligj, nuk lejohet të luash kazino online.

Lojërat më të famshme janë slotet, lojërat me jackpot progresiv apo Live Casino, ku një operator Live me lidhje të drejtpërdrejtë e bën lojën emocionuese! Njëlloj sikur lojtari të gjendej në një kazino reale.

Bonusi i hyrjes në Casino X

Bonusi për regjistrimin dhe ai për depozitën e parë sigurisht që tërheqin interesin për ketë kazino. Me 200 free spins dhe me 200% bonus deri në 2000 EUR, kazinoja siguron një start fantastik, me fuqi dhe mundësi për të shumëfishuar depozitën tuaj.

Suporti ndaj klientit

Nëpermjet Live Chat dhe gjuhëve të ndryshme që ofrohen, lojtarët nuk do ta kenë të vëshitrë të gjejnë zgjidhje për pyetjet që mund të kenë.

Siguria

Siguria e depozitave tuaja, dhe tërheqjes së parave është maksimale. Kjo pasi kazinoja përdor lidhjen e enkriptuar “SSL” drejt serverit të tyre.

Casino X Details

Metoda e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Monedha:
Devices:
4.8 rating

One Reply to “Casino X”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X