Immortal Romance

4.7 /5
$1 depozitë dhe 40 mundësi fitimi për Jackpot Play Now

Immortal Romance Features

  • Ka bonus
  • Ka Free Spins
  • Ka Wild
  • Ka Multiplier

Immortal Romance Information

  • Game Type: Video Slots
  • Software: Microgaming
  • Konkluzion : Immortal Romance eshte nje lojë me karakteristika terheqese dhe sigurisht do tju beje pere vete.

Immortal Romance

$1 depozitë dhe 40 mundësi fitimi për Jackpot

Kush eshte dhe per cfare flet Immortal Romance?

Immortal Romance eshte pa dyshim nje nga video slotetme te bukura te Micrograming qe historikisht ka prodhuar lojra elektronike kazino. Ajo perdor pothuajse te njejten grafike si Thunderstruck dhe eshte nje histori dashurie me intriga dhe tani ju mund ta luani nga telefoni ose nga ipadi juaj.

Luaj lojra elektronike kazino nga celulari

Se fundmi ajo mund te luhet edhe nga celulari sepse ne fillimet e prezantimit ishte vetem ne versionin desktop. Me pas ne versionin Android ndersa tani mund te luhet nga shume lloje telefonash pa pasur nevojen te shkarkosh lojen.


lojra elektronike kazino

Ju mund te luani nga celulari lojra elektronike kazino vetem nepermjet celularit tuaj pasi teknologjia tashme ka thjeshtesuar te gjitha procedurat per te luajtur ne nje kazino online.

Megjithate duam te theksojme qe varianti qe luhet nga softueri ka nje efekt akoma dhe me atraktiv, me nje grafike te mahnitshme ndaj per nje eksperience me te bukur shkarkoni lojra elektronike kazino ne iPad ose ne lap-topin tuaj.

Subjekti i lojes – nje histori dashurie me intrigat dhe anet e saj te erreta

Historia e Amber, Troy, Michael dhe Sarah ndërsa lundrojnë në ujërat e ndërlikuara të dashurisë së mbinatyrshme nuk është një temë që mund të shijohet vetëm nga gjinia femërore. Sepse jo gjithçka është ashtu siç duket. Loja ka nje teme me vampire dhe perbehet nga nje ane e erret e dashurise dhe intriges.

Perbehet nga pese linja dhe 243 opsione per te fituar.

Bonuset ne lojra elektronike kazino – Immortal Romance

Loja baze ka bonuse dhe gjithashtu vete bonusi perbehet nga disa elemente te tjere bonusi ku ju mund te fitoni maksimalisht nga loja ne krahasim me Thunderstruck I cili presupozohet qe nuk ka te njejten payout, rezultat ne pagese te fitimit te lojtarit. Pagesa me e larte e lojes eshte 3.645.000 coins, I perkthyer ne para ky rezultat kalkulohet ne baze te betit te vendosur. Ne rast se beti eshte $6 atehere $6 perkthehen ne 600 coins, qe do te thote me bet $6 ju fitoni perafersisht 32 mije dollare.