Betsson Casino

4.9 / 5

100% deri në $200

Kushtet e bonusit

Betsson Casino

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Ofron free spins ne bonusin e hyrjes
  • Ofron Poker dhe Sports
  • Luaj nga Celular, Tablet, Desktop
  • Licensuar ne Maltë dhe UK

Pros

  • Betsson pa dyshim eshte nje nga operatoret me te preferuar per Europianet, sigurisht nje marke e konsoliduar qe e ben ate nder lideret me te mire per lojrat e fati dhe lojra elektronike

Cons

  • Nuk ka ankesa per Betsson Casino

Betsson Casino info

Name Betsson Casino
Website URL www.betsson.com
Established 2001
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Visa, Entropay, Skrill, EcoPayz, Paysafe Card, Ukash
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Neteller, Visa, Skrill
Software Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Jadestone, Realistic Games, Quickspin, Thunderkick, AG software, Red Tiger Gaming, Skillzzgaming, Foxium, Fuga Gaming
Shtetet që lejohen Germany, United Kingdom, Italy, Kosovo, Albania, Greece, Canada, Norway, Macedonia dhe shume te tjere.

Lojërat e fatit dhe lojëra elektronike në Betsson Casino

Betsson Casino, një kazino e specializuar në lojëra fati dhe lojërat elektronike. E blerë nga Betsson group, është një nga kazinotë më të mira europiane. Me një platformë të plotë për produkte të ndryshme, ajo konkuron fuqishëm shumicën e operatorëve të tjerë. Prodhuesit më të mirë për lojërat e fatit dhe lojërat elektronike janë arsenali i Betsson. Emra të mëdhenj si: NetEnt, Microgaming, RealisticGames, Thunderkick, Skillzzgaming dhe WMS plotësojnë gamën e gjerë të lojërave të ofruara nga Betsson. Evolution Gaming gjithashtu ofron lojëra të tavolinës dhe lojëra live.

Lojëra elektronike virtuale 

Fansat e lojërave të fatit dhe lojërave elektronike online mund të eksplorojnë emrat më të mëdhenj të lojërave. Këtu përfshihen disa nga më të preferuarat e NetEnt, si psh Starburst dhe Jack Hammer. Por dhe tituj nga Microgaming si: Phantom of the Opera, Game of Thrones, Immortal Romance dhe The Dark Knight Rises etj. Seksioni i lojërave virtuale të tavolinës në Betsson Casino karakterizohet nga disa lloje të ndryshme lojërash me letra dhe në ruletë. Këto përfshijnë një shumëllojshmëri lojërash Rulete dhe Blackjack, si dhe Teksas Hold’em, Oasis Poker, Hold’em, Poker dhe Bakarat.

Lojtarët në video poker në Betsson mund të zgjedhin nga tre variante të ndryshme loje. Jacks or Better, Deuces Wild dhe All American Poker. Të gjitha këto lojëra elektronike mund të luhen me deri në 100 duar në të njëjtën kohë. Lojtarët që kërkojnë diçka krejtësisht ndryshe, mund të provojnë kategorinë e “Lojërave të tjera”. Në të cilën përfshihen Bonus Keno, Bingo, Letra gërvishtëse dhe specialitete të tjera.

Lojërat e fatit live

Betsson Casino ofron një sallë lojërash live 24/7, mundësuar nga Evolution Gaming. Lojtarët mund të shijojnë bakarat, blackjack ose ruletë. Të gjitha këto trajtohen në kohë reale nga një dealer profesionist. Loja përdor të njetat rregulla të cilat gjenden në kazinotë në ambjente fizike. Gjithashtu përfshin dhe karakteristika interaktive për të bërë eksperiencën e luajtjes live sa më reale që të jetë e mundur.

Lojëra elektronike për celularë

Shumë nga lojërat e kazinove në Betsson Casino janë të disponueshme dhe në versionin për celularë. Këto lojëra mund të aksesohen nga pjesa më e madhe e tableteve ose smartphone-eve me një shfletues kompatibël me HTML5. Lojtarët të cilët disponojnë iPhone mund ta shkarkojnë aplikacionin e Betsson nga App Store. 

Siguria dhe transparenca 

Duke qënë se Betsson është një kompani me reputacion për lojërat e fatit, nuk është surprizë që Betsson Casino përdor masat e sigurisë. Cdo herë që një lojtar dorëzon të dhëna të ndjeshme, kodimi SSL menjëherë i mbulon ato. Kjo garanton që numrat e kartës së kreditit, informacionet bankare, dhe çdo detaj tjetër privat të mos lexohet nga askush. Gjeneruesi i numrave të rastësishem (RNG) auditohet në mënyrë të pavarur dhe është vërtetuar të jetë i drejtë.

Luaj në Betsson

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!