BitCasino

4.7 / 5

100% deri në uB 1 milion

BitCasino

  • E licensuar nga qeveria e Curacao
  • E para kazino me bitcoins e licensuar
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Desktop
  • E audituar publikisht
  • Mund te luani me uB ose mB
  • Ofron Live Casino dhe Baste Live

Pros

  • E para kazino qe operon vetem me cryptocurrency, Bitcoin ose Ethereum, koha e terheqjes se parave eshte me mesatare 2 minuta. Pervec Italise dhe USA te gjithe shqiptaret qe jetojne ne vendet Europiane mund te regjistrohen ne kazino. Edhe shqiptaret e shqiperise gjithashtu

Cons

  • Nuk pranon terheqje me karte krediti

BitCasino info

Name BitCasino
Website URL bitcasino.io
Established 2014
Minimum Deposit $5
Support Options Live Chat, E-mail
Deposit Options Credit Cards, Bitcoin, Ethereum, SOC
Withdrawal Options Bitcoin, Ethereum, SOC
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Betsoft, Play'n GO, Realistic Games, Blueprint Gaming, iSoftBet, Leander Games, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Ezugi, Betgames, Endorphina, The Games Company, GameArt, Booming Games, Quickfire, Pragmatic Play, Red Tiger Gaming, Asia Gaming, Booongo Gaming, Pocket Games Soft
Shtetet që nuk lejohen Asia, Australia, Italy, United Kingdom, United States
Minimumi terheqjes Pa limit

Kazino me BitCoins, e para e licensuar

në industrinë e lojërave të fatit.

Bit Casino është ndër të parat kazino me bitcoins që është e licensuar. Ajo ushtron aktivitet legal në pothuajse gjithë botën, me përjashtim të disa shteteve. Bit Casino ashtu si dhe kazinoja e mëparshme BitStarz ofron një shumëllojshmëri produktesh. Duke përfshirë edhe Bastet Sportive. Por ndryshimi i vetëm, është që BitStarz Casino ofron depozita dhe tërheqje nëpërmjet Credit Cards apo Neteller dhe Skrill. Ndërsa BitCasino ka vetëm Cryptocurrency si opsion pagesash, ndaj kjo kazino është ekskluzivisht për tifozët e cryptcurrency. BitCasino të jep një liri financiare të ndryshme nga sistemi i njohur mbarë botëror.

Ofruesit e lojërave

BitCasino ofron një gamë të gjerë të lojërave. Mes tyre: slot machines, roulette, video poker dhe sigurisht Jakcpot progresiv, ofruar nga Microgaming. Gjithashtu 3D games dhe HD games janë pjesë e platformës së bitCasino. Në platformën e tyre ka dhe mundësi për Baste Sportive, për lojtaret e regjistruar. Lojëra si: Mega Moolah apo Immortal Rommance i gjeni në platformën e kazinosë. Kjo e fundit është munduar që pavarësisht se lojtarët përdorin bitcoins, të luajnë lojërat e kazinosë që kanë dëshirë. Në të njejtën kohë, duke pasur të njejtin shans fitimi, ashtu sikurse në qoftë se do të depozitonin USD apo EURO.

Mobile bitcoins casino

Kazinoja ka një platformë në versionin flash, dhe mund të luhet lehtësisht nga celulari. Përveç faktit që kazinoja është e licensuar, mbi të gjitha vlen të përmendet vlerësimi që faqet e tjera i japin bitCasino. Një biznes online fiton reputacion të fortë në treg, vetem kur krijon një imazh pozitiv, nga ato se çfarë thonë klientët e kazinosë.

Lojtarët janë të befasuar nga shpejtësia e tërheqjes së parave. Ajo përkon me një mesatare prej 2 minutash për tërheqje.

Suporti ndaj klientit

Një element shumë i fortë për bitcasino është edhe kontakti me klientët e regjistruar. Nëpërmjet Live Chat apo e-mail, kazinoja zgjidh çdo problem tuajin. Madje duke ofruar komunikim në shumë gjuhë të ndryshme.

 

Verifiko licensën duke klikuar logon ngjitur me 18+, në fund të faqes.

bitcasino

 

 

Luaj në bitCasino

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!