Pros
 • E licensuar në: Kahnawake Gambling Commission
 • Krijuar më 1999
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e Captain Cooks Casino

Captain Cooks Casino ka vetëm një opsion, të luhet me shkarkim në kompjuter. Në fakt këto lloj kazinosh janë të preferuarat tona për shkak të eksperiencës në grafikë dhe shpejtësisë së operimit. Shkarkimi bën të mundur të ruhen të gjitha të dhënat e lojërave në kompjuter.

Falë teknologjisë dhe kompanisë prodhuese Microgaming, ju do të mahniteni me lojërat e reja që dalin çdo muaj.

Captain Cooks Casino operohet nga grupi i mirënjohur tashmë, Casino Rewards, dhe shpërblen me bonuse miliona lojtarë çdo ditë.

Licensa në Captain Cooks

Kompania është e licensuar në Kahnawake në Kanada, dhe gjithashtu kontrollohet në mënyrë të pavaruar nga eCogra. Në faqen kryesore të eCogra mund të shikoni se si raportojnë kazinotë cdo muaj ( perfshirë edhe kazino Captain Cooks ) të dhënat mbi përqindjen e pagesave të lojtarëve nga lojërat e tyre.

Shërbimi ndaj klientit

Sa i përket shërbimit të klientit, ju mund t’i telefononi ata 24/7 me telefon, si dhe të kontaktoni përmes email-it.

Lojërat në kazino Captain Cooks

Captain Cooks Casino përmban rreth 500 lojëra të ndryshme nga do të keni mundësi të zgjidhni nga të gjitha llojet dhe shijet tuaja. Duke filluar që nga Blackjack, si një ndër lojërat më të vjetra të bixhozit, dhe duke vazhduar me lloje të tjera. Si p.sh lojëra me shtata, video slots me tema të ndryshme, Roulette, Keno dhe Video Poker.

Disa nga lojërat më popullore do të përmendnim:

Thunderstruck 2, Gypsy Queen

Gjithashtu mos harroni lojërat me çmim jackpot progresiv, që janë gjëja më interesante për ata lojtarë të cilët nuk duan të rrezikojnë me bet të madh duke luajtur në kazino. Ata mund të luajnë me një bet prej vetëm 25 cent për një jackpot që është gjithmonë në rritje.

Mega Moolah është më popullorja. Sigurisht ajo luhet nga miliona lojtarë cdo ditë në mijëra kazino që përdorin Microgaming si operatorin e tyre të lojërave.

Informacione kryesore

 1. Mund të luani në dy versione në kazino: Duke shkarkuar softuerin e përparuar ose në versionin flash, pa shkarkim.
 2. Kazinoja ofron bonuse javore si dhe programin e besnikërisë, që ju shpërblen sa herë që ktheheni në Captain Cooks Casino për të luajtur.
 3. E certifikuar dhe e licensuar.
 4. E hapur në vitin 1999, është e besuar nga lojtarë nga e gjithë bota.

Detajet e bonusit të regjistrimit

Bonus i hyrjes: 100 shance për t’u bërë një milioner në cast, për vetëm $5 depozitë. Deri në $475 BONUS falas për depozitat e ardhshme.

Depozita minimale:

$5 për depozitën e parë, pastaj $10 në depozitat e tjera.

Për Anglinë: $500 bonus për 5 depozitat e para.

Minimumi i depozitës: $50

Kontaktoni me kazino Captain Cooks:

Mbështetje: support@captaincookscasino.eu
Kanadaja pa pagesë: 1 866 312 7466
UK pa pagesë: 0800 917 1545
Danimarkë pa pagesë: +8088 4574
Gjermania pa pagesë: 0800 182 0567
Itali falas: 800 871 068
Vende të tjera falas: 1 888 942 7466

4.5 rating

One Reply to “Captain Cooks Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X