Lojra jackpot, luan ne iPad dhe fiton $4.3 million

lojra jackpot

F.D  Nga I papune u be milioner brenda dites dhe fitoi  €4,365,843 ne MEGA MOOLAH NE CAPTAIN COOKS CASINO ne mars 2018 duke luajtur lojra jackpot!  

Ne ndonjehere  zgjohemi dhe nuk e kuptojme qe fati  po na troket tek dera! Zgjohemi ne mengjes dhe e shohim veten ne pasqyre dhe  na duket nje dite  si gjithe te tjerat, pa e kuptuar qe fati eshte shume afer nesh. Nderkohe kur zgjohemi ne vazhdojme me rutinen e perditshme duke mos kuptuar qe fati eshte  nje hap larg. Kjo I ndodhi pikerisht  F.D,I cili i pushuar nga puna ate dite dhe i pashprese provoi fatin duke luajtur lojra jackpot dhe u be milioner brenda dites.

“Po luaja mbreme lojra jackpot ne shtepi pas kisha humbur punen. Menaxheri  im me pushoi nga puna nderkohe qe un kisha qene korrekt, dhe nuk kisha bere asnje gabim ne pune, po punoja I palodhur dhe po kisha rezultate ne pune. Papritur dhe pakujtuar ai me tha qe mos u kthe me ne pune. U ndjeva shume keq sa me doli gjumi ne mes te nates dhe po ate nate luajta dhe fitova  $4.3 million.


F.D ishte perseri i merzitur mengjesin tjeter prej humbjes se punes, por ne te njejten kohe kur mendoi cfare kishte fituar nje nate me pare u ndje shume i gezuar prej fitimit te madh  qe kishte fituar. Ishte ende shumë i mërzitur kur i folëm atij mëngjesin e ardhshëm për humbjen e punës së tij, por nuk krahasohej me gezimin që ndante me ne.

Një lojtar i mprehtë që nga qershori 2017, F.D. është tërhequr për herë të parë nga një reklamë që kishte parë për slotin tonë  Millionaire Maker Mega Moolah dhe ishte i impresionuar nga loja. Ne pyetëm se çfarë kishte ndodhur saktësisht kur fitoi:

“Natën e kaluar, rrota e fitimit të parave u shfaq tri herë! Vura bast vetëm 1,25 €. Herën e parë fitova 10 €, pastaj fitova 100 Euro dhe pastaj nuk fitova me dhe mendova mirë, nëse nuk fitoj tani, do të kem një bilanc total prej €500. Rashe  në gjumë me iPadin  tim në shtratin tim dhe unë duhet ta kem rrëzuar atë, sepse papritmas iPadi ishte në dysheme dhe muzika ishte ende duke luajtur dhe më zgjoi. Nuk ndihesha mire ,për shkak të asaj që kishte ndodhur atë ditë, siç thashë, kështu që dëshiroja të luaja pak më shumë dhe të shpenzoja atë që kisha fituar deri tani dhe pastaj në orën 1 ruleta u shfaq për herë të tretë dhe arriti në 4.3 milionë!”


F.D ishte shume i mbingarkuar psikologjikisht kur folem me te. Ai ka planifikuar te beje bamiresi me parate qe ka fituar ne lojra jackpot, per te ndihmuar jetimet dhe njerezit e paafte fizikisht. “Unë i kam ndihmuar gjithmonë njerezit dhe tani po shperblehem!”

Ne po e mirëpresim takimin me F.D.  dhe jemi te paduruar për të ditur më shumë rreth fitores se tij të pabesueshme. Është një kënaqësi e madhe qe dime se fitimi i një shume të tillë do të thotë shumë dhe kjo tingëllon se F.D. do ta vërë atë drejt disa kauzave te mrekullueshme, dhe duke i dhënë vetes dhe familjes së tij jetën që kishin ëndërruar.

Provo dhe ti Fatin tend sot!

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X