Pros
 • E licensuar në: MGA, Gibraltar,AAMS UK Gambling Commission etc
 • Ofron Live Betting, eSports, Casino and Live Casino
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Krijuar me 2001
 • Audituar nga eCogra
 • Ofron LIVE Streaming
Cons
 • Nuk operon në Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
bet365 casino home page

Analizë e bet365 Casino

Bet365 casino është padyshim një nga kompanitë më të famshme online sa i përket basteve, por dhe lojërave të fatit. Kjo pasi shumë anëtarë gjithashtu pëlqejnë kazinonë online.

Viti 2001 shënoi hapjen e platformës më të madhe për Europen, me mbi 2 milionë lojtarë të regjistruar, nga pothuajse cdo cep i globit, më së shumti United Kingdom

Licensat në bet365 Casino

Bet365 Casino është e licensuar në autoritetin e lojërave të fatit në Estoni. Gjithashtu mban një licensë nga komisioni i lojërave të fatit në UK, dhe sigurisht një licensë nga autoriteti i lojërave të fatit në Maltë.

Me këto 3 licensa, bet365 është ndër kompanitë më të besueshme për të luajtur lojëra fati dhe kazino.

Platforma në Casino

Ajo që përfshihet eshte një menu e pasur, me opsione si: sportet, kampionatet më të famshme, e-sports, lojërat dhe kampionatet virtuale të video games, me lojtarë profesionistë nga e gjithë bota. Por dhe kazino, poker, live casino dhe shumë më tepër. 

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes së parave janë të shumta. Mjafton që të regjistroheni dhe nuk do hasni asnjë problem. 

Mos harroni që bet365 mund ta aksesoni dhe nëpermjet aplikacionit zyrtar në Google Play Store apo App Store.

Bonusi i hyrjes

Një bonus prej $200 për lojtarët e kazinosë do të shenojë fillimin e aventurës tuaj, por bonuset javore dhe tournaments janë gjithashtu të përfshira në platformë. 

Shërbimi i klientit

Bet365 ka shumë mënyra që lidh anëtarët me personelin e shërbimit. Nëpërmjet Live Chat ju mund të komunikoni direkt me një operator. Gjithashtu, për cdo problem, ju mund të dërgoni një e-mail, ose mund të telefononi në numrin e tyre të telefonit.

A është Bet365 mashtrim apo jo?!

Bet 365 Casino përmbush kërkesat e një të apasionuari ndaj lojërave te fatit, një tifozi të cmendur të Mancester United, apo dhe një lojtari profesionist të pokerit, të gjithë së bashku. Me sigurinë maksimale dhe licensat e panumërta, ju mund të argetoheni pa u shqetësuar për asgjë tjetër.

4.5 rating

One Reply to “Bet365 Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  Ne mund tju ndihmojmë!

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X