Bitstarz Casino

4.7 / 5

20 free spins + 100% deri në $200

Bitstarz Casino

  • Lejohet në Shqiperi, Kosovë
  • Pranon BitCoins
  • 20 free spins pa depozitë
  • Licensuar në:Curacao eGaming
  • Luaj nga Telefon, Tablet, Desktop

Pros

  • Kazino Bitstarz eshte një markë në zhvillim e licencuar në Curacao. Ato ofrojnë një gamë të kufizuar lojrash nga: Betsoft, Amatic, Microgaming, Ezugi dhe SoftSwiss. Ata aktualisht nuk kanë asnjë ankesë të regjistruar në asnjë prej portaleve më të mëdha të lojërave të fatit.

Cons

  • Kazinoja eshte ne fazat e saj te para, nqs keni ndonje ankese komentoni per tju ardhur ne ndihme

Bitstarz Casino info

Name Bitstarz Casino
Website URL www.bitstarz.com
Established 2014
Minimum Deposit $10
Support Options E-mail: support@bitstarz.com, Adressa postare: Kimonos, 434 P.C. 3095, Limassol, Cyprus
Deposit Options Maestro, MasterCard, Neteller, Visa, Bank transfer, Sofortuberwaisung, POLi, EcoPayz, QIWI, Skrill, Bitcoin, Trustly, Yandex Money, Dogecoin, LAVA pay, Cubits, Comepay, Ethereum
Withdrawal Options Maestro, MasterCard, Neteller, Visa, Bank transfer, Sofortuberwaisung, POLi, EcoPayz, QIWI, Skrill, Bitcoin, Trustly, Yandex Money, Dogecoin, LAVA pay, Cubits, Comepay, Ethereum
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, Play'n GO, NextGen Gaming, 1x2Gaming, iSoftBet, PariPlay, Genesis Gaming, Leander Games, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Rabcat, BGAMING, Ezugi, Playson, Thunderkick, Amatic Industries, EGT Interactive, Big Time Gaming, Games Warehouse, Endorphina, Lightning Box, GameArt, Booming Games, Habanero, Pocketdice, Sigma Games, Gameplay Interactive, MGA, Pragmatic Play, Asia Gaming, Skillzzgaming, Foxium, Magnet Gaming, Belatra, WagerMill, Iron Dog Studios, Spinomenal, Old Skool Studios, Lost World Games
Shtetet që nuk lejohen Asia, Australia, France, Italy, Netherlands, Spain, United Kingdom, United States

Nje analize e hollësishme për kazino Bitstarz

Kazino Bitstarz ka një reputacion të mirë brenda komunitetit të lojrave të fatit dhe nuk gjetëm probleme të pazgjidhura në asnjë prej portaleve kryesore të ankimit të kazinove. Meqë kazinoja Bitstarz nuk mban licencë UKGC ( angli ) , ne nuk kemi dërguar një recensues për t’i testuar ato.

Kazinoja ofron lojra kazino falas per ju qe keni deshire thjeshte te testoni lojrat e tyre dhe pastaj te vendosni nese do te depozitoni apo jo me para te verteta. Po rradhisim me poshte sherbimet dhe ate cfare  BitStarz ofron.

Bonusi i mireseardhjes ne Kazino Bitstarz

Bonusi i Mirëseardhjes BitStarz aktualisht përbëhet nga një bonus prej 100% deri në 100 € plus 180 rrotullime kompliment për Starburst. Minimumi I depozites eshte 20 euro per te marre bonusin 100%. Ju kujtojme qe bonusi dhe rrotullimet falas kane kerkese te plotesimit te numrit te parate te luajtura deri ne momentin qe keni mundesi te terhiqni parate ne llogarine tuaj.

Beti maksimal i lejuar është 5 € në çdo raund të vetëm të lojës. Bonusi është I arkëtueshëm, dhe mund te terhiqet.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk kanë të drejtë për këtë bonus – Greqia (GR), Hungaria (HU), Mauritius (MU), Sllovenia (SI), Kroaci (HR), Bosnje dhe Herzegovinë (BA), Maqedoni, ), Austri (AT) Mali i Zi (ME), Finlandë (FI) dhe Serbi (RS)

Oferta vlen vetem per Lojtarët e rinj.

Limiti i depozitave dhe terheqjeve

Meqë kazinoja Bitstarz nuk mban licencë UKGC ne nuk kemi mundur të provojmë kohën e tërheqjes së tyre. Ekipi i Bitstarz na informon se tërheqjet zakonisht përpunohen në më pak se një orë.

Tërheqja maksimale – € / US $ / £ 7500 ose 20BTC në javë ose – € / US $ / £ 15000 ose 40BTC në muaj.

Tërheqja minimale – € / US $ / £ / 500 ose për lojtarët e BE-së – € / US $ / £ / 100.

Lojra kazino falas ne Kazino Bitstarz

Bitstarz ofron lojra kazino falas ose me depozite reale nga shume prodhues softueresh te ndryshem ku nga me te famshmit mund te permendim: Betsoft, Endorphina, Evolucioni, GameArt, Habanero, iSoftbet, Net Entertainment dhe Pragmatik Play Games. Te gjitha lojrat mund te luhen ne versionin falas ose me pagese. Keto lojra kazino falas kane nje opsion te vetem te luhen ne versionin flash, pa installim programi.

Luaj në BitStarz

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!