Pros
 • E licensuar në: Panama Gaming Commission
 • Ofron: Live Casino, Poker, Slots, Table Games, eSports
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar më 2001
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në Francë, Itali, Maltë, Panama
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e BetOnline

BetOnline është një kazino online, pjesë e BetOnline gaming network. Kompania mban një licensë nga qeveria e Panamasë. Ndryshe e njohur dhe si “Offshore License“. Suporti teknik ofrohet direkt nga shfletuesi i kazinosë, 24/7 në live chat. Por dhe nëpërmjet telefonit apo e-mail.

Lojërat në kazino BetOnline

Software-i që kazino BetOnline përdor është Betsoft. Me një listë të madhe me 3D slots, por jo vetëm, lojtarët mund të argëtohen duke zgjedhur mes një shumëllojshmërie lojërash. Mes tyre: Blackjack, Roulette, dhe Live Dealer në Blackjack ose Roulette, e stilit Europian ose Amerikan. Pa harruar këtu tavolinat e pokerit apo video poker. Mes të cilave: Acks or Better, Double Double Bonus Poker, Deuces Wild, Joker Poker, Bonus Deluxe, and Aces & Faces.

Lojërat me Live Dealer

Nëpërmjet sistemit Live Cam ju keni mundësinë të luani live! Nëpërmjet teknologjisë perfekte ju mund të vendosni betin tuaj, dhe një agjent drejtpërdrejtë nga krahu tjetër i studios do të komunikojë me ju.

Shërbimi i klientit

BetOnline ofron një numër falas për qytetarët amerikanë apo kanadez. Për shqiptarët e Amerikës apo shqiptarët e Kanadasë, të cilët flasin gjuhën angleze do të jetë akoma më e thjeshtë. Për të zgjidhur cdo dilemë apo paqartësi që ata kanë, mjafton të kontaktojnë suportin.

Siguria në kazino BetOnline

Sigurisht, të gjitha transaksionet kodohen në mënyrën “SSL encryption”. Pak a shumë, në të njejtën mënyrë si në mijëra kazino të tjera online. Siguria është prioritet i rëndësishëm i kazinosë BetOnline.

Agjensia “Testing Systems” ka analizuar lojërat dhe përqindjen e pagesave, dhe ka konfirmuar që është e drejtë kundrejt lojtarëve. Kjo do të thotë se lojtarët mund të luajnë të qetë dhe të pashqetësuar.

Bonuset në BetOnline

Paketa e bonuseve është tepër atraktive në këtë kazino. Lojtarët që dëshirojnë të luajnë lojëra fati kanë mundësi të marrin 100% bonus deri në 3000 mijë dollarë. Kjo vlen vetëm në rastin e 3 depozitave të para.

Merr Bonusin e kazinosë

Bonusi i Pokerit 

Për të apasionuarit e pokerit, bonusi shkon deri në 1000 dollarë. Por kjo vlen vetëm për lojtarët e rinj të regjistruar.

Bonusi nuk ka ndonjë kod të vecantë. E vetmja gjë që duhet të bëni është të kontaktoni në: freeplay@betonline.ag me subjektin e mesazhit: POKERNEW.

Merr bonusin e Pokerit

Bonusi i sporteve dhe basteve live

Gjithashtu, bonusi fillestar bën të mundur të luani në sportet e ndryshme si: futboll amerikan apo futboll europian.

Në kazino përfshihen kampionatet më të famshme, opsionet e basteve live, bastet tradicionale dhe më tepër. Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe zhytuni në një botë plot me argëtim.

Mënyrat e pagesave

Kazino BetOnline ofron një shumëllojshmëri pagesash online. Kjo vlen si për lojtarët e regjistruar nga Europa, ashtu edhe për ata të regjistruar nga Amerika.

Lojtarët nga Europa kanë mundësi të depozitojnë me disa mënyra pagese. Mes tyre: Neteller,  Skrill, Visa, Mastercard, dhe transfertë bankare, quajtur ndryshe Bank Wire ose bitCoins.

Lojtarët nga Amerika kanë mundësi të përdorin më së shumti për depozitë kartën e tyre Visa. Credit Card Visa është një opsion i përdorur gjerësisht, në raste pak më të rralla përdoret Mastercard. Gjithashtu mund të zgjidhni edhe Bank Wire, BitCoins ose Check. Këdo metodë të zgjidhni, nuk duhet të shqetësoheni për sigurinë.

Për tërheqje lojtarët nga Europa mund të përdorin: Neteller, Skrill ose Kartat e tyre VISA të përdorura për depozitë.

Tërheqjet e lojtarëve nga Amerika kryhen nëpërmjet: Bank Wire, Check apo BitCoin. Ky i fundit i përdorur gjerësisht nga amerikanët.

betonline

BetOnline Details

Limiti i tërheqjes:
Shtetet e ndaluara:
Gjuhët e ofruara:
Monedha:
Devices:
4.3 rating

One Reply to “BetOnline”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X