Captain Cooks Casino

4.7 / 5

100% deri në $100

Captain Cooks Casino

 • Lejohet ne Shqipëri, Kosovë
 • Licensuar në Kahnawake,Maltë,UK,Danimarkë
 • Aprovuar nga eCogra
 • 500 lojra nga Microgaming
 • Jackpot Progresiv

Pros

 • Kazino Captain Cooks eshte nje kazino e vjeter e cila na ben te besojme se jeni ne duar te sigurta, duke luajtur dhe duke depozituar me siguri maksimale pasi ata e dine si behet biznes

Cons

 • Koha për të terheqje 2 dite pastaj procesohet pagesa. Drejt eWallet ( Neteller, Paypal, Skrill ) 2 orë, drejt kartes 2 deri në 5 ditë. Koha pezull e mbajtjes se parave nuk eshte negative, thjesht ndihmon lojtarin qe te mos luajë gjatë kohës së pritjes.

Captain Cooks Casino info

Name Captain Cooks Casino
Website URL www.captaincookscasino.eu
Established 2000
Minimum Deposit $5
Support Options Live Chat, E-mail
Deposit Options EcoPayz, Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Postepay, Ukash, Visa Electron, instaDebit, ewire, Visa, Entropay, Przelewy24, iDEAL, Sofortuberwaisung, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, Swedbank, eKonto, Moneta, Ticket Premium, Euteller, u net, Neosurf, Multibanco, UseMyFunds, eChecks, Skrill, Direct Bank Transfer, Instant Bank, Instant Banking
Withdrawal Options Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Postepay, Visa Electron, Visa, Direct Bank Transfer, Entropay, EcoPayz, eChecks, Skrill
Limiti i tërheqjes $4000/javë
Shtetet që nuk lejohen Afghanistan, Angola, Armenia, Australia, Azerbaijan, Belgium,France, Guinea, Hong Kong, Hungary, Iran, Iraq, Kiribati, Kyrgyzstan, Liberia, Libya, Malawi, Maldives, Mauritania, Mayotte, Micronesia, Myanmar [Burma], Nauru, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Pakistan, Palau, Pitcairn Islands, Portugal, Romania, Rwanda, Sierra Leone, Singapore, Somalia, South Africa, Spain, Sudan, Syria, Tajikistan, Uganda, United States, Western Sahara, Zimbabwe, Italy, New South Wales, Queensland, South Australia, Tasmania, Victoria, Western Australia, Australian Capital Territory
Software Microgaming

Analizë për kazino Captain Cooks

Kazino Captain Cooks ka vetëm një opsion, të luhet me shkarkim në kompjuter. Në fakt këto lloj kazinosh janë të preferuarat tona për shkak të eksperiencës në grafikë dhe shpejtësisë së operimit. Shkarkimi bën të mundur të ruhen të gjitha të dhënat e lojërave në kompjuter.

Falë teknologjisë dhe kompanisë prodhuese Microgaming, ju do të mahniteni me lojërat e reja që dalin çdo muaj.

Kazino Captain Cooks operohet nga grupi i mirënjohur tashmë, Casino Rewards, dhe shpërblen me bonuse miliona lojtarë çdo ditë.

Licensa në Captain Cooks

Kompania është e licensuar në Kahnawake në Kanada, dhe gjithashtu kontrollohet në mënyrë të pavaruar nga eCogra. Në faqen kryesore të eCogra mund të shikoni se si raportojnë kazinotë cdo muaj ( perfshirë edhe kazino Captain Cooks ) të dhënat mbi përqindjen e pagesave të lojtarëve nga lojërat e tyre.

Shërbimi ndaj klientit

Sa i përket shërbimit të klientit, ju mund t’i telefononi ata 24/7 me telefon, si dhe të kontaktoni përmes email-it.

Lojërat në kazino Captain Cooks

Kazino Captain Cooks përmban rreth 500 lojëra të ndryshme nga do të keni mundësi të zgjidhni nga të gjitha llojet dhe shijet tuaja. Duke filluar që nga Blackjack, si një ndër lojërat më të vjetra të bixhozit, dhe duke vazhduar me lloje të tjera. Si p.sh lojëra me shtata, video slots me tema të ndryshme, Roulette, Keno dhe Video Poker.

Disa nga lojërat më popullore do të përmendnim:

Thunderstruck 2, Gypsy Queen

Gjithashtu mos harroni lojërat me çmim jackpot progresiv, që janë gjëja më interesante për ata lojtarë të cilët nuk duan të rrezikojnë me bet të madh duke luajtur në kazino. Ata mund të luajnë me një bet prej vetëm 25 cent për një jackpot që është gjithmonë në rritje.

Mega Moolah është më popullorja. Sigurisht ajo luhet nga miliona lojtarë cdo ditë në mijëra kazino që përdorin Microgaming si operatorin e tyre të lojërave.

Informacione kryesore

 1. Mund të luani në dy versione në kazino: Duke shkarkuar softuerin e përparuar ose në versionin flash, pa shkarkim.
 2. Kazinoja ofron bonuse javore si dhe programin e besnikërisë, që ju shpërblen sa herë që ktheheni në kazino Captain Cooks për të luajtur.
 3. E certifikuar dhe e licensuar.
 4. E hapur në vitin 1999, është e besuar nga lojtarë nga e gjithë bota.

Detajet e bonusit të hyrjes

Bonus i hyrjes:100 shance për t’u bërë një milioner në cast, për vetëm $5 depozitë. Deri në $475 BONUS falas për depozitat e ardhshme.

Depozita minimale:

$5 për depozitën e parë, pastaj $10 në depozitat e tjera.

Për Anglinë: $500 bonus për 5 depozitat e para.

Minimumi i depozitës: $50

Kontaktoni me kazino Captain Cooks:

Mbështetje: support@captaincookscasino.eu
Kanadaja pa pagesë: 1 866 312 7466
UK pa pagesë: 0800 917 1545
Danimarkë pa pagesë: +8088 4574
Gjermania pa pagesë: 0800 182 0567
Itali falas: 800 871 068
Vende të tjera falas: 1 888 942 7466

Luaj në Captain Cooks

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!