Xtra Hot

4.5 /5
100% deri në $200 + 10 free spins Play Now

Xtra Hot Features

  • Nuk ka bonus
  • Nuk ka free spins
  • Slot klasik

Xtra Hot Information

  • Game Type: Classic Slots, Slot machines
  • Software: Novomatic
  • Konkluzion : Xtra Hot eshte padyshim nje slot klasik interesant dhe ka nje grup te madh fansash nga e gjithe bota. Luaj lojra fati apex falas per te krijuar idene si funksionojne dhe pastaj depozito per nje shanc me teper.

Lojra apex – Xtra hot – Novomatic Games

Xtra Hot është një nga shume lojra apex falas qe ne ofrojme e krijuar nga Novomatic, me pese linja dhe qe eshte mjaft e ngjashme me Sizzling Hot. Nuk ka strukturen e sloteve me 20 linja si per shembull Perlat e Detit dhe nuk ka shume kombinacione figurash fituese por nje figure e plote ne te gjitha linjat ju ben fitues maksimal.

Simbolet tradicionale

Simbolet e zakonshme klasike në lojën  Xtra Hot, jane yjet, shtatat, qershi, limon, portokall dhe simbole bar. Gjithashtu nuk do t’ju duhet kohë të kuptoni se si funksionon kjo lojë, sepse thjeshtësia është pika e saj e fortë.

Figurat kryesore te bonusit ne lojra apex Xtra Hot

Nuk ka Wilds, por një Shtatë Speciale
Shtata ka aftesine tju jape 1.000 here me shume bastin tuaj kur 5 prej tyre shfaqen në një vijë. Yll i Verdhë do të paguajë pavarësisht nga Pozita e tij
Ylli i verdhë është shpërndarja dhe ajo paguan pavarësisht pozicionit të saj në rrotull. Ju do të duhet te kapni të paktën 3 prej këtyre për të marre një pagim.

Ky tipar i bonusit mbështetet shumë në numrin e simboleve të vendosura në rrotull. Për shembull, duke goditur 9 të një lloji në 3 rrotat e para do të fitoni 3X pagimin tuaj, 12 të një lloji në 4 rrotat e para do të fitoni 4X pagimin tuaj; ndërsa 15 të simboleve të llojit do të merrni 5X fitimin tuaj total. Keto lojra fati apex falas jane shume interesante per faktin se nuk kane komplikacione dhe jane shume te thjeshta vizualisht, dhe paguajne fuqishem kur paguajne, mjafton te keni pak durim.

Mund te luaj nga celulari

Lojen Xtra Hot mund ta luani nga telefoni juaj celular ose tableti, apo kompiuteri juaj. Kazinote qe ofrojne kete loje ofrojne gjithashtu dhe lojra apex falas te tjera me cilesi te larte dhe ose me pagese duke depozituar ne kazino nepermjet menyrave te depozites.

Luaj lojën në NetBet