Bet365 Casino

4.8 / 5

100% deri në $200

Kushtet e bonusit

Bet365 Casino

  • Mban 3 licensa, operon që nga 2001
  • Ofron: Casino, Poker, Sports, E-sports
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Kompiuteri

Pros

  • Platformë e njohur në mbarë botën, në përgjithësi ankesat vijnë nga lojtarët qe kane humbur para për shkak të vesit të të luajturit bixhoz

Cons

  • Nuk operon në USA

Bet365 Casino info

Name Bet365 Casino
Website URL bet365.com
Established 2001
Minimum Deposit $10
Support Options Live chat, Telephone, E-mail
Deposit Options Bank Transfer, Bank Wire Transfer, Bitcoin, Entropay, Maestro, Mastercard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Paysafecard, Skrill, Visa, Visa Electron
Withdrawal Options Bank transfer, Bank Wire Transfer, ecoPayz, Entropay, MasterCard, Neteller, Payeer, PayPal, Paysafecard, Skrill, Skrill (Moneybookers), Visa, Visa Debit, Visa Electron

Analizë e bet365 Casino

Bet365 casino është padyshim një nga kompanitë më të famshme sa i përket basteve, por dhe lojërave të fatit. Kjo pasi shumë anëtarë gjithashtu pëlqejnë kazinonë online.

Viti 2001 shënoi hapjen e platformës më të madhe për Europen, me mbi 2 milionë lojtarë të regjistruar, nga pothuajse cdo cep i globit, më së shumti United Kingdom. 

Licensat në bet365 Casino

Bet365 Casino është e licensuar në autoritetin e lojërave të fatit në Estoni. Gjithashtu mban një licensë nga komisioni i lojërave të fatit në UK, dhe sigurisht një licensë nga autoriteti i lojërave të fatit në Maltë.

Me këto 3 licensa, bet365 është ndër kompanitë më të besueshme për të luajtur lojëra fati dhe kazino.

Platforma në bet365 Casino

Ajo që përfshihet eshte një menu e pasur, me opsione si: sportet, kampionatet më të famshme, e-sports, lojërat dhe kampionatet virtuale të video games, me lojtarë profesionistë nga e gjithë bota. Por dhe kazino, poker, live casino dhe shumë më tepër. 

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes së parave janë të shumta. Mjafton që të regjistroheni dhe nuk do hasni asnjë problem. 

Mos harroni që bet365 mund ta aksesoni dhe nëpermjet aplikacionit zyrtar në Google Play Store apo App Store.

Bonusi i hyrjes

Një bonus prej $200 për lojtarët e kazinosë do të shenojë fillimin e aventurës tuaj, por bonuset javore dhe tournaments janë gjithashtu të përfshira në platformë. 

Shërbimi i klientit

Bet365 ka shumë mënyra që lidh anëtarët me personelin e shërbimit. Nëpërmjet Live Chat ju mund të komunikoni direkt me një operator. Gjithashtu, për cdo problem, ju mund të dërgoni një e-mail, ose mund të telefononi në numrin e tyre të telefonit.

Në konkluzion

Bet 365 Casino përmbush kërkesat e një të apasionuari ndaj lojërave te fatit, një tifozi të cmendur të Mancester United, apo dhe një lojtari profesionist të pokerit, të gjithë së bashku. Me sigurinë maksimale dhe licensat e panumërta, ju mund të argetoheni pa u shqetësuar për asgjë tjetër.

 

Luaj në Bet365 Casino

One Response to “Bet365 Casino”

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!