Luaj kazino online, si të regjistrohemi?

Ku të luaj kazino online, si të verifikohem?

luaj kazino online

Ku te luaj kazino online…..? Ka me qindra te tilla.

Pikesepari duhet te kontrolloni a lejohet kazinoja ne shtetin ku ju jetoni?

Shume nga kazinote qe ne kemi listuar nuk pranojne lojtare nga nje numer i konsideruar shtetesh, por ne jemi treguar te kujdesshem per te vetmen arsye qe Shqiptaret e Shqiperise dhe ato te Kosoves te keni opsionin e tyre me te mire per te luajtuar nga shtepia e tyre.

Pra shume nga operatoret tane operojne ne Shqiperi dhe Kosove.

2. Luaj kazino online me bonuse llogjike

Beni kujdes kur zgjidhni bonusin e kazinose pasi ka raste kur bonusi perbehet nga rregulla dhe kushte te forta te cilat do te kerkojne kohe qe ta “pastroni” pastaj ta terhqini ne llogarine tuaj.

Zakonisht bonuset kerkoje te luhen mesatarisht rreth 20 deri ne 40 here varet nga lloji i bonusit dhe lloji i kazinose.

Keshilla Jone qendron ne faktin qe mos abuzoni me bonuset qe kalojne $300, pasi shuma qe duhet “xhiruar” eshte e larte.

Si të regjistrohem dhe luaj kazino online?

Procesi i regjistrimit eshte shume i thjeshte, dhe praktik

Psh: ja formulari i regjistrimit ne Kazino Blackjack Ballroom:

Kazinoja kerkon vetem: Emer, Mbiemer dhe adrese e-maili.

luaj kazino online

Kini parasysh mbasi te shkarkoni softuerin kazinoja sigurisht do tju kerkoje te dhena te tjera te cilat kane te bejne me verifikimin e plote te identitetit tuaj.

Nje element shume i rendesishemper tu permendur,  eshte fakti qe nqs jeni nje lojtar i verifikuar ne Neteller, Skrill, Paypal apo ndonje procesor tjeter pagesash atehere kazinoja do ta kete me te lehte te besoje ne identitetin tuaj pasi vete keto procesore perdorin metoda te forta verifikimi. Mos abuzoni me bonuset e kazinove pasi ato e gjejne kollaj ate lojtar qe luan thjesht per te perfituar nga bonuset. ( Bonus Abuser )

Elemente kyce gjate procesit te regjistrimit:

  1. Kur ju kerkohet Emri dhe Mbiemri sigurohuni qe te vendosni te sakte informacionin njesoj si e keni te shkruar ne Karten e Identitetit ose Pasaporten tuaj.
  2. 2. Tek adresa e shtepise, vendosni te sakte adresen e vendbanimit tuaj dhe sigurohuni qe merrni faturen e energjise, apo fatura te bankes ne ate adrese, ne menyre qe kur per shembull nje faqe bastes ( jo te gjitha ) tju dergoje nje zarf me kod verifikimi ju te keni mundesi ta hapni.
  3. Fjalekalimin mundohuni ta beni sa me te veshtire per tu gjendur pasi ka pasur raste madje prape ndodhin qe mund tju vjedhin te dhenat personale te llogarise.

Verifikimi I Identitetit kerkon:

  1. Proven e adreses se shtepise duke kerkuar nje fature te energjise elektrike apo fature telefoni apo fature interneti.
  2. Prove e moshes tuaj, duke kerkuar te beni foto ose skanim te Kartes tuaj te identitetit, Pasaportes ose Leje Qarkullimi.
  3. Prove e menyres se pageses, skanim ose foto e pjeses se perparme dhe te mbrapme te kartes tuaj te perdorur per te depozituar,  gjithashtu dhe verifikim i llogarise elektronike te quajtur eWallet ( Portofol Elektronik ) si: Skrill, Neteller, Paypal

Pra regjistrohu ne menyre te sakte dhe luaj kazino online paqesisht.

Per te luajtur mjafton te zgjidhni ne menune kryesore kategorine e preferuar te lojrave, si blackjack, poker, video poker, slots, apo jackpots dhe jeni gati per te filluar aventuren tuaj.

Artikuj te vlefshem:

Si te paguajme ne kazino online?

A Jane te sigurta lojrat e fatit online?

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X