Lojrat e fatit ne Angli

Lojrat e fatit ne Angli ( UNited Kingdom ) jane aktiviteti me i perhapur ndoshta ne te gjithe Europen e zhvilluar. Konsiderohet si vendi me i mire per te ushtruar kete aktivitet. Qe me perhapjen e internetit, UK ka qene ne pararoje te industrise se lojrave te fatit online.

Shqiptaret ne Angli perbejne nje komunitet relativisht te madh perafersisht rreth 100.000. UK eshte vendi i pare qe leshon licensa per kompanite e basteve online, operatoret qe ofrojne produkte te kazinose dhe pokerit online. Bastet sportive dhe lojrat e kazinose permblidhen ne nje platforme te vetme dhe regjistrohen prane UK Gambling Commission, i cili kohet e fundit ka vendosur rregulla shume strikte per menyren se si duhet te bejne biznes. 

Lojrat e fatit ne angli i krijojne qytetareve angleze mundesine qe te regjistrohen dhe te luajne pothuajse ne te gjitha kompanite me te famshme, si nga ato brenda Anglise ashtu edhe ato qe jane te regjistruara ne shtete te tjera por qe mbajne nje license per te operuar ne UK. Megjithate duhet te kesh nje llogari bankare te regjistruar ne Angli, dhe me ate llogari bankare apo karte krediti ju mund te regjistroheni ne sherbime te tjera sekondare, te quajtur ndryshe Portofol Elektronik si: PayPal apo Neteller.

Ofertat e kazinove jane nga me atraktivet ne Angli per shkak te konkurences se madhe qe egziston. 

Kazino te tilla me reputacion si: EuroGrand, Betsson apo William Hill Bingo jane tashme te njohura per bonuset e shumta qe ofrojne cdo jave per lojtaret e regjistruar. Gjithashtu shume operatore te rinj nxitojne te aplikojne per nje license per te operuar brenda territorit te Anglise.

Bonuset e kazinove te reja jane po aq terheqese sa edhe firmat e vjetra te njohura ne industri, te tilla jane: The Gold Lounge, Golden Star apo lojrat gervishtese te Prime ScratchCards.

Tregu i basteve online

Ka kompani te cilat lejojne lojtaret te vendosin vete koeficientet dhe nqs nje lojtar tjeter pranon te vendose bast atehere basti konsiderohet i vene, vetem se ai qe vendos koeficientet, duhet te kete mjaftueshem para ne llogari per te paguar kundershtarin ne rast se ai fiton.

Eshte ndoshta me i madhi ne industri, ne Europe. Lojtaret kane mundesi te vendosin bast per skuadren apo ne gara me kuaj, humbesin, dhe nga rezultati mund te fitojne shuma ne varesi te bastit dhe koeficientit.  

Kjo lloj bastvenie quhet Lay Betting.

In-Play Betting option, baste gjate lojes

Bastet live jane opsioni me i preferuar i bastvenesve Angleze, dhe me kete mbyllim analizen tone per lojrat e fatit ne Angli.

Shiko listen qe pranon lojtare nga Anglia

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X