Lojrat e fatit online, a jane ato te sigurta?

Lojrat e Fatit Online apo Kazinote Virtuale jane forma me e preferuar e argetimit ne internet.

lojrat e fatit online

Per te luajtur ne lojrat e fatit online mjafton te keni:

 1. Nje karte krediti
 2. Llogari bankare
 3. Laptop
 4. Desktop
 5. iPad ose 
 6. Telefon Celular 

dhe “VOILA” , keni hyre ne rrjetin me te famshem te argetimit online.
Mund te luani me para fallco per tu argetuar dhe per te kuptuar si funksionojne lojrat dhe me pas mund te vendosni te depozitoni nje shume te caktuar per te provuar fatin tuaj REAL.


Do pyesni ju a eshte e mundur te luash ne lojrat e fatit online me para te verteta dhe neqoftese fiton “ka mundesi te terheqesh parate ne llogarine bankare”?
Gjeja me e thjeshte eshte terheqja e parave drejt te njejtes karte qe keni bere dhe depoziten ose nepermjet nje procesori pagesash si: Neteller ose Skrill apo dhe Paypal per disa Kazino. Per menyrat me te mira te pagesave dhe si funksionon shko KETU

Sistemet e sigurise per lojrat e fatit online jane avancuar se tepermi vitet e fundit dhe kompanite prestigjioze investojne miliona dollare ne vit vetem per sigurine e klienteve te tyre. Informacioni dhe te dhenat tuaja jane te ruajtura ne server ne menyre te enkriptuar, keshtu qe nuk duhet te shqetesoheni per kete pjese.

Kategorite me te njohura ne lojrat e fatit online jane: 

 1. Web-based kazino
 2. Download-based kazino
 3. Virtual Kazino 
 4. Kazino LIVE
 5. Baste Online etj’

Kazinote me shkarkim ofrojne kualitet HD dhe jane me te perdorua megjithate me perdorimin e iPad dhe telefonave cellulaire njerezit mund te luajne edhe ne versionin flash te kazinove.


Te gjitha variantet e ketyre kazinove ne internet kane nje perqindje pagimi qe zakonisht eshte me e larte se kazinote ne qytetin tuaj. Shumica e kompanive qe operojne online blejne programet me te fundit te prodhimit te softuereve te lojrave si: Microgaming, CryptoLogic, Amaya, Playtech apo Realtime Gaming. Te gjitha keto programe bazohen ne RNG ( random number generator ) nje algoritmi qe nuk le vend per spekullim apo manipulim te rezultatit te betit tuaj! Cdo bet ka nje rezultat teper te rastesishem dhe te ndershem.

” KUSH I KONTROLLON KAZINOTE NE INTERNET? “
Ashtu si ne jeten tone te perditshme qe ligji organizon funksionimin e cdo biznesi edhe ne internet ka disa rregullatore, institucione te certifikuara te cilat monitorojne rezultatet mujore te kazinove dhe njeri nga keto quhet eCogra

eCogra si nje organizate teper e rendesishme, kontrollon dhe certifikon te gjitha keto kompani qe operojne  ne internet
Cdo ankese apo problem qe mund te linde midis lojtarit dhe kazinose zgjidhet me nderhyrjen e eCogra!
Mundesite e manipulimit pothuajse nuk egzistojne. Nje biznes afatgjate e ka jeten shume te shkurter ne rast se pretendon te vjedhe lojtaret e tij. 

Ku licensohen lojrat e fatit online?

Do te ishte nje pyetje me vend. Te hapesh nje kazino online, e marre si biznes me detyrime ne shtet dhe taksa, vetem licensa kerkon te kesh nga $500.000 deri ne $2.000.000. Pas licensimit vijne procese te tjera duke llogaritur punetoret dhe zyrat, dhe softweri, etj plus 2 milion dollare te tjere.

 • Shtetet ku licensohen kazinote ne internet jane te pakte dhe te perqendruar ne vende ku taksat jane te uleta. Me te njohurat jane: 
 • Gjibraltar
 • UK
 • Khanauake
 • Malta
 • Antigua 
 • Kuracao

Casino Rewards eshte nje kompani qe ka mbi 20 vjet qe operon ne treg me pronesi te mbi 20 kazinove online, ndaj dhe ne kemi zgjedhur ti promovojme bashke me disa operatore te tjere serioze ne treg! Ata jane plotesisht te licensuar dhe kane nje histori te paster dhe serioze me lojtaret e tyre. Shumica e historive te lojtareve milionere qe ne publikojme i marrim nga faqja e tyre zyrtare!

Lojrat ne keto kazino jane nga me te ndryshmet dhe plotesojne shijet e gjithsecilit. Me te njohurat jane: 

 1. Slot Machines
 2. Blackjack
 3. Roulette
 4. Poker 
 5. Bingo
 6. Live Poker
 7. Live Roulette

 Shume nga lojrat e fatit online qe ne ju sugjerojme te luani ofrojne bonus per depoziten e pare dhe kjo krijon nje avantazh teper te madh per lojtarin.  Marrim nje shembull:Neqoftese pa bonus do te depozitonit $100 atehere ju me siguri do te luanit me bet te vogel per te mos humbur menjehere parate e depozituara por duke perfituar nga bonusi i mireseardhjes nga kazinoja ( qe zakonisht eshte 100% ) atehere ju menjehere mund te startoni me bet te difishuar ku dhe mundesia per te fituar eshte me e madhe. Mundesite e fitimit te kazinove jane njesoj si kazinote fizike, madje sipas sondazheve mundesite e fitimit ne kazinote online mendohet qe jane me te medha ne perqindje.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X