Tarzan

4.5 /5
100% deri në $200 Play Now

Tarzan Features

  • Ka bonus
  • Ka Free Spins
  • Ka Wild
  • Ka Multiplier

Tarzan Information

  • Game Type: Lojra Microgaming, Video Slots
  • Software: Microgaming
  • Konkluzion : Ne e pelqejme pamjen e Tarzanit - është projektuar me një cilësi të lartë dhe vjen me shumë kreativitet nga Microgaming - është padyshim e vlefshme për tu luajtur dhe ka një perqindje te larte te shanseve per te fituar ,deri ne 96.48%.

Tarzan

Lojra Tarzan eshte bazuar ne historine e Tarzanit,te shkruar nga shkrimtari i famshem Edgar Rice Burroughs. Ajo tregon historine e nje njeriu,i cili rritet ne xhungel nga majmunet. Microgaming e sjell ne versionin e sloteve.

Loja eshte nje slot me 4 rreshta dhe 5 kolona dhe natyrisht qe te gjithe jane ne nje xhungel dhe Tarzani, i cili qendron ne te majte te rrotullave, herë pas here duke vëzhguar një flutur që ulet mbi gishtin e tij .Kjo loje ka 40 linja dhe ofron mundesi te shumta fitimi.

Simbolet me vlerë të lartë janë Tarzan, vajza, gjahtari, leopardi, majmuni dhe papagalli; vlerat më të ulëta përfaqësohen nga një shalqi, një portokall, një mollë dhe një kumbull.

Figura e Tarzanit ne ekran perllogaritet si fituese(wild) dhe ndihmon ne lidhjen e kombinimeve te ndryshme te variacioneve.                        

Bonuset

Nese ne ekran shfaqen 3 simbole bonusi, lojtari perfiton:

  • Kredit i shtuar.
  • 12 rrotullime falas(free spins).
  • Shumefishim i betit.
100% deri në $200Kushtet e Bonusit Luaj lojën në Gaming Club