Bet at Home Casino

4.6 / 5

50% deri në $200

Kushtet e Bonusit

Bet at Home Casino

  • Aprovuar nga eCogra
  • Licensuar në UK
  • Luaj nga Celulari, Tableti, Desktopi
  • Lojra me Jackpot Progresiv
  • Slot Machines, Poker Tournaments
  • Paketë e madhe e sporteve
  • eSports
  • Për shqiptarët e diasporës

Pros

  • Kazino Bet at Home mbetet një opsion shumë tërheqës për lojtarët qe deshirojne te perfitojne sa me shume. Përdorni pak përzgjedhje të lojrave dhe do te jeni në gjendje të arrini fitime marramendese. Është një kombinim fitimprurës.

Cons

  • Nuk lejohet ne Shqipëri

Bet at Home Casino info

Name Bet at Home Casino
Website URL www.bet-at-home.com
Established 1999
Minimum Deposit $10
Support Options Chat, E-mail, Phone
Deposit Options Bank Wire Transfer, MasterCard, Neteller, Paybox, Paysafe Card, Visa, Western Union, Przelewy24, Sofortuberwaisung, GiroPay, EPS, Multibanco, Diners Club International, Skrill, Maestro, Ukash, Skrill 1-Tap, WebMoney, Przelewy24 (by Skrill), iDeal (by Skrill)
Withdrawal Options Neteller, Visa, Western Union, Skrill, Maestro, Bank transfer, WebMoney
Limiti i tërheqjes $100.000/javë
Software NetEnt, Evolution Gaming, Amaya (Chartwell), Quickspin
Shtetet që nuk lejohen Francë,SHBA,Turqi,Shqipëri,Belgjikë,Spanjë,Portugali,Danimarkë,Republika Çeke,Rumani,Bulgari,Australi,Greqi,Rusi,Izrael,Irak,Iran,Siria,Afganistan,Hungari, Republika Popullore Demokratike e Koresë (DPRK)

Bet-at-Home:

Ështe ndër websitet me te klikuara per te luajtur poker por jo vetem.

Fillimisht si një faqje per baste sportive, shume shpejt kazino bet at home u zgjerua në vitin 2006. Baza e lojtarëve ka mbetur e fokusuar në sportin dhe në kazinone online.

Mungesa e konkurrencës në këtë faqe interneti është një ndihmë për lojtarët me përvojë të pokerit që kërkojnë të fitojnë para.

Si anëtar i IPN-së ka shumë cilësi të njohura që do të gjeni në vende të tjera në rrjet duke përfshirë programe relativisht të thjeshta por të përdorshme, promovime të shpeshta, lojtarë fillestare dhe një gamë të gjerë lojrash, përfshirë No-Limit Hold’em, Pot-Limit Omahadhe Seven-CardStudsi dhe disa lojëra më të pazakonta si Pesë-Card Drawdhe SOKO.

Bet-at-home Cash Games ( luaj poker online me lojra me para kesh )

Kazino Bet at Homeeshte nje website shume i klikuar. Ndoshta kritika më e madhe ndaj IPN është softueri, i cili përditësohet rrallë. Në të vërtetë kjo faqe eshte pak me e ngadalte, në krahasim me konkurrentët e saj, por funksionon shkelqyeshem dhe permbajtja eshte shume e lehtë për t’u kuptuar.

Megjithëse është një dhomë e vogël, kompania ofron disa promovime të jashtëzakonshme, duke përfshirë bonuse të mëdha, dhurata të shpeshta dhe një shumëllojshmëri të “freerolls” për lojtarë të rinj dhe me përvojë.

Bonuse dhe promocione

Luaj poker online per Bonuset e Bet at Home

Bonuset ne kete loje shumefishohen ne baze te shumes se luajtur dhe pikeve te fituara nga lojtari. N.q.s lojtari fiton 125 pike ato konvertohen ne 5 Euro.

Promocionet

Të gjithë lojtarët e rinj që regjistrohen në Bet-at-Home përmes Lojra Fati Online do të marrin një biletë eksklusive 10 Euro Twister në llogarinë e tyre. Lojërat Twister janë me tre duar Sit & Gome një çmim të rastit duke filluar nga 2 deri në 1000 herë me shume nga pagesa fillestare. Bileta jonë ekskluzive falas do të thotë që ju mund të fitoni 10,000 € në vetëm pak minuta! Luaj poker online duke perfituar nga ofertat promocionale te Bet at Home

TURNE DHE FREEROLLS

Lojtarët e turneut jane shume te avantazhuar.

Turneu ofron mijëra euro në garat e garantuara çdo ditë duke filluar nga  1€ deri në 4,000 €.

Luaj poker online ne Sit & Godhe tabela me 6 ose neste duar fillojne cdo minute.

Ka edhe një numër të madh të freerollëve në turne dhe në përvojën tonë fushat janë të vogla, gjë që është vetëm një gjë e mirë për lojtarët që kërkojnë të marrin një vlerë shtesë.

SOFTWARE-t dhe GRAFIKA

Lojtarët nuk do të luajne për software-in e bet-at-home. Kjo nuk do të thotë se kjo faqe nuk ka hijeshine e duhur dhe platforma duket e vjetëruar ne krahasim me konkurrentit e saj, por karakteristikat standarde janë të gjitha atje duke përfshirë  avatarët e personalizuar, tavolinat e rimbursueshme, monedhat e shumta, gjuhët e shumta, shënimet e lojtarëve,etj.

Tipar i Bet-at-Homejanë shuma e madhe e lojrave në dispozicion në këtë faqe interneti. No-Limit Hold’em dhe Pot-Limit Omaha janë padyshim nje triumf, po kështu janë Seven-Card Stud, Five-Card Draw, Five-Card Stud madje dhe SOKO. Ndoshta edhe më befasuese është që lojërat me Draw Five-Card janë përgjithësisht mjaft të luajtura. Luaj poker online duke kerkuar ne menune e kazinose per te gjitha keto lojra qe ne permendem me siper.

KONKURRENCA E BUTE

Konkursi i butë në bet-at-home është ajo që mban lojtarët te vazhdojne te luajne me teper.

Në vend që të fitoni një avantazh të kufizuar në disa nga faqet më të mëdha, është e mundur që të gjeni tabela në bet-at-home ku mund të ndizni lojën nëse nuk jeni të kujdesshëm. Bet-at-home ka një histori si një bast sportiv dhe një faqe kazinoje dhe që sigurisht punon në favor të lojtarëve me përvojë në poker. Shumë lojtarë pas fitores së një basti të madh bastesh do të hyjnë dhe do të përpiqen të shpenzojne disa nga ato para te fituara në poker.

Eshte e rrallë, por ka pasur disa raste ku kemi dëshmuar lojtarë të cilët në mënyrë të qartë nuk e kanë kuptuar renditjen bazë të pokerit. D.F shprehet: Une luaj poker online zakonisht gjithmone mbasi kam mbaruar punen dhe me pelqen se tepermi futja ne turne, eshte nje gare e ndershme dhe e kendshme. Jo gjithmone fitoj por me teper me pelqen gara midis lojtareve.

Ndryshe nga disa vende ku lojërat e ulëta janë të buta, por aksionet e mesme janë jashtëzakonisht të vështira kemi gjetur se ka disa pika të mira që duhen pasur në lojëra të mesme dhe madje edhe me aksione të larta. Problemi i vetëm është që lojërat me aksione të larta janë të rralla.

Luaj në Bet at Home

Komento

Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!