Pros
 • E licensuar në: MGA, UK Gambling Commission, IRC, Gibraltar
 • Krijuar më 1997
 • Ofron Live Casino , Slots, Jackpots, Table Games
 • Shërbimi i klientit 24/7
 • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC
 • Ofron gjithashtu Sports dhe Poker
Cons
 • Nuk operon në Australi dhe disa shtete të tjera
 • Ankesat vijnë zakonisht nga të ashtuquajturit "Bonus Abusers"

Analizë e 888 Casino

Kazinoja 888 është krijuar në vitin 1997 dhe arriti një sukses të shpejtë brenda pak vitesh, si një ndër kazinotë më të famshme online.

Shërbimi i kazinosë 888 është i shkëlqyer dhe i ofron klientit mundësi të mëdha zgjedhjeje. Ajo është një nga platformat më të mëdha të lojërave online në botë. Duke i ofruar klientelës së saj në rritje, një gamë të gjerë të lojërave të kazinove, opsioneve bankare dhe promocioneve konkuruese.

Përveç kësaj, kompania ofron një shërbim celular, që mund të shkarkohet në sistemet Android dhe iOS.

Çmimet e vlerësimit

Reputacioni është vendimtar për një faqe, dhe fakti që kompania 888 vazhdon të fitojë çmime të shumta për shërbimet e saj përmes platformave të shumta që disponon, do të thotë se ata janë duke bërë çdo gjë korrektësisht.

Kompania po e rrit reputacionin e saj në të gjithë botën, fillimisht duke arritur sukses të menjëhershëm në Itali dhe Spanjë. Gjithashtu, kjo kompani shtoi mbulimin e saj në celular dhe investoi shumë në tërheqjen e konsumatorëve të rinj përmes fushatave të marketingut. Në thelb, kjo është një kompani serioze, që ende dëshiron të ngjitet.

Softueri dhe slotet

Në momentin që filloni të luani, ju nuk do të zhgënjeheni. Faqja e internetit funksionon kryesisht në softuerin e vet, Dragonfish. Ai ofron një eksperiencë unike, krahasuar me grupet e tjera të dominuara nga softueri Microgaming , Netent dhe Playtech.

888 ka një përzgjedhje të lojërave të kazinove të dizajnuara nga ofruesit e softuerit, si: Random Logic, IGT / WagerWorks, Net Entertainment, Amaya dhe Microgaming .

Kompania 888 ka mbi 20 milionë klientë në mbarë botën. Kjo varet nga shijet e ndryshme të lojtarëve. Nëse jeni duke kërkuar një slot klasik prej 3 rrotullash ose një lojë me 5 rrotulla, kjo është faqja e duhur, sepse këtu ofrohen një shumëllojshmëri lojërash.

Ju gjithashtu mund të provoni fatin tuaj në lojërat progressive, si: Millionaire Genie, Incredible Hulk dhe Treasure Twirl.

Lojëra të tjera në kazino përfshijnë blackjack, ruletë dhe madje edhe një kazino live.

Promocionet në 888 Casino

888 Casino promovon një program VIP, që bazohet nga pikët që mblidhen. Mblidhni pikët e kërkuara dhe ngjitni shkallët VIP në çdo kohë. VIP-ët marrin oferta bonusi të posaçëm të kazinove, dhurata, tërheqje çmimesh dhe shumë stimuj të tjerë spektakolarë të shpërndara ekskluzivisht tek lojtarët besnikë të Kazinosë 888.

Kazinoja 888 ofron shërbimet e saj të kumarit online për përdoruesit e Android dhe iOS – që do të thotë që mund të luani sa herë dhe kudo që dëshironi, përderisa keni një lidhje të mirë interneti.

Të gjitha lojërat e popullarizuara elektronike janë të disponueshme në pajisjet e lëvizshme(celular dhe tablet), kështu që mund të luani në lojërat tuaja të preferuara ndërsa jeni në lëvizje.

Gjithashtu, është për t’u theksuar që platforma 888 ofron bonuse të ndryshme të hyrjes:

 • Për lojtarët e kazinosë ka një bonus falas, pa depozitë prej: $88 falas .
 • Lojtarët e Roulette, kanë një bonus prej: $50 falas.
 • Për lojtarët e Blackjack ka një tjetër ofertë, bonus maksimal prej: $1500 falas.

Cilësia dhe sasia

Nëse kërkoni një kualitet të lartë dhe shumëllojshmëri lojërash, kazinoja 888 është padyshim një nga opsionet më të mira. Me qindra lojëra elektronike të ndryshme online dhe softuerë me cilësi të lartë, mund të arrihen vetëm me një klikim.

4.3 rating

One Reply to “888 Casino”

 • Nëqoftëse eksperienca juaj e mëparshme ka qenë pozitive, ju lutemi, vendosni një koment poshtë për të ndihmuar vizitorët tanë që ata të bejnë zgjedhjen e duhur!

  1. Keni pyetje ose ankesë për këtë kompani?
  2. Keni probleme me verifikimin apo tërheqjen e parave në llogarinë tuaj?

  KUJDES: Ne mund tju ndihmojmë, por vetëm nëqoftëse jeni regjistruar nga faqja jonë e internetit.

  Na shkruani në: support@lojrafationline.com

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X