Pros
  • E licensuar në: Curaçao eGaming
  • Krijuar më 2018
  • Ofron Live Casino, Poker, Bingo, Llotari, Slots, Financials, Forex
  • Shërbimi i klientit 24/7
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
  • Ofron mbi 750 lojra
Cons
  • Nuk operon në USA, UK, Australi dhe disa shtete të tjera
  • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Betwinner Live Casino

Nje platforme e re konkuruese ne tregun e kazinose dhe basteve live.

Betwinner live casino është një operator relativisht i ri, por me një platformë vërtet konkuruese. Ajo ka ndjekur pothuajse të njejtat hapa si 1xbet, por konsiderohet akoma dhe më e suksesshme. Produktet e ofruara në Betwinner janë të shumta, dhe sigurisht me këtë treg të ashpër kompania e ka menduar që të krijojë një bazë klientësh të qendrueshëm. Këta klientë kanë shije dhe preferenca të ndryshme në tregun e bixhozit online.

Platforma dhe shërbimet në Betwinner Casino

Cfarë ofron për klientët betwinner?

Betwinner ofron një gamë të gjerë shërbimesh. Duke filluar nga bastet sportive, dhe duke vazhduar me kazino, live casino, poker, bingo dhe sporte virtuale. Madje edhe Forex Trading! Një platformë vërtet për t’u admiruar.

Mënyrat e pagesës në Betwinner

Shumë mënyra dhe opsione pagese i presin vizitorët. Pasi regjistrohen, ata kanë mundësi të depozitojnë me karta krediti, pothuajse të të gjitha llojeve. Gjithashtu ofrohen dhe metodat mjaft popullore si Neteller apo Skrill. Ndër metodat më të vjetra dhe efikase për të luajtur kazino dhe lojëra fati online.

Për minimumin e depozitës ju keni mundësi të depozitoni vetëm $1. Ndërsa për tërheqjen e parave, kompania nuk mban komision, një gjë shumë pozitive, pasi një pjesë e mirë e kazinove online mbajnë komisione të larta për cdo tërheqje parash.

Licensa në Betwinner Casino

Licensa e marrë në Curacao bën që Betwinner të ketë mundësi të pranojë lojtarë nga shumica e vendeve në botë.

Ju mund të gjeni Betwinner në adresën: Chrysanthou Mylona, 12, Harmonia building, block 1, 1st floor, Flat/Office 15, 3030, Limassol, Cyprus.

Live Casino

Arsyeja pse zgjodhëm Betwinner ishte sepse ata ofrojnë një paketë të larmishme lojërash elektronike. Mes tyre, slot machines nga prodhuesit më të famshëm të softuerëve të lojërave si: Microgaming, apo Netent.

Të gjitha këto kompani ofrojnë Live Dealers nga studiot e tyre. Kjo vlen për lojëra si: Roulette apo Poker, gjithashtu edhe Blackjack. Cmimet e Jackpot në Betwinner janë gjithashtu pjesë e sistemit të tyre, ndaj mund të bëheni lojtari me fat brenda një dite.

betwinner live casino

Suporti ne Betwinner Live Casino

Stafi i trajnuar sigurisht do të përgjigjet për të gjitha nevojat që ju mund të keni. Gjithashtu ata ofrojnë shërbim në gjuhën shqipe.

Deklarata e Licenses, ne fund te faqes, per me shume info kerkoni ne Live Chat, linkun e verifikimit

betwinner

Betwinner Casino Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Licensat:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
4.8 rating

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
4.3 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, Biggest Microgaming Jackpots Online!!!

X