Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2014
 • Kazinoja më e mirë për bitCoin
 • Ofron Casino Games, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, UK, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Kazino me BitCoins, e para e licensuar

Bit Casino është ndër të parat kazino me bitcoins që është e licensuar. Ajo ushtron aktivitet legal në pothuajse gjithë botën, me përjashtim të disa shteteve. Bit Casino ashtu si dhe kazinoja e mëparshme BitStarz ofron një shumëllojshmëri produktesh. Duke përfshirë edhe Bastet Sportive. Por ndryshimi i vetëm, është që BitStarz Casino ofron depozita dhe tërheqje nëpërmjet Credit Cards apo Neteller dhe Skrill. Ndërsa BitCasino ka vetëm Cryptocurrency si opsion pagesash, ndaj kjo kazino është ekskluzivisht për tifozët e cryptcurrency. BitCasino të jep një liri financiare të ndryshme nga sistemi i njohur mbarë botëror.

Ofruesit e lojërave

BitCasino ofron një gamë të gjerë të lojërave. Mes tyre: slot machines, roulette, video poker dhe sigurisht Jakcpot progresiv, ofruar nga Microgaming. Gjithashtu 3D games dhe HD games janë pjesë e platformës së bitCasino. Në platformën e tyre ka dhe mundësi për Baste Sportive, për lojtaret e regjistruar. Lojëra si: Mega Moolah apo Immortal Rommance i gjeni në platformën e kazinosë. Kjo e fundit është munduar që pavarësisht se lojtarët përdorin bitcoins, të luajnë lojërat e kazinosë që kanë dëshirë. Në të njejtën kohë, duke pasur të njejtin shans fitimi, ashtu sikurse në qoftë se do të depozitonin USD apo EURO.

Mobile bitcoins casino

Kazinoja ka një platformë në versionin flash, dhe mund të luhet lehtësisht nga celulari. Përveç faktit që kazinoja është e licensuar, mbi të gjitha vlen të përmendet vlerësimi që faqet e tjera i japin bitCasino. Një biznes online fiton reputacion të fortë në treg, vetem kur krijon një imazh pozitiv, nga ato se çfarë thonë klientët e kazinosë.

Lojtarët janë të befasuar nga shpejtësia e tërheqjes së parave. Ajo përkon me një mesatare prej 2 minutash për tërheqje.

Suporti ndaj klientit

Një element shumë i fortë për bitcasino është edhe kontakti me klientët e regjistruar. Nëpërmjet Live Chat apo e-mail, kazinoja zgjidh çdo problem tuajin. Madje duke ofruar komunikim në shumë gjuhë të ndryshme.

Verifiko licensën duke klikuar logon ngjitur me 18+, në fund të faqes.

bitcasino

BitCasino Details

Metoda e depozitimit:
Metoda e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.5 rating

One Reply to “BitCasino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X