Lady in Red

Lady in Red

Luaj lojën në Betsson Casino!
Luaj lojën!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Pros
  • Nuk ka Cmim Jakcpot
  • Free Spins
  • Multiplier deri ne x30
  • Wild Symbol
  • Scatter Symbol
  • Luaj nga Telefoni, Tablet ose PC

Loja Lady in Red nga Microgaming

Loja Lady in Red e ka marre emrin nga kenga e famshme e Chris de Burgh e cila titullohej me te njejtin emer “Lady in red”. Madje edhe permbajtja e lojes bazohet rreth kesaj kenge.

Kjo loje perbehet nga 5 rrotulla,te cilat kane 3 rreshta dhe 5 kolona. Ajo kombinon deri ne 25 linja,te cilat e bejne lojtarin fitues ne rastin kur kombinimi eshte i sakte.

Simbolet kryesore ne kete loje jane: nje kengetare e veshur me te kuqe, nje gote uiski, trendafila te kuq, aparat fotografik, etj.

Lady in Red  perllogaritet si figure fituese dhe nese lojtari arrin kombinimin e duhur, ai perfiton rrotullime falas.

Bonuset e lojës Lady in Red

Free spins(rrotullimet falas)

Karakteristikat e kesaj loje jane:

3 aparate fotografike  konsiderohen 15 rrotullime falas.
4 aparate fotografike  konsiderohen 20 rrotullime falas.
5 aparate fotografike  konsiderohen 25 rrotullime falas.

Ne baze te figurave fituese perllogariten rrotullimet falas.Sigurisht qe nese arrihen 5 aparate fotografike,probabiliteti eshte me i madh,sepse perfitoni 25 rrotullime falas. Gjithsesi cdo lloj bonusi ju krijon mundesine te shumefishoni kredititin tuaj duke e shijuar ne prezencen e “Lady in red”.

Keshilla per kete loje

Rrotullimet falas perfitohen nese ne ekran shfaqen figurat e duhura. Ne ate rast lojtarit i krijohen mundesi te panumerta fitimi. Lojra gjendet ne te gjitha kazinote qe perdorin Microgaming si prodhues te softuereve te lojrave.

Komento

Kazino të reja
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
4.5 rating
5 EUR FALAS + 100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins

Kazino e re 2021, Gslot Casino, $200 BONUS + 200 Free Spins!!!

X