Xtra Hot
4.0/5

Xtra Hot

Luaj lojën në netBet Casino!
Luaj lojën!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Pros
  • Nuk ka Cmim Jakcpot
  • Free Spins
  • Multiplier deri ne x15
  • Wild Symbol
  • Scatter Symbol
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC

Lojra apex – Xtra hot – Novomatic Games

Xtra Hot është një nga shume lojra apex falas qe ne ofrojme e krijuar nga Novomatic, me pese linja dhe qe eshte mjaft e ngjashme me Sizzling Hot. Nuk ka strukturen e sloteve me 20 linja si per shembull Perlat e Detit dhe nuk ka shume kombinacione figurash fituese por nje figure e plote ne te gjitha linjat ju ben fitues maksimal.

Simbolet tradicionale

Simbolet e zakonshme klasike në lojën  Xtra Hot, jane yjet, shtatat, qershi, limon, portokall dhe simbole bar. Gjithashtu nuk do t’ju duhet kohë të kuptoni se si funksionon kjo lojë, sepse thjeshtësia është pika e saj e fortë.

Figurat kryesore te bonusit ne lojra apex Xtra Hot

Nuk ka Wilds, por një Shtatë Speciale
Shtata ka aftesine tju jape 1.000 here me shume bastin tuaj kur 5 prej tyre shfaqen në një vijë. Yll i Verdhë do të paguajë pavarësisht nga Pozita e tij
Ylli i verdhë është shpërndarja dhe ajo paguan pavarësisht pozicionit të saj në rrotull. Ju do të duhet te kapni të paktën 3 prej këtyre për të marre një pagim.

Ky tipar i bonusit mbështetet shumë në numrin e simboleve të vendosura në rrotull. Për shembull, duke goditur 9 të një lloji në 3 rrotat e para do të fitoni 3X pagimin tuaj, 12 të një lloji në 4 rrotat e para do të fitoni 4X pagimin tuaj; ndërsa 15 të simboleve të llojit do të merrni 5X fitimin tuaj total. Keto lojra fati apex falas jane shume interesante per faktin se nuk kane komplikacione dhe jane shume te thjeshta vizualisht, dhe paguajne fuqishem kur paguajne, mjafton te keni pak durim.

Mund te luaj nga celulari

Lojen Xtra Hot mund ta luani nga telefoni juaj celular ose tableti, apo kompiuteri juaj. Kazinote qe ofrojne kete loje ofrojne gjithashtu dhe lojra apex falas te tjera me cilesi te larte dhe ose me pagese duke depozituar ne kazino nepermjet menyrave te depozites.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X