Pros
 • E licensuar në: Curacao
 • Krijuar më 2017
 • Ofron Live Casino, Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7, 10AM - 3PM
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron mbi 750 lojra
Cons
 • Nuk operon në USA, UK dhe disa shtete të tjera
 • Nuk ofron LIVE Casino
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"
bet it all casino home page

Rishqyrtim i Bet It All Casino

Bet It All Casino është një kazino online e cila i fton lojtaret e saj të marrin pjesë në lojërat e saj të përzgjedhura ku përfshihen makineritë slot, lojërat në tavolina dhe lojërat live. Lojtarët kanë mundësinë të shijojnë qindra lojëra nga disa prej emrave më të  të mëdhenj të industrisë si Microgaming, NetEnt, Betsoft dhe Evolution Gaming. Website mund të perdoret në shume gjuhe të ndryshme dhe mund të aksesohet në mënyre të shpejtë me një kërkim në internet nga kompjuteri apo edhe nga smmartphone me anë të Mobile Casino. Bet It All Casino është e licensuar sipas ligjeve të Curacao.

Shtetet dhe territoret e ndaluara

Për fat të keq, janë në fuqi disa kufizime territoriale. Kazinoja nuk mundet të pranojë baste ose regjistrime nga lojtarë që banojnë ne Shtetet e Bashkuara të Amerikes, Francë, Itali, Spanjë, Singapor, Afrikë e Jugut, Belgjikë, Danimarkë, Mbretëri e Bashkuar, Kamboxhia, Filipine, Kanada, Hollandë dhe Panama.

Lista e plotë e shteteve të ndaluar mund të gjendet në seksionin “ More Casino Details”.

Lojërat virtuale

Lojtarët kanë mundësinë të shijojnë një përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash duke përgshirë edhe 1800 tituj të ndryshëm nga lider të industrisë si Microgaming dhe NetEnt. Këto përfshijnë qindra lojra video slot dhe për ti mbajtur lojtarët të kënaqur kazinoja përpiqet të shtojë gjithmonë lojrat më të reja që dalin në treg. 

Lojtarët mund të ruajnë lojrat e tyre të preferuara në mënyrë që ta kenë më të lehtë aksesin e tyre në të ardhmen. Gjithashtu website përmban një motor kërkimi të brendshëm në mënyrë që të përshpejtohet koha e përzgjedhjes dhe të shtohet në këtë mënyrë koha e të luajturit. 

Disa prej titujve më të njohur janë The Finer Reels Of Life Slot, Jack and the Beanstalk Slot, Lost Relics Slot, Bikini Party Slot, Tiger’s Claw Slot dhe Gonzo’s Quest Slot.

Gjithashtu lojtarët kane mundësinë të vendosin baste në disa lloje të lojrave të tavolinës ku përfshihen disa variante të lojrave si blackjack dhe roulette. Më konkretisht disa prej tyre janë: Pirate 21 Blackjack, Pontoon Blackjack, Zoom Roulette etj.

Live Casino tek bet it all casino

Anetarët që janë duke kërkuar për edhe më shume emocion mund të drejtohen tek live casino ku do të mirëpriten nga stafi miqësor. Lojtarët do të gjejnë lojra live nga Evolution Gaming ku përfshihen Live Baccarat, Live Roulette dhe Live Blackjack.

Loja nga smartphone dhe tablet

Bet It All mund të aksesohet nga lojtarët edhe nga smartphone dhe tablet. Ata mund të vazhdojne të luajnë me një numër të madh lojrash të cilat janë optimizuar për tu përdorur edhe nga në këto pajisje.

Suporti

Cdokush që ka nevojë per ndihmë dhe asistencë mund të përdorë shërbimin që kazinoja vë në dispozicion me anë të live chat ku një agjent do të jetë i gatshëm tu pergjigjet pyetjeve tuaja. Gjithashtu mund të kërkoni suport edhe me anë të telefonit dhe e-mail.

Siguria dhe parimi i drejtësisë

Kazinoja ofron një eksperiencë loje online të sigurt me anë të përdorimit të certifikatave më të fundit të SSL Web Server. Kjo gjë bën që të dhënat personale, financiare dhe sensitive të jenë përherë të sigurta dhe të enkriptuara. Gjithashtu përdoren teknologjia më e avancuar dhe zhvilltues të software nga më të besueshmit për të garantuar një lojë të drëjtë.

4.3 rating

One Reply to “Bet it All Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X