Casino.com

4.9 / 5

100% deri në $400

Kushtet e bonusit

Casino.com

  • Nje kazino ndërkombëtare
  • Qindra Slot Machines, Blackjack, Roulett etj
  • Ofrohet në dhjetëra gjuhë
  • E licensuar nga: Gibraltar Regulatory Authority, AAMS Italy, UK Gambling Commission

Pros

  • Casino.com është një operator serioz qe nuk mund te ofroje me teper se sa komfort per depozitat, terheqjet dhe bonuset tuaja!

Cons

  • Pothuajse asnje koment apo ankese negative per kazinone, pervecse komente pozitive

Casino.com info

Name Casino.com
Website URL casino.com
Established 2008
Minimum Deposit $10
Support Options Live chat, Phone number, E-mail
Deposit Options ClickandBuy, EcoPayz, Laser, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Switch, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Entropay, Internet Banking, Skrill, Boku, WebMoney, Easy EFT
Withdrawal Options Maestro, Neteller, Visa Electron, Visa, Skrill, Bank Wire Transfer, Cheque, Envoy, MyCitadel, WebMoney, Easy EFT
Shtetet që nuk lejohen Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, China, Colombia, France, Greece, Poland, Portugal, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia, Sweden, Thailand, Turkey, Ukraine, United States
Software Playtech, Microgaming, Red Tiger Gaming, NetEnt, Realistic Games, Quickspin
Maksimumi i tërheqjes $15.000

Casino.com pjese e grupit Mansion eshte nje kazino me nje reputacion te madh ne fushen e kazinove dhe lojrave te fatit online. Njihet nderkombetarisht per sherbimin e klienteles, bonuset per lojtaret e regjistruar si dhe metoda te ndryshme depozitimi dhe terheqje parash.

casino.com

Licensat e Casino.com

Casino.com eshte e licensuar nga: Gibraltar Regulatory Authority, AAMS Italy, UK Gambling Commission

Perkatesisht nga shteti i Gjilbraltarit, Italia me licensat e saj nderkombetare si dhe ndoshta Autoriteti me kryesor qe kontrollon kete treg ne Europe Komisioni i Lojrave te Fatit Online ne Mbreterine e Bashkuar.

Duke pasur keto licensa Casino.com ka mundesi te operoje ne pjesen me te madhe te tregut ne Europe gjithashtu ne Afriken e Jugut ku nuk mungojne lojtaret e regjistruar.

Por nga ana tjeter sigurisht ka shume shtete te cilat kazinoja i ke futur ne listen e shteteve qe nuk operon. 

Lojrat ne Casino.com

Casino.com ashtu si dhe Unique Casino apo operatore te tjere ofron nje game te gjere slotesh, Poker, Video Poker, Roulette etj.

Lojrat Live si: Roulette, Blackjack apo Baccarat sigurisht qe i japin nje efekt me real eksperiences se lojtareve te regjistruar duke pasur mundesi te luajne Live duke pasur ne anen tjeter te ekranit nje person real ne lidhje te drejtperdrejte.

Bonusi Hyrës

Casino.com ka nje bonus teper bujar per lojtaret e rinj deri ne 400 euro ose dollare ose ne monedhen tuaj te preferuar.

Maksimumi i bonusit tuaj prej $400 sigurisht merret nepermjet depozites tuaj te njejte prej $400. Kushtet e bonusit patjeter qe do tju limitojne por kjo nuk do te te thote qe ju nuk mund te perdorni bonusin per te pasur avantazh te madh ne banken tuaj te parave. 

Platforma e Casino.com mund te perdoret nga Telefoni Mobile, Tableti apo Kompiuteri juaj duke shijuar komoditetin dhe nje grafike te pasur te lojrave te fatit.

Softwaret me te famshem si Netent, Microgaming sigurisht qe jane te pranishem ne platfome. 

Sherbimi i klientit 

Kazinoja pervec opsionit, Live Chat apo E-mail ofron dhjetera numra telefoni nga shtete te ndryshme, ne rast te nevojes per te komunikuar direkt me stafin.

 

Luaj në Casino.com

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!