Casino Gods

4.8 / 5

4 Depozitat e para deri në $1500 + 300 Free Spins

Kushtet e bonusit

Casino Gods

  • E licensuar në Maltë dhe UK
  • Ofrohet në shumë gjuhë të huaja
  • TOP software Providers
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Kompiuteri

Pros

  • Suksesi i një kazinoje varet nga shumë faktorë por ne do të vlerësonim në radhë të parë licensimin dhe transparencën në komunikim. Vlerësimi i anëtarëve aktualë është pozitiv ndaj ju rekomandojmë ta provoni këtë kazino

Cons

  • Nuk lejohet në USA, dhe nuk ofron Live Chat

Casino Gods info

Name Casino Gods
Website URL casinogods.com
Established 2019
Minimum Deposit $10
Support Options Phone, E-mail,
Deposit Options Visa, MasterCard, Maestro, Paysafe Card, Skrill, Neteller, EcoPayz, Boku, Trustly, PayPal, MuchBetter, Jeton, iDebit, Interac, instaDebit, Easy EFT, Sofortuberweisung, GiroPay, Zimpler, Rapid Transfer, JCB, Venus Point, Euteller
Withdrawal Options Visa, MasterCard, EcoPayz, Neteller, Skrill, Bank Wire Transfer, Jeton Wallet, Boku, MuchBetter, Trustly, PayPal, iDebit, Interac, instaDebit, Rapid Transfer, JCB, Venus Point, Euteller
Shtetet që nuk lejohen Australia, Belgium, Denmark, France, Greece, Hungary, Italy, Romania, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United States
Software provider NetEnt, Microgaming, Play'n GO, Evolution Gaming, Red Tiger Gaming, Nyx Interactive, Yggdrasil Gaming, Quickspin, Gamomat, Lightning Box, Big Time Gaming, 2 By 2 Gaming, NextGen Gaming
Maksimumi I tërheqjes javore $5500 dhe deri në 22.000 USD në muaj

Analizë e Casino Gods

Prosperos lançon një tjetër kazino të re në treg! Emri i saj është Casino Gods, dhe ajo vjen për të apasionuarit e kazinove online, me lojëra nga ofruesit më të mëdhenj në industri, si Microgaming, NetEnt,  Quickspin, Yggdrasil Gaming e shumë të tjerë. Mjafton një browser interneti për të aksesuar kazinon. Por, Casino Gods ofron dhe versionin mobile të kazinosë së tyre për lojtarët e saj. Përveç anglishtes, kazinoja vjen dhe në disa gjuhë të tjera. Casino Gods është e licensuar dhe monitorohet nga Autoriteti Britanik i lojërave, si dhe nga Autoriteti Maltez për kazinotë dhe lojërat e fatit.

Lojërat në Casino Gods

Për sa i përket lojërave, kazinoja nuk ka shumë filtra për përzgjedhjen e tyre, kështu që lojtarët duhet të eksplorojnë për të gjetur opsionet që u duken më interesante. Gjithsesi, ekziston një filtër që u lejon anëtarëve të përzgjedhin lojërat sipas ofruesit të tyre të preferuar (Microgaming, Play’n GO etj).

Përdoruesit mund të zgjedhin mes shumë lojërave slot, midis të cilave: Starburst Slot, Book of Dead Slot,  Gonzo’s Quest Slot, etj. Në kazino nuk mungojnë as lojërat e tavolinës ku lojtarët mund të vënë në provë fatin e tyre.

Blackjack, Ruletë, Baccarat dhe Poker janë vetëm disa prej mundësive. Alternativë tjetër është dhe video poker, me lojëra mjaft të famshme si Deuces Wild dhe Jackpot Poker.

Për të gjithë anëtarët që po kërkojnë një eksperiencë live, tani është e mundur. Lojtarët mund të hyjnë në dhoma të suportuara nga dealera në kohë reale, në çdo moment të ditës. Gjithashtu shumë lojëra ofrohen në disa gjuhë të ndryshme.

Pajisjet elektronike të suportuara

Lojtarët mund të shijojnë eksperiencën e kazinosë dhe nga smartphone-i apo tableti i tyre, nëpërmjet versionit mobile të kazinosë. Eksperienca nuk ka ndryshim nga ajo në desktop. Anëtarët mund të luajnë një larmi lojërash nga paisjet e tyre Android apo iOS.

Suporti i klientit

Kazinoja ofron suportin e saj për përdoruesit, kur ata kanë nevojë. Gjithsesi, ai është i disponueshëm vetëm nëpërmjet email-it dhe një numri telefoni. Casino Gods ende nuk suporton një chat live.

Siguria

Siguria është një aspekt mjaft i rëndësishëm i çdo kazinoje. Prandaj Casino Gods përdor teknologjitë më të fundit të enkriptimit, për t’u kujdesur për informacionet personale të përdoruesëve. Gjithashtu, lojërat ofrohen nga kompani mjaft prestigjoze të lojërave të fatit. Lojtarët mund të jenë kështu të bindur, se po luajnë në kushte tepë transparente.

Në konkluzion

Casino Gods ka shumë për të ofruar. Në ndryshim nga kazinotë e tjera ajo vjen me një dizajn të veçantë, e frymëzuar nga mitologjia greke. Megjithatë, kazinoja ofron një larmi lojërash në çdo kategori, bonuse mirëseardhjeje, promocione, lojëra live etj. Përveç tarifave të larta për depozitat dhe tërheqjet e parave, çdo gjë tjetër është perfekte.

 

Luaj në Casino Gods

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!