Ultra Hot Deluxe

4.8 /5
100% deri në $200 + 10 free spins Play Now

Ultra Hot Deluxe Features

  • Nuk ka free spins
  • Nuk ka lojë bonus
  • Nuk ka Jackpot
  • Luhet nga kompiuteri ose celulari

Ultra Hot Deluxe Information

  • Game Type: Classic Slots
  • Software: Novomatic
  • Konkluzion : Ultra Hot Deluxe eshte padyshim nje tjeter slot klasik i preferuar. I magjishem me kombinacionet dhe i forte ne momentin qe ka vendosur te te jape fitime.

Lojra online – Ultra Hot Deluxe

Ultra Hot Deluxe është nje slot teper i preferuar, luaj apex me lojrat e prodhuara nga  Novomatic . Nder kompanite lider te prodhimit te softuereve per kazinote online.

Ultra Hot Deluxe është një slot me 3 rrotullime dhe 5 linja fikse me një çmim ultra të nxehtë prej € 3,000 dhe një shumëzues  x2 për t’ju bërë të fitoni akoma më shumë. Kjo loje bashke me shume lojra te tjera te prodhuara nga Netent, Novomatic apo Microgaming mund te luhet pa shkarkim direkt ne shfletuesin tuaj.

Ultra Hot Deluxe një përshtatje e makinës klasike Ultra Hot. Ashtu si paraardhësi i saj, ka një simbol klasik të numrit 7, yjeve, bare, kumbulla, qershi, portokalli, limon dhe x. Ultra Hot Deluxe mund te krahasohet lehtesisht me lojrat e tjera me fruta ku vertet jane te vjetra krahasuar me video slotet e tanishme por ka nje adrenaline qe te mban te ngujuar deri sa te arrish kombinacionin e duhur te figurave.

Perse ështe “Ultra Hot Deluxe” kaq e preferuar?

Nëse ju pelqen Sizzling Hot Deluxe , ju do të pëlqeni edhe këtë lojë gjithashtu. Luaj apex per te fituar kombinimet e lojes. Qëllimi është të arrish një kombinim të një lloji nga e majta në të djathtë të rrotullave tuaja. Eshte e thjeshte te provoni shanset e lojes duke luajtur falas dhe duke përdorur paratë virtuale që ata japin dhe kur të regjistroheni duhet te  plotësoni formularin tuaj dhe do merrni nje e-mail per te verifikuar llogarine. Por në qoftë se doni të fitoni para reale atehere, ju mund të luani Ultra Hot Deluxe duke përdorur para të vërteta.

Ka bast të vlerave të ndryshme që mund të zgjidhni, duke filluar nga € 0.08, € 0.10, € 0.20, € 0.30, € 0.40, € 0.40, € 0.50, € 0.80, € 1, € 2 dhe € 4 për rresht. Çmimi më i lartë që mund të fitoni në një linjë pagese aktive është € 3 mije. Kjo është duke përdorur bastin maksimal të monedhës dhe duke goditur tre kombinime të numrit 7 të simboleve. Megjithate basti maksimal jo gjithmone eshte opsjoni i duhur pasi kjo varet nga banka juaj, por ne rast se keni fituar diku tjeter dhe llogaria tregon mbi 500 euro atehere ju mund te luani 100 ose 200 euro me bet maksimal por gjithmone duke qene vigjilente.

Luaj apex me bonuset ne Ultra Hot Deluxe

Është kaq e thjeshtë për të luajtur Ultra Hot Deluxe , mjafton te bien shtatat, por shpërblimi është jashtëzakonisht i madh dhe do te dilni i buzeqeshur nga kazinoja, duke pritur parate e verteta ne llogarine tuaj.

Kur kjo të ndodhë, ju jo vetëm që do te fitoni çmimin më të lartë të parazgjedhur për bastin e monedhës që përdorni, por gjithashtu do të vendoset edhe funksioni shumëzues i Ultra Hot Deluxe x2. Domethënë, nuk fitohen vetëm 5 rreshta të çmimit më të lartë, por fitorja juaj gjithsej do të dyfishohet!

Luaj lojën në NetBet Casino
150% deri në $150Kushtet e Bonusit Luaj lojra me fruta, Novomatic, në William Hill ( per shqiptaret e Europes )