Fruits ‘n’ sevens

4.4 /5
100% deri në $200 + 10 free spins Play Now

Fruits ‘n’ sevens Features

  • Nuk ka free spins
  • Nuk ka lojë bonus
  • Nuk ka Jackpot
  • Luhet nga kompiuteri ose celulari

Fruits ‘n’ sevens Information

  • Game Type: Classic Slots, Lojra Novomatic
  • Software: Novomatic
  • Konkluzion : Fruits and Sevens sigurisht qe eshte nje loje e preferuar e kategorise Kazino 77777 dhe e prodhuar nga Novomatic eshte nje garanci teper per tu argetuar.

Lojra me fruta, me te preferuarat online

Nëse numri i 7-të është numri juaj me fat, atëherë paci fat, duke luajtur lojra me fruta, Fruit N Sevens, ( Fruta dhe Shtata ) duke shpresuar per shtaten si figuren me te forte.

Siç sugjeron emri, gjithashtu mund të fitoni shumë shpërblime për rreshtimin e frutave të preferuara të të gjithëve duke përfshirë qershi, limon, kumbull, portokall, mollë dhe pjepër, ndërkohë që ka edhe një frutë kivi për të shenuar një kthesë tjetër me shije frutash.

Sidoqoftë, këta gjahtarë të mëdhenj do të shpresojnë të godasin çmimin e parë masiv te lojës i cili eshte 10,135,243 monedha – po ky është një çmim i parë prej mbi 10 milion Monedha!

Loja Fruits ‘n’ sevens, ashtu si dhe disa lojra me fruta te tjera, mund te luhet nga iPad, iPhone, Google Nexus dhe Samsung Galaxy. Beti fillon me 20 monedha deri ne 10.000

Ka shume kazino online qe kane nje arkive masive te lojrave me shtata, dhe pothuajse te gjitha vijne nga prodhues te ndryshem te softwareve.

Lojra me fruta mund te gjeni ne keto kazino te listes tone te kazinove te akredituara, dhe te licensuara ne Malte dhe UK, dy shtetet me te fuqishme sot per sot qe aprovojne licensa me rregulla absolute, duke plotesuar te gjitha kriteret e nevojshme.

Le te shikojme me nga afer disa nga keto lojra ne kazino:

Novomatic eshte nder te parat kompani qe ka prodhuar keto lojra qe luhen online nga lojtare , nga e gjithe bota sidomos nga ballkani.

Por lojra me fruta gjithashtu ka prodhuar edhe microgaming. Kazinote qe operojne me prodhuesin e software microgaming jane nder te parat ne historine e kazinove ne internet.

Gjithashtu Cash Splash njihet edhe per cmimin e saj Jackpot, pjese e sistemit te jackpoteve te lojrave te prodhuara nga Microgaming, lojra qe mund ti luani ne te gjitha kazinote qe bashkepunojne me Microgaming.

Luaj lojën në NetBet