Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Kahnawake Gaming Commission
 • Krijuar më 2000
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra, vetëm Microgaming Software
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Casino Action, nje eksperience e magjishme

casino action

Casino Action eshte nder kazinote e para qe operon me lojra fati online nga Microgaming.

Diku rreth vitit 2000 grupi i Casino Rewards lancoi nje nder kazinote me te famshme , Casino Action, kazino qe i ka rezistuar kohes edhe pse perbehet vetem nga nje software, te lojrave, Microgaming, Kjo kazino e ka fituar reputacionin e saj  vetem nga numri teper i vogel pothuajse i paperfillshem i ankesave te lojtareve. Maredheniet e sinqerta me konsumatorin, pagesat e lojtareve ne kohe ka bere qe lojtaret te krijojne besim te plote.

Licensat e Casino Action

Kazinoja ka bere hapa te rendesishem ne drejtim te licensave te kerkuara, sidomos nga UK e cila licenson pothuajse pjesen me te madhe te kompanive te lojrave te fatit ne internet. Casino Action mban 3 licensa; Malte, UK dhe Kahnawake, dhe kjo i jep mundesi kazinose qe te kete nje numer te madh vizitoresh pothuajse nga shume shtete kryesore ne bote qe sjellin trafik dhe interes per te luajtur.

Lojrat e kazinose

Duke qene se i vetmi software qe mundeson lojrat eshte Migrogaming atehere ne platformen e kazinose do te gjeni: Slote klasike, Lojra me fruta, Lojra elektronike si: Roulette, Video Poker apo Blackjack.

Sigurisht nuk do te mungoje: Phantom of the Opera, Game of Thrones apo Immortal Romance

Mos harroni qe vlera e jaskpotit rritet vazhdimisht ndaj do te gjeni lojrat me cmime jackpot si Mega Moolah etj

Mbeshtetja teknike

Me nje staf te trajnuar dhe 24 non stop ju do te gjeni pergjigjen e te gjitha problemeve qe mund te keni. Stafi mund te arrihet ne numer telefoni, email apo live chat, komunikim i drejtperdrejte.

Gjithashtu vlen per tu permendur qe Casino Action perdor SSL security qe do te thote informacioni qe transmetohet midis jush dhe kazinose eshte i enkriptuar dhe mund te aksesohet nga keqberes apo robote te cilet vejne ne rrezik sigurine e transaksioneve tuaja me para reale.

Kazino po ashtu eshte e audituar nga eCogra dhe paraqet raporte mujore rreth perqindjes se pagesave drejt lojtareve.

Bonuset e kazinose ndahen ne 4 nivele

4 nivele depozitash deri ne $1250

1st Deposit – 100% Match Bonus up to $150
2nd Deposit – 50% Match Bonus up to $200
3rd Deposit – 25% Match Bonus up to $500
4th Deposit – 50% Match Bonus up to $250
5th Deposit – 100% Match Bonus up to $150

Verifiko Licensen duke klikuar logon ” Kahnawake Gaming Commission” ne fund te faqes

casino action
5.0 rating

One Reply to “Casino Action”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X