Mega Moolah
5.0/5

Mega Moolah

Luaj Mega Moolah ne Zodiac Casino!
Luaj lojën
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Pros
  • Cmim Jakcpot
  • Free Spins
  • Multiplier deri ne x15
  • Wild Symbol
  • Scatter Symbol
  • Cmimi I madh nis me 1 milion euro
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC

Loja Mega Moolah

Loja me jackpotin me te madh ne historine e lojrave te fatit ne internet

Tashme prej me shume se 10 dhjetesh loja Megamoolah ka bere te pasur qindra lojtare nga e gjithe bota me cmimin e saj Jackpot Progresiv

Ndër kohë që shumica e njerëzve janë të vetëdijshëm që Mega Moolah është një lojë e madhe jackpoti progresive, ju në fakt mund të luani disa lojëra të tjera të cilat kanë të njëjtën shumë jackpoti.

Tani që e kuptojmë se ju mund të merrni pjesë në lojën e jackpotit të Mega Moolah duke luajtur më shumë se një herë, ka ardhur koha t’iu shpjegojmë se bonusi i lojës së jackpotit progresiv të Mega Moolah nuk përmban vetëm nje jackpot, por katër. 

Bonusi i lojës së jackpotit aktivizohet në mënyrë rastësore, megjithatë lojtarët mund ti rrisin shanset e aktivizimit të bonusit të lojës duke vënë bast shumën maksimale.

Ju lutem kini parasysh se monedha e parazgjedhur tek loja Mega Moolah është Paundi (GBP). Megjithatë, loja mund të luhet anembanë botës me monedha të ndryshme. Kjo do të thotë që nëse një jackpot fitohet në një monedhë të ndryshme nga GBP, le të themi, Dollari Kanadez, atëherë shuma paguhet në CAD, jo në GBP. 

Gjithashtu kini parasysh se vetëm kur jackpoti fitohet në GBP, jackpoti rivendoset 1 milion. Kur fitohet në monedha të tjera jackpoti rivendoset me një vlerë të konvertuar. Për shembull, nëse vlera e jackpotit është 10 milion GBP, por është fituar nga një lojtar në Dollar Kanadez, atëherë lojtari ka fituar 10 milion CAD, e cila konvertohet në 6.3 milion GBP. Kështu që jackpoti do të rivendoset në rreth 3.7 milion GBP (varet nga kursi i ditës)

Loja e jackpotit progresive është e ndryshme nga lojërat e fatit me makineri pasi ato janë metalike. Në atë rrotull me katër sektorë me ngjyra të ndryshme, cdo sektor bazuar tek ngjyra korrespondon me një nga jackpotet e Mega Moolah në dispozicion. Mini, Minor, Major dhe Mega.

Prejardhja e lojërave elektronike Mega Moolah është nga Safari Afrikës dhe është një rrotull 5×3, me 25 linja paguese në operim dhe një madhësi maksimale të bastit prej 125 monedhash. Kjo barazohet me rreth 6.25 për rrotullime, kështu që ju nuk keni pse të rrezikoni duke luajtur shuma të mëdha në çdo rrotullim në mënyrë që të keni shansin për jackpot.

Çfarë është e pazakontë në lidhje me lojën Mega Moolah është se sa më shumë para vendosni në rrotullim aq më shumë rriten shanset tuaja për të aktivizuar bonusin e jackpotit. Kjo do të thotë që ju mund të luani me shuma të vogla, por që keni më pak shanse për të aktivizuar bonusin e rrotullimeve. Luaj me sasi më të larta dhe keni pak më shumë mundësi.

Mos mendoni prej këtij fakti se lojtarët më të vegjël kanë pak shanse për sukses. Rekordi botëror i Guinnessit që njihet si çmimi më i madh i fituar ndonjëherë është nga Jon Heywood, i cili me një aksion prej 25p aktivizoi Mega Jackpot në tetor 2015 duke fituar 13.2 milionë paund!

Lojën bazë të Mega Moolah gjithashtu ia vlen ta luash për shumë arsye të tjera. Loja është interesante, me grafika stil vizatimor dhe një gamë krijesash nga Safari Afrikës të cilët luajnë në rrotullime.

Është gjithashtu shansi për të fituar një çmim të madh prej 225,000 që mund të fitohet në rrotullime të lira dhe 75,000 monedha jackpote të disponueshme në lojën bazë.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X