Sizzling Hot
5.0/5

Sizzling Hot

Luaj Sizzling Hot në NetBet Casino!
Luaj lojën
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Pros
  • Cmim Jakcpot
  • Free Spins
  • Multiplier deri ne x15
  • Wild Symbol
  • Scatter Symbol
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC

Luaj Sizzling Hot 5 shtatat Online

Luaj Sizzling Hot 5 shtatat, nje nder lojrat me popullore, me te preferuara qe ka bere histori ne kazinote fizike por edhe ato online. Kjo loje pervec kazinove te Europes tani ka gjetur fansa edhe ne Ameriken e larget. Pervec kazinove online qe e ofrojne gjigandi Novomatic e ofron ate edhe ne kazinote fizike pothuajse kudo.

Sizzling Hot 5 shtatat eshte nje loje me pese linja fituese,bazuar ne lojen tradicionale elektronike me fruta. Ajo permban figura te frutave te ndryshme,numrin 7 si dhe yllin e verdhe. Figurat jane me ngjyra te qarta e te shndritshme dhe sfondi blu i erret,karakteristika keto qe i bejne shume terheqese per syrin. Nje tjeter arritje nga ana grafike eshte se sa here kemi nje linje fituese duket sikur figurat ndizen ne flake.

Efektet vizive se bashku me efektet e mprehta zanore te japin menjehere pershtypjen e nje loje te shpejte e te papare, tipike per nje loje elektronike te linjes “Novoline”. Synimi ne Sizzling Hot eshte te kapni dy deri ne pese simbole te njejta ne nje rresht,shumica e simboleve ju bejne fitues vetem nese jane tre ose me shume,pervec “qershive” qe mjafton te jene dy per tju bere fitues. Nje fakt interesant eshte se ne Sizzling Hot nuk ka asnje simbol “te fuqishem”,i cili zakonisht ne lojerat elektronike mund te zevendesoje cdo simbol tjeter per te krijuar kombinimin fitues.

Si rregull simbolet e njejta duhet te shfaqen nga e majta ne te djathte,ne kolonat ngjitur,pervecse kur kemi nje simbol “Scatter” i cili edhe kur shfaqet ne kolona te shperndara brenda rreshtit ju ben fitues,sic ndodh me yllin e verdhe ne Sizzling Hot.

Luaj Sizzling Hot 5 shtatat me Bonuset e saj

Pervec bonusit special qe fitohet sa here del nje kombinim me tre simbole “scatter” ne Sizzling Hot ofrohet opsion per nje tjeter bonus fitimprures,i quajtur opsioni “Gamble”,me ane te se ciles lojtari mund ta shtoje fitimin duke gjetur cfare ngjyre(e kuqe/e zeze) do te jete letra qe do perzgjidhet nga pakoja virtuale e letrave.Me ane te ketij opsioni lojtari ka 50% mundesi te dyfishoje ose humbase ate qe ka fituar ne xhiron e fundit.

Sa here kemi nje xhiro fituese, ndizet butoni “Gamble”, i cili sapo klikohet shfaq ne ekran lojen me te njejtin emer. Lojtari ka mundesi te perzgjedhe “letren e zeze” ose  “letren e kuqe” dhe te vazhdoje te  perzgjedhe deri pese here rresht per sa kohe po gjen me saktesi ngjyren e letres,ose te ndaloje pas secilit raund fitues dhe te marre aq sa ka fituar deri ne ate moment.Ne rast se lojtari gabon ne gjetjen e ngjyres se letres se perzgjedhur, loja  “Gamble” mbyllet automatikisht dhe lojtari mund te vazhdoje lojen e tij ku e kishte lene.

Luaj Sizzling Hot – Pagesat

“Tabela e pagesave” paraqet te gjitha kombinimet fituese dhe vleren qe fitohet me secilin kombinim  (p.sh.dy figura shalqiri vlejne 2.5 €  ndersa pese figura rrushi vlejne 25€).

Si te gjitha lojerat elektronike,edhe ato te linjes Novoline jane te programuara te marrin nje fare perqindjeje prej shumes se parave qe luhet ne to.Sipas prodhuesit, Novomatic,lojrat elektronike te linjes Novoline kane nje mesatare relativisht te larte te shumes se kthyer te lojtari (RTP),me sakte i jepet 95.66 % te shumes se fituar. 

Luaj Sizzling Hot per te provuar nje RTP te larte te lojes. Ne rast fati te mire loja mund tju shperbleje vertet me rezultate shume te mira te betit tuaj. 

Keto karakteristika i kane gjithashtu edhe disa lojra te tjera klasike si: Xtra Hot apo Ultra Hot Deluxe apo versioni i perparuar i Sizzling Hot Deluxe.

Ku te luaj Sizzling Hot 5 shtatat?

Per lojtaret nga Shqiperia nuk ka shume zgjedhje te pakten per te luajtur me para te verteta, duke depozituar me karta krediti ose debiti por per shqiptaret e Europes sigurisht qe ka me shume opsione pasi ka shume kazino te licensuara ne ato vende dhe qe bashkepunojne me prodhuesin e vjeter ne treg, Novomatic. Informohuni dhe Vizitoni kazinote tona qe te krijoni nje ide me te sakte se kush ato kazino qe operojne ne shtetin tuaj.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X