Gladiator

4.6 /5
100% deri në $100 Play Now

Gladiator Features

  • Ka bonus
  • Ka Free Spins
  • Ka Wild
  • Ka Multiplier

Gladiator Information

  • Game Type: Video Slots
  • Software: Playtech
  • Konkluzion : Kjo loje ofron shume bonuse dhe kombinacione te ndryshme. Grafika, animacionet dhe muzika e saj jane te nje cilesie shume te larte. Rekomandimi per kete loje eshte i pashmagshem.

Loja Gladiator

Kjo loje perbehet nga 3 rreshta dhe 5 kolona dhe permban 30 linja.

Roma e Lashte eshte frymezimi i shume lojrave online, keto lojra elektronike permbajne figura perendish dhe perendeshash. Kjo perandori e lashte eshte e njohur edhe per lojerat e famshme ndermjet gladiatoreve, nga e cila mori emrin.

Simbolet kryesore per keto lojra elektronike jane: nje kale i zi, nje thes me monedha floriri, nje tiger, nje mburoje ose shtizë, nje kale prej floriri, nje flamur dhe Koloseu.

Princesha eshte nje simbol fitues(wild) dhe gjithashtu ne kete loje ka figura te tjera fituese, sic jane: gladiatori i mire dhe gladiatori i keq, nje dere e madhe prej druri dhe koloseu (i cili krijon shume kombinacione dhe ndryshe quhet “scatter”).

Bonuset

Princesha (wild)

Princesha perllogaritet  si nje simbol fitues(wild).Nese kjo figure shfaqet ne rreshtin e pare te cdo kolone ajo e shnderron te gjithe kolonen dhe krijon nje perfitim prej 2-fish.

Gladiatori

Nese ne ekran shfaqen 3 figura gladiatori,atehere te gjitha rrotullat shnderrohen ne fituese.

Dyert

Nese shfaqen ne ekran 3 ose me shume dyer prej druri,lojtari ka te drejte te klikoje mbi figure dhe te mbledhe cmimet e percaktuara.

Beteja e gladiatorit

Ky bonus perfitohet nese ne kolonen e pare,te dyte dhe te trete ose ne kolonen e dyte,te trete dhe te katert mund te kombinohehen respektivisht,figura e  “gladiatorit te mire”,koloseut dhe “gladiatorit te keq”.

Kjo loje vazhdon me pas, duke u perballur gladiatori i mire me gladiatorin e keq, dhe lojtari ka te drejte te zgjedhe njerin nga to. Lojtari fiton nje cmim kushdo personazh fiton,por ai eshte me i larte, kur fiton personazhi i zgjedhur.

Ne arkiven tone ne kemi nje librari te pasur me lojra elektronike te ketij lloji dhe ju mund ti luani direkt nga telefoni apo lap-topi, ose iPad. Per nje eksperience me te bukur ju mund te regjistroheni ne njeren nga kazinote tona dhe te shkarkoni softuerin i cili instalon ne kompiuterin tuaj te gjithe kategorite per lojra elektronike nga ku ju mund te zgjidhni dhe te luani me para te verteta.

Kazinote qe permbajne lojra elektronike te ketij lloji zakonisht perdorin Playtech si prodhuesin e lojrave, nje emer teper i vecante dhe i suksesshem ne arenen e lojrave te fatit.

Ju mund ti luani keto lojra elektronike me para te vertetaduke depozituar nje shume minimale dhe duke testuar njekohesisht cilesine qe ofrojne lojrat si dhe kazinoja ku jeni regjistruar.