Starburst
5.0/5

Starburst

Luaj lojën në Betwinner Casino!
Luaj lojën!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Loja Starburst

Nje loje interesante me nje grafike simpatike te ofruar nga prodhuesi per lojra kazino Netent. Nje kompani prestigjioze me nje reputacion te madh te ndertuar vitet e fundit dhe duke u renditur tek me te mirat duke perfshire dhe Microgaming.

Karakteristikat

Starburst ka nje grafike mesatare perbere nga numra, diamante, bar dhe YJET. Pergjithesisht ka nje payout te mire ashtu si dhe lojra kazino te tjera ne arkiven e kazinove online

Bonuset

Starburst nuk shquhet per bonuse te shumta si loje por ka nje vecanti te programit to bonusti gjate lojes. Nderkohe qe shtypni butonin per nje rrotullim ne rast se shfaqen 3 YJE ne Njeren nga linjat e mesit ( 2,3,4 ) ato YJE jane figura WILD 

YJET( WILD )e kombinuar me figurat e tjera te lojes japin pagese te larte, sidomos kur kombinohen yjet me shtatat.

Ku mund te luhet

Kete loje mund ta luani ne desktop ose nga telefoni apo tableti. 

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
5 EUR FALAS + 100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins

Kazino e re 2021, Gslot Casino, $200 BONUS + 200 Free Spins!!!

X