Kriteret kryesore të rishikuara për cdo kazino online

1. Licensa dhe shteti i licensimit ( Maltë, UK etj )
2. Programuesi i lojrave, software provider, marka të njohura të biznesit
3. Reputacion maksimal në treg
4. Pagesat e fitimeve të lojtarëve në kohë ( Minimumi 5 orë – Maksimumi 2 ditë )
5. Mundësia për të paguar mbi 200 mije euro në rastet kur lojtari fiton.
6. Limiti i tërheqjes së parave brenda një muaji ( Praktikat e këqia të kazinove fantazëm vendosin një limit tërheqje prej 3 mije eurosh në muaj që do të thotë ne rast se ju fitoni 250 mijë euro do tju duheshin përafersisht 7 vjet për të marrë paratë tuaja kjo eshte e papranueshme )
7. Suporti i klientit dhe gjuhët e huaja në dispozicion për klientin.
8. Bonuse tërheqese pa shumë ndërlikime dhe terma të vështira.
Rank Casino Bonus Min. Deposit Visit
1 100% deri në $200T & C Apply $10 Visit Review
2 winspark casino 5 EUR FALAS plus 100% deri ne 200EUR!Aplikohen kushtet e bonusit 10EUR Visit Review
3 instant pay casino 100% deri në 100 EUR + 100 Free SpinsAplikohen kushtet e bonusit! 10 EUR Visit Review
4 regent casino 100% deri në 200 EUR + 30 Free SpinsAplikohen kushtet e bonusit 10 EUR Visit Review
5 Bet365 Casino 100% deri në $200Kushtet e bonusit $10 Visit Review
6 casoola casino 100% deri në $1500 + 200 free spinsKushtet e bonusit $10 Visit Review
7 casino gods 4 Depozitat e para deri në $1500 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit $10 Visit Review
8 casino kingdom $1 depozitë dhe 40 mundësi fitimi për JackpotKushtet e bonusit $1 Visit Review
9 kassu casino 100% deri në $1500 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit $10 Visit Review
10 web slot casino 100% deri në $200 + 100 Free Spins Falas!Kushtet e bonusit $10 Visit Review
11 crazy fox casino 20% cash back cdo ditë + Free lottery tickets!Kushtet e bonusit $5 Visit Review
12 genesis casino 100% deri në $1000 + 300 Free SpinsKushtet e bonusit $10 Visit Review
13 joy casino 200% deri në 2000 EURKushtet e bonusit 5 EUR Visit Review
14 casino x 200% deri në 2000 EURAplikohen kushtet e bonusit 5 EUR Visit Review
15 träda casino logo 100% deri në $100 + Free Spins pa depozitë!Kushtet e bonusit $10 Visit Review
16 true flip casino logo 200 % deri në 200 EUR + 50 Free SpinsKushtet e bonusit 10 EUR Visit Review
17 casino.com logo 100% deri në $400Kushtet e bonusit $10 Visit Review
18 unique casino logo 100% deri në 200 EURKushtet e bonusit 10 EUR Visit Review
19 fast pay casino 100% deri në 100 EUR + 100 Free SpinsKushtet e bonusit 10 EUR Visit Review
20 wild casino 100% deri në $1000Kushtet e bonusit $20 Visit Review
21 sportsbetting 50% deri në $1000Kushtet e bonusit $10 Visit Review
22 betonline 100% deri në $1000Kushtet e bonusit $10 Visit Review
23 eurogrand casino 100% deri në €300Kushtet e bonusit €10 Visit Review
24 cosmo casino 150 shance për tu bërë milioner + 100% deri në €250Kushtet e bonusit €10 Visit Review
25 200% deri në €100Kushtet e bonusit €10 Visit Review
26 100% deri në €500 + 225 free spins + deri në 5 BTCKushtet e bonusit €5 Visit Review
27 euslot logo 100% deri në €100Kushtet e bonusit $€/5 Visit Review
28 comeon casino 100% deri në $25Kushtet e bonusit $5 Visit Review
29 kajot casino 50 free spins + 100% deri në $300Kushtet e bonusit $5 Visit Review
30 125% deri në $50010xbonus $5 Visit Review
31 luaj poker amerikan 200% deri në $22Kushtet e bonusit $5 Visit Review
32 bitcasino 100% deri në uB 1 milionKushtet e bonusit $5 Visit Review
33 casino action 100% deri në $150Kushtet e bonusit $5 Visit Review
34 zodiac casino 80 shanse për tu bërë milioner!Kushtet e bonusit $5 Visit Review
35 betwinner live casino 100% deri në $100Kushtet e bonusit $1 Visit Review
36 luaj bingo falas 100% deri në $400Kushtet e bonusit $10 Visit Review
37 bingo ne internet 100% deri në $25Kushtet e bonusit $10 Visit Review
38 luaj bingo online 500% deri në $50Kushtet e bonusit $5 Visit Review
39 kazino 1xbet 100% deri në $300 + 30 free spinsKushtet e bonusit $1 Visit Review
40 golden star casino 100% deri në $100 + 100 free spinsKushtet e bonusit $10 Visit Review
Click Now!

Artikujt më të lexuar

netbanking

Kazino online në Indi, Netbanking, një mënyrë e re për depozitim parash.

Jemi shumë të gëzuar t’ju njoftojmë se me në fund kemi një mënyrë të re depozitimi për lojtarët e kazinosë...

kazino te reja

Kazino të reja 2020!

Kazino të reja për vitin 2020! Të nderuar miq të faqes tonë, më poshtë mund të ndiqni listën e “kazino...

kompania apex

Kompania Apex, gjigandi i makinave te lojrave te fatit

Kompania Apex Gaming, nje evoluim perfekt drejt teknologjise se re Cila eshte kompania Apex Gaming, kompania qe ofron lojrat me...

lojra kazino, 5 shtatat

Lojra kazino, 5 shtatat dhe “magjia” e numrit 7

Cilat lojra kazino jane me atraktivet, 5 shtatat apo….? Shume lojra kazino argetojne lojtaret online nga e gjithe bota por...

$20 Million Giveaway, $10.000 çdo javë, Mega Event në "Casino Rewards"Regjistrohu!!!