NetEnt

Lojra NetEnt ne platformen e kazinove

lojra netent

Lojra NetEnt, nder arkivat me te perdorura te kazinove online! Te pakta jane ato kazino qe zhvillojne lojrat dhe i prodhojne ato. Kjo kerkon ekspertize teknike dhe staf te kualifikuar ndaj dhe shumica preferojne te lidhin kontrata me kompanite e prodhimit te lojrave lektronike, me emra te njohur si Microgaming, Novomatic apo novacioni i fundit i krijuar ne Net Entertainment i quajtur shkurt NetEnt.

Microgaming konsiderohet si nje nga themeluesit e e lojrave te fatit ne internet por kompani te tjera dolen ne drite shume shpejt duke krijuar nje konkurence te madhe ne kete industri gjithmone ne rritje, me nje shpejtesi te madhe. 

Gjithsesi mbete per tu theksuar qe Microgaming dhe NetEnt jane bere dy protagonistet kryesore te industrise se lojrave te fatit. Ashtu si prodhuesit e tjere edhe NetEnt e ka krijuar reputacionin e saj duke krijuar lojra te kazinose me tema, permbajtje, grafike dhe opsione bonusi origjinale. 

Si evoluoi NetEnt deri ne kete pike?

NetEnt eshte themeluar qe ne vitin 1996 periudhe qe  konsiderohet si zanafilla e lojrave te fatit dhe kazinove ne internet. Sigurisht qe rrenjet e NetEnt datojne qe ne vitin 1960 me nje kazino fizike, si nje biznes lokal dhe me pas stafi i saj do te mendonte te behej pjese e evolucionit teknologjik. 

Cfare arkive permban NetEnt?

Lojra me jackpot progresiv sigurisht qe jane nder me te suksesshmet dhe me te famshmet per NetEnt si Hall of Gods apo Mega Fortune. NetEnt eshte gjithashtu e regjistruar ne bursen e Suedise. Platforma e NetEnt sigurisht qe eshte e vlefshme per tu luajtur ne te treja modelet e pajisjeve elektronike me te perdorura,  Desktop, Lap-Top dhe Telefon. Perqendrimi i NetEnt per platformen Mobile ben qe 40 % te te ardhura te vijne nga lojrat e fatit ne telefon. 

Ne platformen NetEnt do te gjeni slotet me te bukura, lojrat e tavolines si Blackjack apo Roulette, gjithashtu NetEnt garanton 96% te kthimit te parave. 

Pse te luajme lojra Netent?

Lojrat NetEnt sigurisht jane konkuruese dhe ato lojtare qe preferojne lojra me shata sigurisht qe do te miqesohen shume me modelet e ngjashme te ketyre lojrave. Gjithashtu temat kreative qe NetEnt perdor, si nga tema te filmave apo te perrallave te ndryshme ben qe ju te argetoheni me te teper sesa te perqendroheni tek parate. 

Keto lojra elektronike jane vertet nje pasuri dhe nje garanci qe te luash nga interneti eshte vertet nje eksperience e mahnitshme.

Cilat kazino operojne lojra NetEnt

Lista eshte e gjate pasi NetEnt ndryshe nga Novomatic eshte e pranishme ne pothuajse shumicen e kazinove online. Emra te njohur te kazinove ne Europe si Mr Green apo Betsson, pa harruar NetBet pedorin softuerin NetEnt per te pasuruar librarine e tyre. 

Duke luajtur lojrat nga NetEnt ju garantojme qe nuk do keni nevoje te kerkoni me teper!

Navigoni listen e kazinove me NetEnt Software

Rank Casino Bonus Rating Visit
1 kazino 1xbet 100% deri në $300 + 30 free spinsKushtet e bonusit VisitReview
2 golden star casino 100% deri në $100 + 100 free spinsKushtet e bonusit VisitReview
3 mr smith casino 100% deri në $200 + Free SpinsKushtet e Bonusit VisitReview
4 kazino mr green 100% deri në $100Kushtet e Bonusit VisitReview
5 kazino royal panda 100% deri në $100Kushtet e Bonusit VisitReview
6 lojrat e fatit, lojra elektronike 100% deri në $200Kushtet e bonusit VisitReview
7 kazino guts 100 free spins + 200% deri në $100Kushtet e Bonusit VisitReview
8 kazino netbet 100% deri në $200 + 10 free spinsKushtet e Bonusit VisitReview
9 luaj poker online 50% deri në $200Kushtet e Bonusit VisitReview
Regent Casino, merr deri në $800 BONUS + 100 Free Spins, Oferte për të mos u humbur!!!Merr Ofertën!!!