888

4.8 / 5

$88 bonus pa depozitë + 100% deri në $100

Kushtet e Bonusit

888

  • Lejohet në Shqipëri dhe Kosovë
  • Tërheqja e parave në mënyrë të shpejtë
  • Platformë e thjeshtë për tu naviguar
  • Luaj nga Celulari dhe Tableta
  • Ndër kazinotë më të famshme Online

Pros

  • Çdo kazino online ka avantazhet dhe disavantazhet e saj,por 888 anon më tepër nga e para,sepse ofron veprime bankare të sigurta dhe të shpejta,bonuse të konsiderueshme dhe një shumëllojshmëri lojërash.

Cons

  • Verifikohuni menjëherë që të mos keni asnje problem me kazinonë

888 info

Name 888
Website URL www.888.com
Established 1997
Minimum Deposit $20
Support Options E-mail, Phone
Deposit Options Bank Draft, Bank Wire Transfer, ClickandBuy, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Ukash, Visa Electron, PayPoint e-Voucher, Visa, Przelewy24, iDEAL, Sofortuberwaisung, POLi, Abaqoos, Boleto, Swedbank, eKonto, SEB Bank, Moneta, Diners Club International, Skrill
Withdrawal Options Bank Wire Transfer, Cheque, ClickandBuy, Laser, MasterCard, Neteller, PayPal, Visa Electron, Visa, Entropay, Moneta.ru, Skrill
Software Random Logic, Electracade, GamesOS/CTXM, Cryptologic (WagerLogic), 888 Gaming, IGT (WagerWorks), Cassava, Blueprint Gaming, Edict (Merkur Gaming), Dragonfish (Random Logic)
Licensuar në: Itali dhe Maltë
Shtetet që nuk lejohen Afghanistan, Asia, Australia, France, Gibraltar, Hong Kong, Indonesia, Iran, Iraq, Israel, Libya, Palestinian, Territories Sudan, Syria, Turkey, United States

Analizë mbi kazino online 888

Kazinoja 888 është krijuar në vitin 1997 dhe arriti një sukses të shpejtë brenda pak vitesh,si një ndër kazinotë më të famshme online.

Shërbimi i kazinosë 888 është i shkëlqyer dhe i ofron klientit mundësi të mëdha zgjedhjeje. Ajo është një nga platformat më të mëdha të lojrave online në botë. Duke i ofruar klientelës së saj në rritje,një gamë të gjerë të lojërave të kazinove, opsioneve bankare dhe promocioneve konkuruese.

Përveç kësaj, kompania ofron një shërbim celular, që mund të shkarkohet në sistemet Android dhe iOS.

Çmimet

Reputacioni është vendimtar për një faqe,dhe fakti që kompania 888 vazhdon të fitojë çmime të shumta për shërbimet e saj përmes platformave të shumta që disponon,do të thotë se ata janë duke bërë çdo gjë korrektësisht.

Kompania po e rrit reputacionin e saj në të gjithë botën,fillimisht duke arritur sukses të menjëhershëm në Itali dhe Spanjë. Gjithashtu,kjo kompani shtoi mbulimin e saj në celular dhe investoi shumë në tërheqjen e konsumatorëve të rinj përmes fushatave të marketingut. Në thelb, kjo është një kompani serioze,që ende dëshiron të ngjitet.

Softueri dhe slotet

Në momentin që filloni të luani,ju nuk do të zhgënjeheni. Faqja e internetit funksionon kryesisht në softuerin e vet, Dragonfish. Ai ofron një eksperiencë unike,krahasuar me grupet e tjera të dominuara nga softueri Microgaming dhe Playtech.

888 ka një përzgjedhje të lojërave të kazinove të dizajnuara nga ofruesit e softuerit,si: Random Logic, IGT / WagerWorks, Net Entertainment, Amaya dhe Microgaming .

Kompania 888 ka mbi 20 milionë klientë në mbarë botën.Kjo varet nga shijet e ndryshme të lojtarëve. Nëse jeni duke kërkuar një slot klasik prej 3 rrotullash ose një lojë me 5 rrotulla,kjo është faqja e duhur,sepse këtu ofrohen një shumëllojshmëri lojërash.

Ju gjithashtu mund të provoni fatin tuaj në lojërat progresive si Millionaire Genie, Incredible Hulk dhe Treasure Twirl.

Lojëra të tjera në kazino përfshijnë blackjack, ruletë dhe madje edhe një kazino live.

Promocionet

888 Casino promovon një program VIP, që bazohet nga pikët që mblidhen. Mblidhni pikët e kërkuara dhe ngjitni shkallët VIP në çdo kohë. VIP-ët marrin oferta bonusi të posaçëm të kazinove, dhurata, tërheqje çmimesh dhe shumë stimuj të tjerë spektakolarë të shpërndara ekskluzivisht tek lojtarët besnikë të Kazinosë 888.

Kazinoja 888 ofron shërbimet e saj të kumarit online për përdoruesit e Android dhe iOS – që do të thotë që mund të luani sa herë dhe kudo që dëshironi, përderisa keni një lidhje të mirë interneti.

Të gjitha lojrat e popullarizuara në lojëra elektronike janë të disponueshme në pajisjet e lëvizshme(celular dhe tablet), kështu që mund të luani në lojërat tuaja të preferuara ndërsa jeni në lëvizje.

Gjithashtu eshte per tu theksuar qe platforma 888 ofron bonuse te ndryshme te hyrjes.

  • Për lojtarët e kazinosë ka një bonus falas, pa depozitë prej: $88 falas .
  • Lojtarët e Roulette, kanë një bonus prej: $50 falas.
  • Për lojtarët e Blackjack ka një tjetër ofertë, bonus maksimal prej: $1500 falas.

Cilësia dhe sasia

Nëse kërkoni një kualitet të lartë dhe shumëllojshmëri lojërash, kazinoja 888 është padyshim një nga opsionet më të mira. Me qindra lojëra elektronike të ndryshme online dhe softuerë me cilësi të lartë,mund të arrihen vetëm me një klikim.

Luaj në 888

Komento

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!