Betwinner

4.8 / 5

100% deri në $100

Betwinner

  • Live Casino, Poker, Bingo
  • Llotari
  • Slot machines
  • Financials: Forex etj
  • Live Streaming

Pros

  • Nje opsion i mire per shqiptaret, kemi lexuar komente shume pozitive, megjithate mbetet per tu verifikuar integriteti dhe serioziteti i kompanise.

Cons

  • Presim komente nga ju

Betwinner info

Name Betwinner
Website URL betwinner.com
Established 2018
Location Curacao
Minimum Deposit $1
Support Options Live Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Master Card, Visa, Visa Electron, Neteller, Skrill, Paysafe Card etj. Per me teper kontrolloni faqen e tyre zyrtare
Withdrawal Options Master Card, Visa, Visa Electron, Neteller, Skrill, Paysafe Card
Shtetet qe nuk lejohen: France, Iran, Italy, Netherlands, UK, USA, United States Minor Outlying Islands

Betwinner Live Casino nje platforme e re konkuruese ne tregun e kazinose dhe basteve live.

betwinner live casinoBetwinner live casino eshte nje operator relativisht i ri por me nje platforme vertet konkuruese. Ajo pothuajse ka ndjekur hapat e 1xbet por konsiderohet akoma dhe me e suksesshme. Produktet e ofruara ne Betwinner jane te shumta dhe sigurisht me kete treg te ashper kompania e ka para menduar qe te krijoje nje baze klientesh te qendrueshme qe vijne nga shije dhe preferenca te ndryshme ne tregun e bixhozit online. 

Platforma dhe sherbimet ne Betwinner Casino

Cfare ofron per klientet betwinner? 

Nje game te gjere sherbimesh duke filluar nga bastet sportive, dhe duke vazhduar me kazino, live casino, poker, bingo dhe sporte virtuale madje edhe Forex Trading, nje platforme vertet per tu admiruar.

Menyrat e pageses ne Betwinner

Shume menyra dhe opsione kane per te luajtur vizitoret, te cilet pasi regjistrohen kane mundesi te depozitojne me karta krediti, pothuajse te te gjitha llojeve, gjithashtu perdorimi mjaft popullor i Neteller apo Skrill, nder metodat me te vjetra dhe efikase per te luajtur kazino dhe lojra fati online.

Gjithashtu per minimumin e depozites ju keni mundesi te depozitoni vetem $1 dhe per terheqjen e parave kompania nuk mban komision, nje gje shume pozitive pasi nje pjese e mire e kazinove online mbajne komisione me te larta per cdo terheqje parash.

Licensa e Betwinner Casino

Licensa e marre ne Curacao ben qe Betwinner te kete mundesi te pranoje lojtare pothuajse nga shumica e vendeve ne bote.

Adresa e tyre eshte: Chrysanthou Mylona, 12, Harmonia building, block 1, 1st floor, Flat/Office 15, 3030, Limassol, Cyprus

Live Casino

Arsyeja pse zgjodhem betwinner ishte sepse ata ofrojne nje pakete lojrash elektronike, slot machines nga prodhuesit me te famshem te softuereve te lojrave si: Microgaming, apo Netent.

Te gjitha keto kompani ofrojne live nga studiot e tyre Live Dealers per lojra si: Roulette apo Poker, gjithashtu edhe Blackjack sigurisht. Cmimet Jackpot ne Betwinner jane gjithashtu pjese e sistemit te tyre, ndaj mund te beheni lojtari me fat brenda nje dite.

betwinner live casino

Suporti ne Betwinner Live Casino

Stafi i trajnuar sigurisht do te  pergjigjet per te gjitha nevojat qe ju mund te keni, gjithashtu ata ofrojne sherbim ne gjuhen shqipe.

Deklarata e Licenses, ne fund te faqes, per me shume info kerkoni ne Live Chat, linkun e verifikimit

betwinner

 

 

Luaj në Betwinner

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!