Pros
 • E licensuar në: Gibraltar, AAMS, UK Gambling Commission
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Ofron LIVE casino
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2008
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Casino.com analizë!

Casino.com, pjesë e grupit Mansion, është një kazino online me një reputacion mjaft të madh. Jo vetëm në fushën e kazinove, por dhe lojërave të fatit online. Kazinoja njihet ndërkombëtarisht për shërbimin e klientit si dhe bonuset për lojtarët e regjistruar. Por, dhe për metodat e ndryshme të depozitimit dhe tërheqjes së parave.

casino.com

Licensat e Casino.com

Casino.com është e licensuar nga: Gibraltar Regulatory Authority, AAMS Italy si dhe UK Gambling Commission.

Përkatësisht nga shteti i Gjilbraltarit, Italia me licensat e saj ndërkombetare, si dhe ndoshta autoriteti më kryesor që kontrollon këtë treg në Europë. Bëhet fjalë për komisionin e Lojërave të Fatit Online në Mbreterinë e Bashkuar.

Duke pasur këto licensa, Casino.com ka mundësi të operojë në pjesën më të madhe të tregut. Duke përfshirë Europën, si dhe Afriken e Jugut, ku nuk mungojnë lojtarët e regjistruar.

Por nga ana tjetër, sigurisht ka shtete të cilat kazinoja i ka futur në listën e shteteve që nuk operon. 

Lojërat ne Casino.com

Casino.com ashtu si dhe Unique Casino apo operatorë të tjerë, ofron një gamë të gjërë lojërash. Mes tyre: slots, Poker, Video Poker, Roulette etj.

Lojërat Live si: Roulette, Blackjack apo Baccarat sigurisht që i japin një efekt më real eksperiencës së lojtarëve të regjistruar. Kjo pasi kanë mundësi të luajnë Live, duke pasur në anën tjetër të ekranit një person real, në lidhje të drejtpërdrejtë.

Bonusi hyrës

Casino.com ka një bonus tepër bujar për lojtarët e rinj. Deri në 400 euro ose dollarë. Ose cilado qoftë monedha juaj e preferuar.

Maksimumi i bonusit prej $400 sigurisht përfitohet nëpërmjet depozitës tuaj të njejtë prej $400. Kushtet e bonusit patjetër që do t’ju limitojnë. Por kjo nuk do të thotë se ju nuk mund të përdorni bonusin për të pasur avantazhe në mënyra të tjera! Si për shembull në llogarinë tuaj bankare. 

Platforma e Casino.com mund të perdoret nga telefoni mobile, tableti apo kompjuteri juaj. Shijoni komoditetin, dhe në të njejtën kohë, nje grafikë të pasur të lojërave te fatit.

Software-et më të famshëm si Netent, Microgaming sigurisht që janë të pranishëm në platfomë. 

Suporti ndaj klientit

Kazinoja përvec Live Chat apo E-mail ofron dhjetëra numra telefoni nga shtete të ndryshme. Mjafton të telefononi në rast të nevojës për të komunikuar direkt me stafin.

A është Casino.com një kazino e sigurtë për të luajtur online?

Me vite eksperiencë dhe 3 licensa që ajo mban mund të themi me siguri që të luash në këtë kazino ndoshta është zgjedhja me e mirë që mund të bëni.

Casino.com Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.3 rating

One Reply to “Casino.com”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X