Luaj kazino – teknikat e sloteve online

Luaj kazino duke perdorur teknikat me te mira te sloteve.

luaj kazino falas

Luaj kazino per te kuptuar menyren si funksionon nje loje apo makine lojrash ne kazinote online. Fatin nuk kemi mundesi ta kontrollojme por mund te aplikojme teknika te caktuara te cilat na ndihmojne qe te rrisim shanset per te fituar. Edhe pse rregullat janë të njëjta, makinat nuk janë. Është e rëndësishme që të dini llojin e lojes që po luani ose do të luani.

Cilat simbole ekzistojnë? Cilat janë më të vlefshmet? A kanë një linjë pagese apo disa?

Ekzistojnë një sërë pyetjesh megjithatë themelore është qe të pyesni veten para se të filloni të luani.

  • Çdo makinë është projektuar me një rutinë  pagese, kështu që është interesante që ju të dini se çfarë është kjo rutinë për të njohur kohën ideale në të cilën duhet përdorur automati.
  • Mbani në mend se, në përgjithësi, makinat me çmimet më të shpeshta ose të rregullta vendosen në hyrje të kazinove për të tërhequr sa më shumë njerëz që të jetë e mundur.
  • Shikoni përqindjen e rimbursimit ose shkallën e transferimit të makinës.
  • Për çdo 100 euro që luhen në automat, sa kthehet? 95 euro? 97?  

“ Zakonisht une luaj kazino ne makinat qe rimbursojne mbi 97 % dhe keto pothuajse jane te listuara ne faqen tuaj thote Ardiani nga Tepelena me banim ne Londer.

  • Teknika e ndjesise se do te fitoni: 

Nëse mendoni se fati është në anën tuaj sot dhe keni menduar të luani gjithsesi, ju sugjerojmë që ta provoni.

Bëhet fjalë për baste në një lojë të vetme sa më shumë para që është e mundur. Nëse fitoni, luani sërish. Nëse e humbni, thjesht ndërroni makinën.

– Kur nuk keni shume para zgjidhni lojra me pagesa te vogla por te shpeshta. Është e vërtetë që ju nuk do të jeni të pasur, por do te merrni më shumë fitime afatshkurtra.

Sa më i vogël të jetë çmimi që makina akumulon, aq më shumë mundësi ju duhet të fitoni.

  • Këshilla

Është e vërtetë që sa më shume baste të bësh, aq më i madh është çmimi që mund të zgjedhësh, por kjo nuk ka të bëjë fare me shanset.

Fakti që basti juaj është më i lartë nuk do të bëjë që ju të keni më shumë ose më pak shanse për të fituar.

Siç kemi përmendur, makinat kanë rutinat e pagesave.

Mos mendoni se për shkak se luani për një ditë të tërë në të njëjtën makinë, duhet t’ju japë një çmim po ose po. Harrojini frazat kur mendoni qe “ Po Patjeter, sot do te luaj kazino falas dhe pasi te shikoj qe do te fitoj duhet ta provoj me para te verteta. Nuk funksionon ashtu. 

Nëse jeni duke luajtur lojra me nivele progresive, lojra me cmime jackpot atehere eshte mire te luani me betin me te madh te mundshem i cili nuk i kalon 6 euro, maksimumi 12 euro

Nëse luani në internet, shanset për fitore rriten. Kur luani në një kazino online ju mund të fitoni 4 deri 6% më shumë se në një kazino të vërtetë.

Vendosni një sasi parash në dispozicion për të luajtur dhe një kufi për të luajtur.

Ndonjëherë fitorja në fillim nuk duhet te percaktoje qe do te jeni fitues ne vazhdimesi, Ndoshta do te ishte me e zgjuar ideja qe te depozitoni pa nje bonus te caktuar, te fitoni le te themi 100 euro dhe te dilni nga kazinoja menjehere duke kerkuar terheqjen e parave ne PayPal ose karte krediti,

Luaj kazino ne internet, me pagese nepermjet PayPal apo karte krediti por nqs fiton kurseje kohen duke u marre me dicka tjeter dhe kthehu perseri pas nje jave. 

Emocioni i momentit kontrollon te gjithe diten tuaj ne rast se shpenzon me teper kohe sec duhet ndaj luaj kazino ne afate llogjike kohore.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X