Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission, Danish Gambling Authority, Kahnawake Gambling Commission
 • Krijuar më 1999
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Blackjack Ballroom – Analizë e detajuar

Një shërbim të shkëlqyer dhe profesional e gjeni vetëm në Kazino Blackjack Ballroom. Kazinoja funksionon në dy versione; në versionin me shkarkim, dhe versionin flash. Kazinoja ka një software të prodhuar nga një lider në industrinë e lojërave të fatit online, Microgaming. Në arkivën e tyre përfshihen lojëra me fruta, poker, lojëra jackpot e shumë të tjera.

Kazino Blackjack Ballroom është e certifikuar nga eCOGRA, dhe garanton sigurinë e lojtarevë që dëshirojnë të luajnë bixhoz online. Ky auditim i pavarur është provë se kazinoja është në përputhje me të gjitha rregulloret e nevojshme. Gjithashtu tregon se ajo promovon një kumar të përgjegjshëm. Ky është një aspekt thelbësor, që cdo kazino të sigurojë lojtarët se argëtimi dhe mirëqënia e tyre janë prioritetet kryesore.

Kazino Blackjack Ballroom është pjesë e grupit të Casino Rewards. Si të gjitha kazinotë e tjera, dhe kjo kazino ofron pikë që mund të grumbullohen nga gjithë aktiviteti juaj. E vetmja pikë e dobët për këtë kazino online është se ju nuk do të jeni në gjendje të luani nga pajisja juaj celular ose tablet. Kazinoja ka një kthim në mesataren e lojtarit prej 96.69%. Ky është një raport relativisht i lartë i bastit të fitimit të raportit kur krahasohet me kazinotë e tjera në internet.

Reputacioni i mrekullueshëm

Blackjack Ballroom është një kazino e hapur në vitin 1999 dhe mban 4 licensa:

 1. Ёshtë e regjistruar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar.
 2. E licensuar nga Autoriteti I Lojërave të Fatit në Maltë.
 3. Komisioni i Lojërave të Kahnawake.
 4. Autoriteti i Lojërave dhe Basteve në Danimarkë.

Kazinoja ka treguar që ka një bazë të fortë ligjore dhe siguron marrëdhënie perfekte me lojtarin. Sigurisht, duke ofruar një shërbim spektakolar.

Si pjesë e Grupit Casino Rewards të kazinove online, kazino Blackjack Ballroom mbështetet tek një nga ofruesit më të suksesshëm të kazinove VIP në internet. Ky grup i kazinove përfshin disa prej markave më të njohura të kazinove në industri. Mes tyre si: Kazino Golden Tiger dhe kazino Aztec Riches. Me Blackjack Ballroom, ju garantojmë se do të magjepseni nga magjia e kazinosë.

Shërbimi i klientit të kompanisë është i njëjtë me standardet e larta të operatorëve të tjerë. Ndërkohë që nuk ka mundësi për një bisedë të drejtpërdrejtë, mund të telefononi qendrën e thirrjeve të kompanisë 24/7 për të zgjidhur ndonjë çështje me të cilën mund të hasni. Gjithashtu mund të kontaktoni Grupin e Shpërblimit të Kazinosë përmes postës elektronike dhe të prisni një përgjigje të shpejtë.

Ndërsa ka pasur disa raporte të lojtarëve të mërzitur – kryesisht për rastet e ofertave mashtruese dhe tërheqjet duke marrë shumë kohë – duket se shumica e problemeve janë zgjidhur në mënyrë efikase dhe miqësore.

Lojërat në Kazino

 • Lojëra me fruta, poker , lojëra me jackpot dhe sigurisht blackjack në Blackjack Ballroom Casino.

Në total, ekzistojnë më shumë se 500 lojëra kazinoje. Ku përfshihen sigurisht dhe lojëra me fruta në dispozicion për t’u shijuar, me një gamë të gjerë temash. Por dhe jackpots në disa stile lojërash për të zgjedhur. Ju do të gjeni një përzgjedhje të mirë të klasikëve të lojërave automatike, me 3 rrota dhe dizajne fantastike. Por dhe navigim super të lehtë, ose, nëse jeni pas diçkaje pak më komplekse, atëherë mund të zgjidhni nga një bandë e tërë e bonanzave me 5 rrotulla.

Disa tituj të tjerë mjaft të pëlqyer të kategorive lojëra me fruta apo video slots përfshijnë: Thunderstruck 2, Tomb Raider dhe shumë lojëra të tjera me shtata.

5.0 rating

One Reply to “Blackjack Ballroom Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X