Lojra me shtata, luaj me bonus ne kazinote tona

Navigo per  lojra me shtata sipas llojit te tyre ne kete perzgjedhje

lojra me shtata

Lojrat me te parapelqyera per shqiptaret jane lojra me shtata, dhe ato me figura frutash ne pergjithesi. Kemi zgjedhur disa nga me te bukurat, slote klasike qe pa dyshim ju do ti pelqeni pa mase. 

Mos harroni qe per te luajtur keto lojra me shtata duhet te hyni ne kazino – slots – classic slots – 3 lines e me teper linja!

7 Oqeanet:

eshte nje loje me disa lloj cmimesh por ai me i spikaturi me fitimin me te madh eshte ai i 3 shtatave ne mes te tre linjave se bashku

 
lojra apex
 
 
 

Lojra me Shtata prej Diamanti

Ka te njejten rezultat fitimi ashtu si dhe loja para-ardhese. E perbere nga 3 linja dhe me fitim maksimal ne linjen e mesit te 3 shtatave prej diamianti.

 
lojra me shtata
 
 
 
 

Shtatat fantastike

Eshte nje tjeter loje nga kategoria lojra me shtata qe konsiston ne 3 linja fitimprurese dhe ka nje bet fillestar prej vetem $0.15 keshtu qe do ta keni te lehte te argetoheni dhe te fitoni dicka extra, duke mos harruar qe duke luajtur lojra apex me teper sec duhet ju mund te humbisni gjithcka brenda disa minutash.

 
lojra me shtata
 
 
 
 

Fruit Fiesta

Kombinacioni me I bukur per te cilin do te donim tju informonim. Nje loje perfekte me figurat me te parapelqyera.

Ajo qe e ben akoma me interesante kete loje eshte dhe cmimi jackpot pjese e linjes se jackpoteve online. Mos harroni ta luani, me bet te vogel, sepse cmimi jackpot nuk ka nevoje te luhet me bet te madh per ta fituar. 

 

15 linja me bet fiks prej $0.75 sepse nje pjese e parava te betit, ashtu si e kemi shpjeguar ne artikujt e meparshem i shkon cmimit te jackpotit.

 
lojra me shtata
 
 
 

Ke deshire te luash me bet te madh?

Kemi nje loje fantastike vetem per kete qellim!

Megaspins fantastic 7’s

6 lojra me shtata  ne te njejten kohe te cilat me nje bet te dublikuar mund tju jape $4000 menjehere. Askush nuk e di kur i troket fati ne dere!

Shtatat fantastike

Per udhezime rreth regjistrimit ne kazino dhe per te luajtur lojra me shtata por jo vetem, kemi krijuar nje guide te posacme me qellimin e vetem qe gjithcka te jete e lehte ne kete proces. Ju lutemi ndiqni rregulloret e kazinove sidomos per bonuset e tyre pasi nuk duam qe pasi te keni fituar te keni probleme me terheqjen e parave, por ti merrni ato sa me shpejt ne llogarine tuaj.

Mos harroni qe perqindjet e pagesave ne kazinote tona jane te larta, kur per 100 euro te harxhuara nje loje kthen rreth 97 euro.

Edukohuni duke lexuar informacionin qe ne perfshijme per te gjitha fushat duke filluar qe nga licensimi I kazinove, metodat e pagesave, bonuset e tyre javore apo mujore dhe duke vazhduar me perqindjet e pagesave, kthimi i parave drejt kartes se kreditit e keshtu me rradhe.

Komento

Kazino të reja
4.3 rating
100% BONUS deri në 300 EUR + 100 Free Spins mbi depozitën e parë!
3.8 rating
150 Free Spins BONUS No Wager Requirement on Bonus, no MAX withdrawal!
5.0 rating
100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë + 200 Free Spins!
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 100 Free Spins!
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Grand Mondial Casino, the best 2022 online casino!
Register for the chance of an ONLINE JACKPOT!

X