Blackjack Ballroom Casino

4.9 / 5

100% deri në $200

Blackjack Ballroom Casino

 • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
 • Limiti i terheqjes javore, 4 mije dollare
 • Licensuar në: UK,Malte
 • Licensuar në: Kahnawake
 • Licensuar në:Danimarkë
 • Ofrohet në 20 gjuhë
 • 500 Lojra Kazino, Video Poker + Jackpot

Pros

 • Kazino Blackjack Ballroom eshte e preferuara jone per shkak te eksperiences dhe sherbimit te kualifikuar. Nuk jane parate gjithcka por siguria juaj, mjafton te verifikoheni dhe mund te luani te sigurte lojra me fruta apo rulete ne cdo kohe.

Cons

 • Nuk mund të themi ndonje koment negativ për kazinonë

Blackjack Ballroom Casino info

Name Blackjack Ballroom Casino
Website URL www.blackjackballroom.eu
Established 2000
Minimum Deposit $20
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options EcoPayz, Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Postepay, Ukash, Visa Electron, instaDebit, ewire, Visa, Entropay, Przelewy24, iDEAL, Sofortuberwaisung, Nordea, POLi, GiroPay, EPS, Abaqoos, Swedbank, eKonto, Moneta, Ticket Premium, Euteller, u net, Neosurf, Multibanco, UseMyFunds, eChecks, Skrill, Direct Bank Transfer, Instant Bank, Instant Banking
Withdrawal Options Kalibra Card, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Postepay, Visa Electron, Visa, Direct Bank Transfer, Entropay, EcoPayz, eChecks, Skrill
Shtetet që NUK lejohet Afghanistan, Angola, Armenia, Australia, Azerbaijan, Belgium, Benin, Bhutan, Burkina Faso, Burundi, Cape Verde, Central African Republic, Chad, Christmas Island, Comoros, Congo - Brazzaville, Congo - Kinshasa, Côte d’Ivoire, Dominica, East Timor, Equatorial Guinea, Eritrea, Ethiopia, France, Guam, Guinea, Guinea-Bissau, Hong Kong, Hungary, Iran, Iraq, Kiribati, Kyrgyzstan, Liberia, Libya, Malawi, Maldives, Mauritania, Mayotte, Micronesia, Myanmar [Burma], Nauru, Niger, Nigeria, Niue, Norfolk Island, North Korea, Northern Mariana Islands, Pakistan, Palau, Pitcairn Islands, Portugal, Puerto Rico, Romania, Rwanda, Sierra Leone, Singapore, Somalia, South Africa, Spain, Sudan, Syria, Tajikistan, U.S. Virgin Islands, Uganda, United States, Western Sahara, Zimbabwe, Italy, New South Wales, Queensland, South Australia, Tasmania, Victoria, Western Australia, Australian Capital Territory, Northern Territory
Software Microgaming

Blackjack Ballroom – Analizë e detajuar

Një shërbim të shkëlqyer dhe profesional e gjeni vetëm në Kazino Blackjack Ballroom. Kazinoja funksionon në dy versione; në versionin me shkarkim, dhe versionin flash. Kazinoja ka një software të prodhuar nga një lider në industrinë e lojërave të fatit online, Microgaming. Në arkivën e tyre përfshihen lojëra me fruta, poker, lojëra jackpot e shumë të tjera.

Kazino Blackjack Ballroom është e certifikuar nga eCOGRA, dhe garanton sigurinë e lojtarevë që dëshirojnë të luajnë bixhoz online. Ky auditim i pavarur është provë se kazinoja është në përputhje me të gjitha rregulloret e nevojshme. Gjithashtu tregon se ajo promovon një kumar të përgjegjshëm. Ky është një aspekt thelbësor, që cdo kazino të sigurojë lojtarët se argëtimi dhe mirëqënia e tyre janë prioritetet kryesore.

Kazino Blackjack Ballroom është pjesë e grupit të Casino Rewards. Si të gjitha kazinotë e tjera, dhe kjo kazino ofron pikë që mund të grumbullohen nga gjithë aktiviteti juaj. E vetmja pikë e dobët për këtë kazino online është se ju nuk do të jeni në gjendje të luani nga pajisja juaj celular ose tablet. Kazinoja ka një kthim në mesataren e lojtarit prej 96.69%. Ky është një raport relativisht i lartë i bastit të fitimit të raportit kur krahasohet me kazinotë e tjera në internet.

Reputacioni i mrekullueshëm

Blackjack Ballroom është një kazino e hapur në vitin 1999 dhe mban 4 licensa:

 1. Ёshtë e regjistruar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar.
 2. E licensuar nga Autoriteti I Lojërave të Fatit në Maltë.
 3. Komisioni i Lojërave të Kahnawake.
 4. Autoriteti i Lojërave dhe Basteve në Danimarkë.

Kazinoja ka treguar që ka një bazë të fortë ligjore dhe siguron marrëdhënie perfekte me lojtarin. Sigurisht, duke ofruar një shërbim spektakolar.

Si pjesë e Grupit Casino Rewards të kazinove online, kazino Blackjack Ballroom mbështetet tek një nga ofruesit më të suksesshëm të kazinove VIP në internet. Ky grup i kazinove përfshin disa prej markave më të njohura të kazinove në industri. Mes tyre si: Kazino Golden Tiger dhe kazino Aztec Riches. Me Blackjack Ballroom, ju garantojmë se do të magjepseni nga magjia e kazinosë.

Shërbimi i klientit të kompanisë është i njëjtë me standardet e larta të operatorëve të tjerë. Ndërkohë që nuk ka mundësi për një bisedë të drejtpërdrejtë, mund të telefononi qendrën e thirrjeve të kompanisë 24/7 për të zgjidhur ndonjë çështje me të cilën mund të hasni. Gjithashtu mund të kontaktoni Grupin e Shpërblimit të Kazinosë përmes postës elektronike dhe të prisni një përgjigje të shpejtë.

Ndërsa ka pasur disa raporte të lojtarëve të mërzitur – kryesisht për rastet e ofertave mashtruese dhe tërheqjet duke marrë shumë kohë – duket se shumica e problemeve janë zgjidhur në mënyrë efikase dhe miqësore.

 • Lojëra me fruta, poker , lojëra me jackpot dhe sigurisht blackjack në kazino Blackjack Ballroom.

Në total, ekzistojnë më shumë se 500 lojëra kazinoje. Ku përfshihen sigurisht dhe lojëra me fruta në dispozicion për t’u shijuar, me një gamë të gjerë temash. Por dhe jackpots në disa stile lojërash për të zgjedhur. Ju do të gjeni një përzgjedhje të mirë të klasikëve të lojërave automatike, me 3 rrota dhe dizajne fantastike. Por dhe navigim super të lehtë, ose, nëse jeni pas diçkaje pak më komplekse, atëherë mund të zgjidhni nga një bandë e tërë e bonanzave me 5 rrotulla.

Disa tituj të tjerë mjaft të pëlqyer të kategorive lojëra me fruta apo video slots përfshijnë: Thunderstruck 2, Tomb Raider dhe shumë lojëra të tjera me shtata.

Luaj në Blackjack Ballroom

One Response to “Blackjack Ballroom Casino”

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!