Super Hot 7’s

4.7 /5
100% deri në $200 + 10 free spins Play Now

Super Hot 7’s Features

  • Grafikë e thjeshtë
  • Nuk ka Jackpot

Super Hot 7’s Information

  • Game Type: Classic Slots
  • Software: Novomatic
  • Konkluzion : Loja Super Hot 7s në celular funksionon perfect në kazinotë Android, iOS dhe Windows. Thjeshtësia e kësaj loje është pjesë e hijeshisë, dhe në të vërtetë e bën atë të përshtatshme për të luajtur në lëvizje, pasi simbolet e thjeshtë e bëjnë më të lehtë për të parë shpejt se çfarë po ndodh.

Lojra Fati Admiral, nje Super Hot 7 per te gjithe

Novomatic / Greentube Jane nje kombinacion perfekt per te prodhuar lojra fati admiral, me fruta, me shtata dhe slote nga me te larmishmet

Loja 5 rrotulla dhe 3 rreshta simbole, me shpërndarje dhe rrotullime të lira.

Po qe te shijoni vertet shijen e frutave ju duhet te luani nga celulari, per nje komoditet te ndryshem. Ju i dini llojet e frutave, tingujt klasike të tingujve, 5 linja fitoreje, dhe një ekran plot me pjepra, kumbulla dhe qershi.

Super Hot 7 hyn ne kategorine lojra fati apex admiral per shkak te llojit te njejte te lojrave elektronike qe Novomatic ne bashkepunim me Greentube prodhon.

Në të vërtetë, ne do të shkonim aq larg sa të themi se kjo loje Super Hot 7s është një makinë e ekuilibruar mirë, me pagesa të mira, dhe aftesi për të vazhduar më shumë se sa do të mendonit.

Bonuset dhe rrotullimet e lira.

Kjo loje dhe pergjithesisht lojra fati admiral nuk shquhen per Shume rrotullime te lira por kane potencialin te paguajne 50.000 here bastin tuaj…i cili eshte teper mbreselenes per te provokuar me shume.

Gjithashtu dhe bonuset e tjera, Thunderstruck dhe WILD play dalin here pas here pa pasur nevojen te prisni 50 deri ne 100 rrotullime.

Pra, me të vërtetë varet nga taktika që ju përdorni për të luajtur.

Lojtaret qe luajne lojra fati admiral kane nje ves te keq duke rritur betin dhe duke pritur qe menjehere mbas disa rrotullimesh te marrin fitime kolosale, ose te dhjetefishojne shumen e depozituar.

Nuk funksionon ashtu…..

Lojrat e fatit, slotet apex dhe admiral nuk luhen me bet te madh sepse jane lojra qe nuk kane shume variacion dhe ndonje grafike mahnitese, jane slote klasike qe kur japin, japin, pra duhet durim dhe pak strategji beti.

Luaj lojën në NetBet
150% deri në $150Kushtet e Bonusit Luaj lojra fati admiral, në William Hill