Sizzling Hot Deluxe

5 /5
100% deri në $200 + 10 free spins Play Now

Sizzling Hot Deluxe Features

  • Slot klasik
  • Nuk ka bonus
  • Nuk ka free spins
  • Jackpot: 20.000 mijë coins

Sizzling Hot Deluxe Information

  • Game Type: Classic Slots, Lojra Novomatic
  • Software: Novomatic
  • Konkluzion : Sizzling Hot Deluxe eshte pa dyshim nje nga lojrat me te dashura per shqiptaret pasi e kane luajtur nder vite ne kazinote ne terren.

Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe eshte nder lojrat me te preferuara dhe te luajtura ne computer ose nepermjet celularit. Eshte nje aplikacion qe mund te shkarkohet lehtesisht ne celularin ose tabletin tuaj. Ky aplikacion permban slote te ndryshme, sic jane lojra fati me fruta, 5 shtatat, lojra apex, apo lojra admiral, numra, figura etj.

Kjo loje eshte shume e thjeshte. Ajo perbehet nga 3 rreshta dhe 5 kolona.  Kombinimi i kerkuar e shpall lojtarin fitues. Zakonisht ne ekran shfaqen shalqinj, qershi, rrush, shtatat etj. Gjithashtu lojtari ka te drejten (ne rastin fitues) te veje bast duke klikuar figuren e zeze ose te kuqe, te cilat e dublojne sumen e fituar.

  • Perse eshte “Sizzling Hot Deluxe” kaq e preferuar dhe e perhapur  

Arsyeja e pare eshte thjeshtesia e kesaj loje.

E dyta eshte se kjo loje nuk e harxhon kredetin tuaj shume shpejt, madje krijon alternativa te panumerta duke jua shtuar ate.

Ekzistojne mijera kombinime te lojes qe mund t’ju bejne fitues nga casti ne cast. Nga kombinimet me te pelqyera ne lojra fati me fruta si: Sizzling Hot Deluxe por jo vetem jane shalqinjte te kombinuar ne disa linja fituese, ose shtatat si simboli me i forte i kesaj loje.

  • Bonuset ne Sizzling Hot Deluxe

Nese ju shfaqet figura e yllit ne ekran, ai perllogaritet si simbol fitues.

Mund te vini bast duke klikuar butonin e zi ose te kuq per te shumefishuar kreditin tuaj. Ju rekomandojme qe ne rast se fitoni nje shume te konsiderueshme nga kombinimi i shtatave mos te perdorni opsionin e dyfishimit te shumes se fituar pasi niveli i rrezikut rritet dhe mund te humbisni edhe ate shume te fituar.

Perfundim

Sizzling Hot Deluxe, si nje nga lojrat me te famshme ne kategorine ” Lojra fati me fruta ”  eshte e pelqyer pikerisht per thjeshtesine e saj. Shume lojtare kerkojne lojra sa me pak te nderlikuara, dhe ne te njejten kohe ekzaltuese. Kombinimet e ndryshme qe ofron kjo loje mund ta bejne lojtarin milioner.

Prodhuesi Novomatic ka evoluar shume por Sizzling Hot Deluxe eshte nje loje qe ka bere histori bashke dhe me shume lojra fati me fruta te ndryshme si Ultra Hot Deluxe.

Luaj lojën në NetBet

sizzling hot deluxe