Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2014
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Një analizë e Bitstarz Casino

Bitstarz Casino ka një reputacion të mirë brenda komunitetit të lojrave të fatit. Ne nuk gjetëm probleme të pazgjidhura në asnjë prej portaleve kryesore të ankimimit të kazinove. Meqë kazinoja Bitstarz nuk mban licencë UKGC ( Angli ), ne nuk kemi dërguar një recensues për t’i testuar ato.

Kazinoja ofron lojëra falas për ju që keni dëshirë thjesht të testoni lojërat e tyre. Më pas mund të vendosni nëse do të depozitoni apo jo me para të vërteta. Po rradhisim më poshtë shërbimet dhe atë cfarë BitStarz ofron.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i mirëseardhjes BitStarz aktualisht përbëhet nga një bonus prej 100% deri në 100 €. Plus 180 rrotullime kompliment për Starburst. Minimumi i depozitës është 20 euro, për të marrë bonusin 100%. Ju kujtojmë që bonusi dhe rrotullimet falas kanë kërkesë të plotësimit të numrit të parave të luajtura, deri në momentin që keni mundësi të tërhiqni paratë në llogarinë tuaj.

Beti maksimal i lejuar është 5 € në çdo raund të vetëm të lojës. Bonusi është i arkëtueshëm, dhe mund të tërhiqet.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë për këtë bonus. Mes tyre: Greqia (GR), Hungaria (HU), Mauritius (MU), Sllovenia (SI), Kroacia (HR), Bosnje dhe Herzegovina (BA), Maqedonia e Veriut, Austria (AT) Mali i Zi (ME), Finlanda (FI) dhe Serbia (RS).

Oferta vlen vetëm për lojtarët e rinj.

Limiti i depozitave dhe tërheqjeve.

Meqë kazinoja Bitstarz nuk mban licencë UKGC, ne nuk kemi mundur të provojmë kohën e tërheqjes së tyre. Ekipi i Bitstarz na informon se tërheqjet zakonisht përpunohen në më pak se një orë.

Tërheqja maksimale – € / US $ / £ 7500 ose 20BTC në javë ose – € / US $ / £ 15000 ose 40BTC në muaj.

Tërheqja minimale – € / US $ / £ / 500 ose për lojtarët e BE-së – € / US $ / £ / 100.

Lojëra kazinoje falas në Bitstarz Casino

Bitstarz ofron lojëra kazinoje falas ose me depozitë reale nga shumë prodhues softueresh të ndryshëm. Prej tyre, nga më të famshmit mund të përmendim: Betsoft, Endorphina, Evolucioni, GameArt, Habanero, iSoftbet, Net Entertainment dhe Pragmatik Play Games. Të gjitha lojërat mund të luhen në versionin falas ose me pagesë. Këto lojëra kazinoje falas kanë një opsion të vetëm; të luhen në versionin flash, pa instalim programi.

4.5 rating

One Reply to “Bitstarz Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X