Lotaria online, Mega Millions shkon $970 million

Lotaria Mega Millions arrin ne nivelin e 970 milion dollareve

lotaria

Neqoftese nuk keni luajtuar akoma atehere ky eshte momenti i duhur pasi lotaria Mega Millions ka arritur nje cmim marramendes prej 970 milion dollaresh. Tashme kompania Jackpot ofron mundesine qe ju te blini bileten tuaj te fatit direkt nga faqja e tyre, dhe ne e-mail do tju vije bileta juaj me numrat e zgjedhur e skanuar. 

Ne rast se jeni fitues atehere cmimi eshte i juaji pas mbajtjes se taksave ne USA aty ku dhe lotaria mbahet.

Kur hidhet Shorti i Lotarise?

10:45 PM me oren amerikane eshte momenti i fundit kur ju keni mundesi te blini nje bilete lotarie. 

Nqs humbisni mundesine per kete rradhe mos u shqetesoni sepse faqja Jackpot mbulon lotarite me te famshme ne Amerike dhe Europe si: Euromillions, Mega Millions, Power Ball etj

Ne shorteun e se Martes nuk pati fitues te cmimit te madh por dikush nga nje dyqan ne San Francisko gjeti 5 nga gjashte numrat totale te llotarise dhe mori me vete nje cmim prej 1.9 milion dollaresh.

Mundesi per te fituar tek lotaria Mega Millions

Ne fakt mundesia eshte 1 ne perafersisht 300 milion por ekspertet thone nqs nuk luan nuk mund te fitosh ndaj fatit nuk i dihet asnjehere. Ne rast se bileta me fat qellon nga kombinimi i numrave qe ju keni perzgjedhur, kompania Jackpot do tju komunikoje shumen e fituar, megjithate nuk eshte e thene te fitoni patjeter 970 milione dollare.

Mega Millions ofron dhe cmime te tjera. Shiko detajet e Mega Millions

Si te luajme Online?

lotaria

Eshte shume e thjeshte, ashtu si dhe ne foto tregohet faqja kryesore e jackpot.com ku ju duhet te zgjidhni Mega Millions si opsion dhe te regjistroheni duke vendosur e-mailin tuaj.

Pas konfirmimit te llogarise do te hyni ne platforme ku do te keni mundesi te zgjidhni numrat tuaj dhe te konfirmoni blerjen e biletes.

Bileta kushton vetem 5 euro nje kombinim

Ju urojme fat!

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X