Pros
 • E licensuar në: MGA,UK Gambling Commission
 • Krijuar më 2001
 • Ofron Casino Games, Live Casino Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, Australi dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ka ankesa të regjistruara për Betsson Casino

Analizë e Betsson Casino

Betsson Casino, një kazino e specializuar në lojëra fati dhe lojërat elektronike. E blerë nga Betsson group, është një nga kazinotë më të mira europiane. Me një platformë të plotë për produkte të ndryshme, ajo konkuron fuqishëm shumicën e operatorëve të tjerë. Prodhuesit më të mirë për lojërat e fatit dhe lojërat elektronike janë arsenali i Betsson. Emra të mëdhenj si: NetEnt, Microgaming, RealisticGames, Thunderkick, Skillzzgaming dhe WMS plotësojnë gamën e gjerë të lojërave të ofruara nga Betsson. Evolution Gaming gjithashtu ofron lojëra të tavolinës dhe lojëra live.

Lojëra elektronike virtuale

Fansat e lojërave të fatit dhe lojërave elektronike online mund të eksplorojnë emrat më të mëdhenj të lojërave. Këtu përfshihen disa nga më të preferuarat e NetEnt, si psh Starburst dhe Jack Hammer. Por dhe tituj nga Microgaming si: Phantom of the Opera, Game of Thrones, Immortal Romance dhe The Dark Knight Rises etj. Seksioni i lojërave virtuale të tavolinës në Betsson Casino karakterizohet nga disa lloje të ndryshme lojërash me letra dhe në ruletë. Këto përfshijnë një shumëllojshmëri lojërash Rulete dhe Blackjack, si dhe Teksas Hold’em, Oasis Poker, Hold’em, Poker dhe Bakarat.

Lojtarët në video poker në Betsson mund të zgjedhin nga tre variante të ndryshme loje. Jacks or Better, Deuces Wild dhe All American Poker. Të gjitha këto lojëra elektronike mund të luhen me deri në 100 duar në të njëjtën kohë. Lojtarët që kërkojnë diçka krejtësisht ndryshe, mund të provojnë kategorinë e “Lojërave të tjera”. Në të cilën përfshihen Bonus Keno, Bingo, Letra gërvishtëse dhe specialitete të tjera.

Live Casino në Betsson Casino

Betsson Casino ofron një sallë lojërash live 24/7, mundësuar nga Evolution Gaming. Lojtarët mund të shijojnë bakarat, blackjack ose ruletë. Të gjitha këto trajtohen në kohë reale nga një dealer profesionist. Loja përdor të njetat rregulla të cilat gjenden në kazinotë në ambjente fizike. Gjithashtu përfshin dhe karakteristika interaktive për të bërë eksperiencën e luajtjes live sa më reale që të jetë e mundur.

Lojëra elektronike për celularë

Shumë nga lojërat e kazinove në Betsson Casino janë të disponueshme dhe në versionin për celularë. Këto lojëra mund të aksesohen nga pjesa më e madhe e tableteve ose smartphone-eve me një shfletues kompatibël me HTML5. Lojtarët të cilët disponojnë iPhone mund ta shkarkojnë aplikacionin e Betsson nga App Store.

Siguria dhe transparenca

Duke qënë se Betsson është një kompani me reputacion për lojërat e fatit, nuk është surprizë që Betsson Casino përdor masat e sigurisë. Cdo herë që një lojtar dorëzon të dhëna të ndjeshme, kodimi SSL menjëherë i mbulon ato. Kjo garanton që numrat e kartës së kreditit, informacionet bankare, dhe çdo detaj tjetër privat të mos lexohet nga askush. Gjeneruesi i numrave të rastësishem (RNG) auditohet në mënyrë të pavarur dhe është vërtetuar të jetë i drejtë.

Betsson Casino Details

Metoda e tërheqjes:
Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.8 rating

One Reply to “Betsson Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X