Casino Action

4.9 / 5

100% deri në $150

Casino Action

  • Licensuar në Malte, Kahnawake, UK
  • Lojra nga Microgaming
  • Luaj nga Telefoni, Tableti, Desktop
  • Pranon depozita me Paypal
  • Audituar nga eCogra
  • 4 nivele depozitash

Pros

  • Nje kazino e vjeter me nje reputacion te mrekullueshem online, duke i sherbyer me ndershmeri qindra mijera lojtareve. Licensat e saj e bejne nje kazino te sigurte, pa dyshim

Cons

  • Vertet nuk ka komente negative per kete kazino, me perjashtim te ndonje lojtari kapricoz

Casino Action info

Name Casino Action
Website URL http://www.casinoaction.com
Established 2000
Minimum Deposit $5
Support Options Live chat 24 ore, E-mail dhe Telefon
Deposit Options ClickandBuy, EcoPayz, Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Postepay, Ukash, Visa Electron, instaDebit, ewire, Visa, Entropay, Przelewy24, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, Swedbank, eKonto, Moneta, Ticket Premium, Euteller, u net, Neosurf, Multibanco, UseMyFunds, eChecks, Trustly, Skrill, Direct Bank Transfer, Envoy, iDEAL, iDebit, Instant Banking, PugglePay, QIWI, Sofortuberwaisung
Withdrawal Options ClickandBuy, Kalibra Card, Maestro, Neteller, PayPal, Postepay, Visa Electron, Visa, Entropay, eChecks, Skrill, Direct Bank Transfer, EcoPayz, MasterCard
Shtetet qe nuk lejohen Nuk mund te luajne Shqiptaret qe jetojne ne: Belgjike, France, USA
Limiti i terheqjes 4000 euro ne jave

Casino Action, një eksperiencë e magjishme

casino action

Casino Action është ndër kazinotë e para që operon me lojëra fati online nga Microgaming.

Diku rreth viteve 2000, grupi i Casino Rewards lancoi një ndër kazinotë më të famshme, Casino Action. Kjo kazino i ka rezistuar kohës edhe pse përbëhet vetëm nga një software të lojërave, Microgaming. Kjo kazino e ka fituar reputacionin e saj, nga numri tepër i vogël, pothuajse i papërfillshem i ankesave të lojtarëve. Marrëdhëniet e sinqerta me klientin dhe pagesat e lojtarëve në kohë, kanë bërë që lojtarët të krijojnë besim të plotë te kjo kazino.

Licensat e Casino Action

Kazinoja ka bërë hapa të rëndësishëm në drejtim të licensave të kërkuara. Sidomos nga UK, e cila licenson pothuajse pjesën më të madhe të kompanive të lojërave të fatit në internet. Casino Action mban 3 licensa: Maltë, UK dhe Kahnawake, dhe kjo i jep mundësi kazinosë që të ketë një numër të madh vizitorësh. Pothuajse nga shumë shtete kryesore në botë, që sjellin trafik dhe interes për të luajtur.

Lojërat e kazinosë

Duke qenë se i vetmi software që mundëson lojërat është Migrogaming, në platformën e kazinosë do të gjeni disa lojëra. Mes tyre: slots klasike, lojëra me fruta, apo dhe lojëra elektronike si: Roulette, Video Poker apo Blackjack.

Sigurisht nuk do të mungojë: Phantom of the Opera, Game of Thrones apo Immortal Romance.

Mos harroni që vlera e jackpotit rritet vazhdimisht, ndaj do të gjeni lojërat me cmime jackpot si Mega Moolah etj.

Mbështetja teknike

Me një staf të trajnuar që punon 24 orë non stop, ju do te gjeni përgjigje për të gjitha problemet që mund të keni. Stafi mund të kontaktohet nëpërmjet numrit të telefonit, email-it apo live chat, pra komunikim i drejtpërdrejtë.

Gjithashtu vlen për t’u përmendur që Casino Action përdor “SSL security”. Kjo do të thotë që informacioni që transmetohet midis jush dhe kazinosë është i enkriptuar. Pra nuk mund të aksesohet nga keqbëres apo robotë, të cilët vënë në rrezik sigurinë e transaksioneve tuaja me para reale.

Kazinoja po ashtu është e audituar nga eCogra, dhe paraqet raporte mujore rreth përqindjes së pagesave drejt lojtarëve.

Bonuset e kazinosë

Bonuset e kazinosë ndahen në 4 nivele.

4 nivele depozitash deri në $1250.

1st Deposit – 100% Match Bonus up to $150
2nd Deposit – 50% Match Bonus up to $200
3rd Deposit – 25% Match Bonus up to $500
4th Deposit – 50% Match Bonus up to $250
5th Deposit – 100% Match Bonus up to $150

 

Verifiko licensën duke klikuar logon “Kahnawake Gaming Commission” në fund të faqes.

casino action

 

Luaj në Casino Action

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!